PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل this computer currently has limited connectivity

superbadboy
09-12-2014, 22:42
درود:
من یه مشکل با لپتاپم (سونی سری اف)پیدا کردم که نمی تونم از طریق وایرلس به کانکشنی که برای اتصال اینترنت لازم دارم دسترسی پیدا کنم.
من در خوابگا دانشجویی زندگی می کنم و با خرید یوزر و پسی که برای وایرلسهای متصل در خوابگاه است به وای فای سایت مربوطه میرفتم و از طریق وارد کردن یوز و پس به نت وصل می شدم و بوسیله کانتی فای اینترنت رو برای موبایلها و لپتاپ دیگر شیر می کردم باید بگم که تا همین الان هم مشکلی با این قضیه نداشتم ولی وقتی کانکتی فای مشکل پیدا کرد و اون رو ان اینستال کردم دیگه نمتونسنم از وای فای استفاده کنم یعنی وقتی می خوام به کانکشن مورد نظر متصل بشم با پیغام
this computer currently has limited connectivity to XXXXXXX
(نام کانکشن)
مواجه می شم. مشکل فقط با وایرلس خوابگاه نیست مثلا به یک وای فای مجانی که مربوط به فروشگاه نزدیک خوابگاه هست وقبلا بش متصل می شدم هم نمی تونم وصل شم، یعنی مشکل باید از طرف لپتاپ خودم باشه، فک کردم شاید مشکل با نصب مجدد کانکتی فای حل بشه که اقدام به نصبش کردم که اون هم بصورت کامل نصب نشد،( نمی دونم ربطی داره یا نه ولی وقتی کانکتی فای رو نصب می کردم برای کرک کردنش فایل هاست رو دستکاری می کرد)،
راه هایی که در اینترنت بود رو مثل حذف کانکشن از قسمت Manage Wireless Networks امتحان کردم ولی باز هم نتیجه نگرفتم الان با لپتاپ دیگه کانک شدم تا مشکلم رو مطرح کنم ممنون می شم اگر کسی راه حله مناسبی برای رفع این مشکل پیشنهاد کنه
پیشاپیش سپاسگزارم

superbadboy
10-12-2014, 00:07
درود:
به علت اینکه واقعا به نت احتباج داشتم مجبور شدم از سیستم ری استور استفاده کنم و مشکل حل شد اگر چه از این روش خوشم نمیاد. در هر صورت اگر کسی دلیل این مشکل رو می دونه خوشحال می شم اینجا مطرح کنه

superbadboy
10-12-2014, 02:39
متاسفاده بعد از ان اینستال کانکتی فای مشکل دوباره برگشت و دیگه ری استور هم نمی شه کرد لطفا راهنمایی بفرمایید.

superbadboy
10-12-2014, 03:11
راه حل مشکلم رو پیدا کردم و گفتم اینجا بنویسم شاید بدرد دوستان دیگه ای که همچین مشکلی دارند بخوره.
اول اینکه اگر از کانکتی فای کرک شده استفاده می کنید و برای کرکش از نرم افزاری که در هاست تغییر ایجاد میکنه استفاده میکنید توسط همون کرکر اول کرک رو دی اکتیو کنید بعد کانکتی فای رو ان اینستال یا اپدیت کنید.
و نکته ای که مربوط به مشکل من می شد راه حل راحتی داره:
یک بار از دیوایس منیجر اداپتور وایرلس رو آن اینستال کنید و دوباره بصورت اتوماتیک اینستال کنید و بهمین راحتی این مشکل برطرف می شه البته معما چو حل کشت آسان شود.
اینم لینک سایتی که تونستم مشکلم رو توسط اون برطرف کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]