PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب کارت صدارویه اوبونتو

mohammad.vampire
07-12-2014, 15:45
من قبلا کارت صدای سیستمم سوخت و یه کارت صدای جدید انداختم روش وهرموقعی که ویندوزعوض میکردم ویندوزاون کارت صداروشناسایی نمیکردومجبوربودم همیشه نرم افزارمخصوصشونصب کنم.الان که اوبونتونصب کردم کارت صداموشناسایی نکرده.نرم افزارش هم که تویه اوبونتواجرا نمیشه.کسی میدونه چه جوری باید نصبش کنم؟

Ali_RNT
07-12-2014, 16:20
اگه میشه مدلشو بگید ممنون میشم...

mohammad.vampire
08-12-2014, 00:41
مدلشونمیدونم ازکجابایدبفهمم فقط تو پوشه نرم افزارش چندتاپوشه هست که اسم ویندوز های مختلف نوشته ولینوکس هم داره. .واردلینوکس که میشم 2تافایل فشرده باپسوندgz.اوناروهم که استرکت میکنم ایکنشون شبیهه فایل های متنی هست.بااین فایل میتونم کاری کنم؟

Ali_RNT
08-12-2014, 05:40
لطفا اسم فایل های اکسترکت شده رو بنویسید.یه فایل به اسم install یا install-sh یا install.sh هست؟؟؟احتمالا یه فایل به اسم readme داره که توی اون نوشته چطوری باید نصب شه.اونو بخونید یا آپلود کنید تا راهنماییتون کنم.

mohammad.vampire
08-12-2014, 12:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اولی لینک فایلreadmeهست
دومی لینک فایل فشرده

mohammad.vampire
08-12-2014, 12:43
انتی ویروسnod32 ویاهومسنجرواسه اوبونتونسخه ای داره؟اگ نداره ازچه انتی ویروسی بهتره استفاده کنم
فیلترشکن چه جوری بایدنصب کنم؟

Ali_RNT
08-12-2014, 15:48
یاهو مسنجر نه ولی میتونید از pidgin‌استفاده کنید.از پنل سمت چپ روی ubuntu software center کلیک کنید و سرچش کنید...

این درایور فکر کنم برای اوبونتو نیست.توی readme اسمی از اوبونتو نگفته.میگردم تو نت ببینم پیدا میکنم...

شما به آنتی ویروس نیاز ندارید.نود ۳۲ هست ولی پولیه.اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مفصلا بحث شده...

mohammad.vampire
08-12-2014, 16:31
این تاپیکی که معرفی کردید بیشترجنبه کلکل رو داشت تا اطلاعات.
حرف2تاییشون درست بودمنتهامن الان توشک موندم که نصب بکنم بانه.کارم با فلشوسیدیومموریو...اینجورچی ازیاده وازهر100تافلشی که به ویندوزم میزدم ماشاا...99تاش ویروسی بودن.الان موندم اگ فلشی چیزی ب سیستم بزنموویروسی باشه واردمیشن یانه.برای فیلترشکن هم ی توضیحی بدیدکه چ جوری بایدنصب کنم

CP-LS
08-12-2014, 16:39
حرف2تاییشون درست بودمنتهامن الان توشک موندم که نصب بکنم بانه.کارم با فلشوسیدیومموریو...اینجورچی ازیاده وازهر100تافلشی که به ویندوزم میزدم ماشاا...99تاش ویروسی بودن.الان موندم اگ فلشی چیزی ب سیستم بزنموویروسی باشه واردمیشن یانه.برای فیلترشکن هم ی توضیحی بدیدکه چ جوری بایدنصب کنم
سلام اگر شما از لینوکس در کنار ویندوز استفاده میکنید به جهت یافتن ویروسهای ویندوزی در لینوکس نیاز به انتی ویروس تحت لینوکس دارید . البته من ندیدم که کسی بیاد این کار را انجام بده معمولا تحت ویندوز یکی نصب میکنن و دربدر هم دنبال کلید . اپدیت و کرک و این جور چیزی ها هستن براش . برای مورد فیلتر شکن هم اگر نمیخوای هزینه کنی و سرعت اینترنت هم خود داری از تور استفاده کن . اگر هم میخوای پول مفت بدی انواع و اقسام چیز پی ان ریخته برای خرید

mohammad.vampire
08-12-2014, 22:16
چه طوری بایدبفهمم مدل کارت صدام چیه؟

CP-LS
09-12-2014, 00:23
چه طوری بایدبفهمم مدل کارت صدام چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SETIZEN
09-12-2014, 01:09

گنو/لینوکس مثل ویندوز اتوران نداره که نگران اجرای خودکار چیزی باشی.
فایل های اجرایی مربوط به ویندوز در لینوکس مثل یه تیکه آجر بی مصرف میمونند و کاری نمیکنند مگر خودت دستی برای اجراش اقدام کنی:n02:
برای اجرای فایل های مربوط به لینوکس باید خودت دستی دسترسی اجرایی بهش بدی. پس خودش کاری نمیکنه:n01:
سرور هایی که کلاینت ویندوزی دارند برای محافظت از کلاینت هاشون آنتی ویروس نصب میکنند که ویروس های ویندوزی رو بگیره نه اینکه برای خودشون نصب کنند.( مثل میل سرور ها البته اون ها هم فکر کنم از سرویس های ابری استفاده میکنند )
وقتی فلش رو وصل میکنی فایل های اضافی مشخص هست. پس خودت میتونی راحت shift + delete کنی.( دوستام فلش هاشون رو واسه shift + delete مخرب ها به من میدند.:n31: )
پس بیشترش بر میگرده به عملکرد خودت:n01:

mohammad.vampire
10-12-2014, 16:06
دوستان یکی جواب ما اماتورهارو بده

SETIZEN
10-12-2014, 20:57
دوستان یکی جواب ما اماتورهارو بده
مشکل چیه؟:n01: