PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت CPU i5 4690k

pharm
02-12-2014, 22:48
با سلام
من میخواستم CPU رو اپدیت کنم از نرم افزار خود INTEL یعنی intel driver utility استفاده کردم ولی یا فیلتر بود یا از ایران نمیشه دانلود کرد بیخیال شدم رفتم سراغ اپدیت جدا گانه که intel iris and hd graphic هست(دقیقا همون ورژن در برنامه ی خوداینتل) و اینو دانلود کردم و
اپدیت کردم و گفت ریستارت کن بعد ریستارت دیدم تغییر نکرده و از همون اول که از دیسک مادربورد رو نصب کردم و درایور CPU رو ریختم کنترل پنل intel هم بالا نمیومد به هیچ وجه ویندوز هم 8.1 هست

ali2424
03-12-2014, 02:26
با سلام
من میخواستم CPU رو اپدیت کنم از نرم افزار خود INTEL یعنی intel driver utility استفاده کردم ولی یا فیلتر بود یا از ایران نمیشه دانلود کرد بیخیال شدم رفتم سراغ اپدیت جدا گانه که intel iris and hd graphic هست(دقیقا همون ورژن در برنامه ی خوداینتل) و اینو دانلود کردم و
اپدیت کردم و گفت ریستارت کن بعد ریستارت دیدم تغییر نکرده و از همون اول که از دیسک مادربورد رو نصب کردم و درایور CPU رو ریختم کنترل پنل intel هم بالا نمیومد به هیچ وجه ویندوز هم 8.1 هست
درود
دوست عزیز فکر کنم منظورتان رو اشتباه فرمودید پردازنده که اپدیت نمیشه شاید منظور شما درایور گرافیک مجتمع داخل پردازنده باشه که با اپدیت نیز شما تغیرات زیادی رو در بازیها احساس نخواهید کرد

EXTREME
03-12-2014, 10:25
با سلام

از تو سایت مین درایورهاتون رو با توجه به نوع ویندوزتون دانلود کنید ونصب کنید اگه مشکل دارید یک عکس از دیوایس مینیجر از قسمت display بدید

pharm
03-12-2014, 15:06
درود
دوست عزیز فکر کنم منظورتان رو اشتباه فرمودید پردازنده که اپدیت نمیشه شاید منظور شما درایور گرافیک مجتمع داخل پردازنده باشه که با اپدیت نیز شما تغیرات زیادی رو در بازیها احساس نخواهید کرد

درسته منظورم همون گرافیک پردازنده است که اسمه درایورش intel iris and hd graphic هست
مشکل اصلیم اینه که کنترل پنل intel چرا باز نمیشه

این عکس display
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من درایورم همینطور که میبینید 10.8.10 هست
درایور جدیدی که من دانلود کردم این مشخصاتو داره
Driver Version: 15.36.7.64.3960

Release Version: Production Version

Operating System(s):

Microsoft Windows* 7 64
Microsoft Windows* 8.1 64
Release Date: October 3, 2014
CONTENTS
I. Product Support
II. Installation Information
III. Disclaimer
IV. Important Note
I. Product Support
Supports Intel(R) Iris(TM) graphics, Intel(R) Iris(TM) Pro graphics and Intel(R) HD graphics on:

5th Generation Intel(R) Core(TM) Processor Platform (codename Broadwell)
Intel(R) Core(TM) M Processor Platform
4th Generation Intel(R) Core(TM) Processor Platform
4th Generation Intel(R) Core(TM) Processor U Series based Platform
Intel(R) Pentium(R) Processor 3000/G3000 Series
Intel(R) Celeron(R) Processor 2000 Series

II. Installation Information

This document makes references to products developed by Intel. There are some restrictions on how these products may be used, and what information may be disclosed to others. Please read the Disclaimer section and contact your Intel field representative if you would like more information.

III. Disclaimer

Intel is making no claims of usability, efficacy or warranty. The INTEL SOFTWARE LICENSE AGREEMENT contained herein completely defines the license and use of this software.

This document contains information on products in the design phase of development. The information here is subject to change without notice. Do not finalize a design with this information.

IV. Important Note

Your computer is configured to run the WinSAT* test, which determines whether the computer can support the Windows Aero* desktop theme. The test will run after this driver is installed and the computer is restarted. If your computer can support it, the Windows Aero desktop theme will automatically be enabled.

This test will take approximately 10 seconds.

*Other names and brands may be claimed as the property of others.

مشکلم اینه که بعد از نصب این تغییرات در ورژن (که بشه 15.36.7.64.3960) بوجود نمیاد.

pharm
03-12-2014, 16:20
یه چیزی که من مطرح نکردم و فکر کنم که اشکال از اینجاست اینه که گرافیک رو با hdmi فقط به مونیتور وصل کردم و طبق این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-2964617
باید cpu با گرافیک رو از طریق bios به هم وصل کنم و اصلا گرافیک پردازنده کار نمیکنه