PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] بیستمین نمایشگاه الکامپ ( 16 الی 19 آذر )

Milad4171
06-12-2014, 20:56
با سلام خدمت همه کاربران عزیز انجمن های P30World

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات اولیه نمایشگاه :

نمایشگاه الکامپ بیستم توسط مجمع تشکلهای فناوری اطلاعات ایران با همکاری اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران برگزار می شود .بنا بر این گزارش : در پی تصمیمات متخذه در خصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ به آگاهی می رساند: الکامپ بیستم از تاریخ 16 لغایت 19 آذرماه سال جاری توسط مجمع تشکلهای فناوری اطلاعات ایران با همکاری اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برگزار خواهد شد .

محل نمایشگاه :

محل دائمی نمایشگاهها در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است که از کلیه بزرگراهها قابل دسترسی می باشد.

سایت پوشش دهنده الکامپ امسال :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همانطور که از اسم تاپیک مشخص هست ، ما در این تاپیک قصد داریم بیستمین نمایشگاه الکامپ را با هم بررسی کنیم.

از کاربران تقاضا میشود قوانین انجمن را در این تاپیک نیز رعایت کنند.
این تاپیک یک تاپیک موقت هست و تا یک ماه بعد از پایان نمایشگاه در دسترس عموم کاربران خواهد بود و بعد از آن در انجمن آرشیو خواهد شد.

همچنین در پایان نمایشگاه در ارتباط با نحوه ی اجرا و عرضه محصولات و در کل کیفیت نمایشگاه امسال نظرسنجی قرار داده خواهد شد و نظر کاربران در ارتباط با بیستمین دوره نمایشگاه الکامپ بررسی و گردآوری خواهد شد.

باتشکر :»

dj77
07-12-2014, 00:12
ما که هر ساله میریم متاسفانه متاسفانه چیز جدیدی به دانش و تجربه مون اضافه نمیشه... اپراتورهای فقط یاد گرفتند سیم کارت رایگان یا نیم بها بفروشند در این جور نمایشگاها

الان رایتل به عنوان اپراتور نس سه با اینکه چندین سال از شروع به کارش میگذره هنوز محتوای واقعیت افزوده خوبی برایکاربراش ایجاد نکرده...
البته ما ناامید نمی شیم و از شرکتها در الکامپ امسال قطعا بازدید می کنیم (بنده به همراه دوستان دوشنبه)

امیدواریم حداقل با فراگیری نسلهای جدید تلفن همراه شاهد تخصصی تر شدن الکامپ و نزدیک شدن به معنای واقعی خودش بشیم...

بع امید اون روز :n16:

Milad4171
07-12-2014, 09:25

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Meysam Raz
07-12-2014, 18:56
امسال هم فکر نکنم چیزی جز سیمکارت رایگان دستمون رو بگیره و چیزی بهمون اضافه بشه
اگر چیز بدرد بخوری دیدید بگید بریم ببینیم

Milad4171
07-12-2014, 21:39

نمایشگاه الکامپ 2014 (نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) امروز 16آذر ماه با بیش از 300شرکت داخلی و خارجی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور، کره،‌ژاپن و حضور شرکت‌های اینترنتی و اپراتورهای تلفن همراه و همچنین حضور نماینده جیتکس امارات برای اولین بار در ایران در حالی آغاز شد که در ساعات اولیه قبل از افتتاح نمایشگاه و در حالی که ظاهرا برخی از غرفه‌های آماده شروع به کار وقتی در حال افتتاح بودند بازدید کنندگانی را به همراه داشت.

سرانجام این مراسم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر عالی شورای فضای مجازی و رئیس اتاق بازرگانی و بدون حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یک ساعت تاخیر کار خود را آغاز کرد.

اما صرف نظر از تاخیر در افتتاح نمایشگاه الکامپ 2014 یکی از حاشیه های این نمایشگاه و موردی که شاید نظر بیشتری خبرنگاران را جلب می‌کرد عدم سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیر شورای عالی فضای مجازی بود.

پس از افتتاح نیز دبیر شورای عالی فضای مجازی در اولین روز از افتتاح بیستمین نمایشگاه الکامپ فرصت بازدید از سالن‌های این نمایشگاه را به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سپرد.

خبرنگاران حاضر در نمایشگاه هم که پس از جمع آوری اطلاعات و مصاحبه با مسئولین به منظور اطلاع رسانی در نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگترین نمایشگاه فناوری‌های کشور بدون دسترسی به اینترنت و حتی جایگاه خبری در سالن‌ها سرگردان بودند و گویا هنوز غرفه‌ها آمادگی لازم را نداشتند.

گفتنی است؛ بیستمین نمایشگاه بین المللی الکامپ از امروز 16آذر ماه آغاز و تا چهارشنبه 19آذر ماه از ساعت 9الی 16 آماده بازدید علاقمندان است.

منبع خبر : IRIB NEWS

amirpers
07-12-2014, 22:20
دوستان شرکت های بزرگ شرکت کردن تو نمایشگاه ؟

ملا نصرالدین
08-12-2014, 08:26
دوستان 2 سوال
1-لیست شرکت هایی که در نمایشگاه امسال حضور دارند رو میشه دید؟

2-توی نمایشگاه الکامپ گوشی موبایل هم میفروشند؟

and-roid2
09-12-2014, 17:56
من امروز رفتم نمایشگاه و اصلا راضی نبودم.
دلم به همون سیمکارت رایگانش:n02: خوش بود که اونم شرایط خودش رو داشت.
رفتم غرفه ایرانسل که سیمکارت usim رایگان بگیرم که یه کارت میدادن و فقط باید از نماینده هایی که در درون کارت تعیین شده بود میگرفتیم:n35:.(خارج از نمایشگاه)
رایتل هم فقط به کسایی که تبلت داشتن و یا گوشی دو سیمکارته اندروید داشتن سیم هدیه میداد.

تست LTE ایرانسل که گرفتم سرعتش بین 3 الی 6مگ بود.:n08:

این اسیاتک هم فقط اومده بود با دروغ هاش جیب مردم رو خالی کنه....:n02:
بخش های دیگه نمایشگاه هم جالب نبود از نظر من.

alex_pk
10-12-2014, 02:45
کلا هیچ سالی پیشرفتی ندیدیم ما.

fanoostalaei
11-12-2014, 11:05
دقیقا عین نمایشگاه تبریز !!!
من تا حالا به این نمایشگا ها نیومدم ولی هر سال به نمایشگاه کامپیوتر تبریز میرم !! همه اپراتور ها هستن و چند تا هم ISp میان !!
ISP ها که فقط برا خالی کردن جیب مردم !! ولی سال بعد که برگزار میشه باید تفاوت زیادی داشته باشه غرفه های اپراتور ها !!
ولی اونجوری که دوستان نوشتن حدس میزدم همچین اینجوری باشه !!! کلا هر سال یه سری چیز تکراری رو دارن تبلیغ میکنن :n35:

saberparhizkar
15-12-2014, 16:58
سلام من خیلی مشتاق بودم امسال برم اما نشداما از دوستان سوال کردم مثل اینکه چیزی از دست ندادم

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk