PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریست شدن و خاموش شدن مانیتور

armin4
06-12-2014, 11:37
سلام من وقتی فیلم نگاه میکنم چند دقیقه از فیلم که میگذره یه دفعه مانیتور خاموش میشه و سیستم ریست میشه و بعد از قسمت استارت ویندوز که باید بره صفحه welcome یه دففه صفحه سیاه میشه اصلا نمیاره چند بار باید دکمه پاور بصورت دستی خاموش روشن کنم تازه میره قسمت ریپیر استارت اپ اونجا یه چند دقیقه طول میکشه یه کارایی انجام میده سیستم خاموش میشه بعد که روشن میکنم همچی درست میشه ولی باز میرم که فیلم نگاه کنم دوباره همون اتفاقات براش می افته لطفا راهنمایی کنید که مشکل کجاست؟؟؟؟

afshin b
06-12-2014, 11:39
از event viewer باید چک کنین در اون لحظه که وسط فیلم سیستم ریست میشه، چه اروری ثبت شده

armin4
06-12-2014, 11:57
از event viewer باید چک کنین در اون لحظه که وسط فیلم سیستم ریست میشه، چه اروری ثبت شده

اصلا اروری نمیاد فیلم که شروع میشه 2 دقیقه بعدش مانیتور خاموش میشه سیستم ریست میشه بعدش میره رو

ریپیر استارت اپ
دو هفته پیش ویندو عوض کردم بعد کامپیوتر که روشن میکنم اون اطلاعات که میاد بالا یه قسمت زده ویندوز ارور ریکاوری-

afshin b
06-12-2014, 16:40
دوست عزیز وارد ویندوز بشین و event viewer رو باز کنین. اونجا ثبت میشه چرا سیستمتون ریست شده

armin4
06-12-2014, 19:39
دوست عزیز وارد ویندوز بشین و event viewer رو باز کنین. اونجا ثبت میشه چرا سیستمتون ریست شده

برنامه باز کردم کدوم قسمتش زده؟؟