PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخاست انتی ویروس کاسپرسکی که درست دانلود بشه همراه با کرک درست و حسابی

پوریا
29-04-2005, 18:35
سلام

من هیچ جوری نتونستم این انتی ویروس عالی را دانلود کنم
ضمنا من بهترین مدلش میخواهم که با zonealarm whit antivirusهماهنگی
داشته باشه

ممنون

Mehdi_Best
29-04-2005, 18:45
پوریا جان سلام
من لینک دانلود آنتی ویروس نسخه پرسونال پرو که بهترین و کاملترین نسخه از این آنتی ویروس هست رو در این تاپیک گذاشتم اگه زحمتی نیست به این آدرس برید. در ضمن برای تمامی ویندوزها لینک مخصوص خودشون موجوده. لینک کرکش رو هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
29-04-2005, 18:54
اگه در اون تاپیک هم نتونستی بری همینجا تکرار می کنم:

اين لينك نسخه personal pro 5.0.20 براي تمام ويندوزها با حجم 26.14 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي XP - NT - 2000 با حجم 19.62 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي 98 - ME با حجم 19.5 مگابايت:

اگه لينك ديگه اي بود كه حجمش با اينها فرق داشت اون نسخه فول نيست. اين لينكهايي كه من گذاشتم لينك نسخه هاي فول و قابل رجيستر هست.

فايل رجيسترش هم .
اين لينك دانلودش:

ممكنه يكي دو بار اين پيغام رو بده:
We are sorry, our server is busy, please come back again in few minutes.

اما بعد از چند بار امتحان كردن حتما دانلود مي شه. البته ممكنه همون دفعه اول هم مشكلي نداشته باشه.
در ضمن در مورد استفاده از آنتي ويروس كاسپرسكي بايد بگم كه واقعا بهترين انتخاب رو كردي و پشيمون نمي شي.

یه نکته دیگه اینکه اگه می خوای از زون آلارم استفاده کنی فقط از فایروالش استفاده کن و آنتی ویروسش رو بی خیال شو. چون اصلا در رده کاسپرسکی و بیت دفندر و مک آفی و نورتون نیست.

پوریا
30-04-2005, 13:19
سلام به دوست عزیز و گرامی
خیلی ممنون
کاسپرسکی بهترین انتی ویروس دنیا

Mehdi_Best
30-04-2005, 15:34
من كه چند ماهه از اين آنتي ويروس استفاده مي كنم و كوچكترين مشكلي نداشتم. بقيه دوستانم هم كه از آنتي ويروس هاي ديگه استفاده مي كردن پس از استفاده از اين آنتي ويروس ديگه دنبال اون قبلي ها نرفتن.

pedramonline
01-05-2005, 15:43
سلام مهدي جان .
من با اين پيام مواجه ميشم . زماني كه فايل key رو اجرا ميكنم .

در ضمن تونستم اين فايل رو از توي خود آنتي ويروس لود كنم . اما نميدونم آيا مشكلم حل شده . يعني كرك شده يا خير .
همونطور كه در تصوير ميبينيد همه چي واضح هست :cry:

MaFia
01-05-2005, 16:12
اين پدرام جان ريجستر نشده كه چون هم گزينه خريد هست هم تاريخ مصرف رو دقت كرده باشي 23 روز ديگه است
چرا از همون كه مهران معرفي كرده استفاده نمي كني ؟

Mehdi_Best
01-05-2005, 19:07
سلام پدرام جان و مافیای عزیز. این فایل رجیستر که من لینکشو گذاشتم همونی هست که مهران هم گفته. همین الان هم من و خیلی از بچه ها بدون مشکل استفاده می کنیم. خود من برای چند تا از دوستانم نصب کردم و بدون مشکل رجیستر شد. البته من یادم می آد که همون موقع که مهران هم این فایل رو گذاشته بود بعضی از بچه ها می گفتند مشکل دارند. حالا من سعی می کنم بیشتر روش کار کنم ببینم مشکل از چیه. پدرام جان شما هم یک بار آنیستال کن و دوباره از ابتدا نصب کن شاید مشکلت حل بشه تا ببینیم چی می شه.

pedramonline
01-05-2005, 21:00
اين پدرام جان ريجستر نشده كه چون هم گزينه خريد هست هم تاريخ مصرف رو دقت كرده باشي 23 روز ديگه است
چرا از همون كه مهران معرفي كرده استفاده نمي كني ؟

مافيا جان من از هموني كه مهدي گفته استفاده ميكنم . منتها من از برنامه هاي share براي دانلود اين برنامه استفاده كردم .
اما الام مجددا اين لينك دانلودي كه مهدي گفته رو دانلود كردم ديدم حجمشون دقيقا يكيه .

حالا پاكش ميكنم و دوباره نصب ميكنم ببينم مشكلم حل ميشه يا نه .
مرسي مهدي عزيز و مافيا :wink:

MaFia
02-05-2005, 00:09
يه چيز جالب بگم من كركي كه مهران داده بود رو + خود نرم افزار رو سي دي رايت كردم عد هر 2 رو رو هاردم داشتم وقتي يك بار كه ويندوز عوض كردم خواستم كرك كنم گفت كرك كار نمي كنه هر چي ويندوز هم عوض كردم باز گفت كرك كار نمي كنه و تاريخ مصرف تموم كرده ( همين مشكل رو يه نفر تو انجمن داشت ) مونده بودم ويندوز جديد كه به نت هم وصل نشده چطور اين برنامه مي فهمه كه اين كرك كار نمي كنه با اينكه قبلا اين كرك سالم بود بعد فهميدم فايل كرك و باطل كرده يعني وقتي همه كرك ها رو از هارد پاك كردم و از سيدي باز كپي كردم برنامه رجيستر شد و بعد از 1 ماه نا اميدي الان دارم لذتشو مي برم :lol:

pedramonline
02-05-2005, 13:23
مافيا من از اول نصبش كردم . ببين با اين عكسي كه گذاشتم مشخصه كه كرك شده يا خير ؟

Mehdi_Best
02-05-2005, 14:10
پدرام جان سلام
همونطور كه گفتم احتمالا با آنيستال كردن و نصب دوباره مشكلت حل بشه، خوشبختانه اين بار رجيستر شده و تا سال آينده مشكلي نداري.

Mehdi_Best
02-05-2005, 14:16
پدرام جان يه مساله ديگه كه يادم رفت بگم. الان تو عكسي كه لينكشو گذاشتي ديدم كه چون آپديت نكردي فقط 110020 ويروس مي شناسه. به طور دستي آپديت كن كه ويروس هاي جديدي كه اضافه شده رو هم بتونه شناسايي كنه. البته اگه دستي هم نكني خودش بطور اتوماتيك مي كنه.
يه چيزه ديگه . يه چند تا آيكون ديگه تو quick lunch اضافه كن. آخه خيلي كمه!!!!! :wink: :wink: :wink:
اينها رو بجاي اينكه اينطور بگذاري به طور عمودي بزاري خيلي بهتره ها.

MaFia
02-05-2005, 15:22
كسي بلده راستي چطوري اين رو از استارت آپ در بياريم و دستي اجرا شه يعني به طور اتوماتيك هر بار پي سي روشن ميشه اجرا نشه ؟

pedramonline
03-05-2005, 00:02
پدرام جان يه مساله ديگه كه يادم رفت بگم. الان تو عكسي كه لينكشو گذاشتي ديدم كه چون آپديت نكردي فقط 110020 ويروس مي شناسه. به طور دستي آپديت كن كه ويروس هاي جديدي كه اضافه شده رو هم بتونه شناسايي كنه. البته اگه دستي هم نكني خودش بطور اتوماتيك مي كنه.
يه چيزه ديگه . يه چند تا آيكون ديگه تو quick lunch اضافه كن. آخه خيلي كمه!!!!!

از راهنمايي و كمكت بسيار ممنونم .
آقا آپديت هم كردم و كلي حالشو بردم چون يه تروجان رو كامپيوتر بود و نميشناختش ولي الان حالشو گرفتم :wink:

در مورد كوييك لانچ هم بايد بگم كه عادت كردم و نميشه كاريش كرد . اگه ميخواي ميتونم يه كلاس آموزشي بزارم :wink:

اما چند تا سوال :
چرا گفتي تا سال آينده مشكلت حل بشه ؟ :shock:
چرا اين آنتي ويروس 20 مگ از رم ميگيره :shock:

و يك توضيح : بايد بگم وقتي اون فايل key رو اجرا كردم بازم همون پيام كه عكسشو بالا گذاشتم اومد :evil: :twisted:
اما از قسمت add وقتي فايل key رو لود كردم مشكل حل شد . :shock: :mrgreen:

pedramonline
03-05-2005, 00:32
كسي بلده راستي چطوري اين رو از استارت آپ در بياريم و دستي اجرا شه يعني به طور اتوماتيك هر بار پي سي روشن ميشه اجرا نشه ؟

مافيا جان سلام . باور كن هنوز باور نميكنم كه اين سوال رو جدي جدي پرسيدي يا نه :shock:
اما كافيه از Start/Run و سپس تايپ كني
MSCONFIG
سپس در پنجره باز شده وارد تب Startup شو و فايلي كه نوشته شده kav رو از حالت chekbox در بيار .
:shock:

حالا خودمونيم براي شوخي پرسيدي :shock:

Mehdi_Best
03-05-2005, 09:06
يه چيزه ديگه . يه چند تا آيكون ديگه تو quick lunch اضافه كن. آخه خيلي كمه!!!!!

از راهنمايي و كمكت بسيار ممنونم .
آقا آپديت هم كردم و كلي حالشو بردم چون يه تروجان رو كامپيوتر بود و نميشناختش ولي الان حالشو گرفتم :wink:

در مورد كوييك لانچ هم بايد بگم كه عادت كردم و نميشه كاريش كرد . اگه ميخواي ميتونم يه كلاس آموزشي بزارم :wink:

اما چند تا سوال :
چرا گفتي تا سال آينده مشكلت حل بشه ؟ :shock:
چرا اين آنتي ويروس 20 مگ از رم ميگيره :shock:

و يك توضيح : بايد بگم وقتي اون فايل key رو اجرا كردم بازم همون پيام كه عكسشو بالا گذاشتم اومد :evil: :twisted:
اما از قسمت add وقتي فايل key رو لود كردم مشكل حل شد . :shock: :mrgreen:

پدرام جان سلام
در مورد اينكه گفتم تا سال آينده مشكلي نداري به خاطر اينه كه اين فايل رجيستر كاسپرسكي يك ساله هست. تو همون عكسي هم كه گذاشتي اگه نگاه كني تاريخشو نگاه كني نوشته 22/02/2006
البته نگران نباش تا اون موقع حتما فايل رجيستر جديد هم براش پيدا مي شه.
در مورد اينكه گفتي 20 مگ از رم رو مي گيره براي من كه اينطور نيست. همين الان كه نگاه كردم فقط 10 مگ رو گرفته. بقيه آنتي ويروس ها هم مقداري از حافظه رو اشغال مي كنن كه خب طبيعيه.
در مورد فايل رجيستري هم نبايد اونو اجرا مي كردي. بلكه بايد در موقع نصب به قسمتي كه درخواست فايل رجيستر مي كنه اونو از روي هارد انتخاب مي كردي يا همين كاري كه خودت كردي و در قسمت add اون رو انتخاب كردي.

Mehdi_Best
03-05-2005, 09:12

مافيا جان سلام
شما در قسمت setting كاسپرسكي روي additional setting كليك كرده و در آنجا تيك start application next time your computer restarts رو بردار.

------------------------
پدرام جان سلام
اون راهي كه شما گفتي براي برنامه هايي كاربرد داره كه خودشون اين امكان رو نداشته باشن. اما كاسپرسكي اين امكان رو فراهم كرده كه با كاري كه گفتم ديگه برنامه هنگام استارت ويندوز اجرا نشه.
در مورد اينكه مافيا اين سؤال رو پرسيده بايد بگم كه مافياي عزيز كه كارش حرف نداره و خيلي قبولش دارم اما ممكنه بعضي اوقات يه چيزي رو كه بلد هم هستيم حضور ذهن نداشته باشيم. براي خود من هم پيش اومده كه يه چيزي رو مي دونستم اما در يك لحظه اصلا انگار نه انگار كه مي دونم و هر چي فكر مي كنم به ذهنم نمي رسه و وقتي مي پرسم و جواب مي گيرم پيش خودم مي گم اي بابا اينو كه بلد بودم.

pedramonline
03-05-2005, 14:29
مهدي جان درسته
از راهنماييتم ممنون
در ضمن در مورد مافيا هم از اونجايي كه ايشونو خيلي دوست دارم و هميشه كارش درسته . الان كه يه bug تو كاراش پيدا شده دوست داشتم حسابي ... :twisted:
نه به جون خودم شوخي كردم .
بارها گفتم بازم ميگم .
من خر مافيا هستم :mrgreen:
دوست داريم آقا :oops:

Mehdi_Best
03-05-2005, 19:24
پدرام جان خواهش می کنم. در مورد دوست داشتن مافیا حق بهت می دم. چون خداوکیلی همه مافیا رو دوست دارن. من خودم هم خیلی با مافیا حال می کنم. واقعا دوست داشتنیه.
اما تو هم خودت خیلی خوبی که اینطور شکسته نفسی می کنی پدرام جان.

MaFia
03-05-2005, 21:20
آقا فداي همه بشم من
آقا اين سوال من براي اين بود كه وقتي به روش پدرام عمل كني بعد از اجراي بعدي برنامه باز مياد تو ليست استارت آپ
پس مي خواستم از خود برنامه مثل ياهو مسنجر از استارت آپ دربيارم
ممنونم مهدي جان بابت راهنمايي :wink:

Mehdi_Best
04-05-2005, 07:12
خواهش مي كنم مافيا جان. در قبال اين همه چيزي كه ازت ياد مي گيريم اين كه قابلي نداره.