PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرم آنلاین ( قابلیت دسترسی خصوصی )

BIONIC
01-12-2014, 12:01
سلام دوستان
میخوام یک فرم ثبت نام آنلاین ایجاد کنم - چند نوع نرم افزار هم هست برایاین کار - بعد از ایجاد فرم با چه خروجی سیو کنم و سوال اینجاست که میخوام این موارد اجرا بشه :
1. خصوصی باشه یعنی کسی نتونه وارد اون بخش بشه فقط رمز داشته باشه - کلا صفحه اش باز نشه
2. از روی چندین سیستم بشه دسترسی داشت برای ورود اطلاعات ثبت نام ها
3. بعد از ایجاد فرم اصلا نمیدونم چه کار کنم ! ( هاست و دامنه اینها هم ندارم - البته نیازی به سایت ندارم - فقط همین فرم هست که مثل یک نرمافزار ثبت نام عمل میکنه )

اگه میشه لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر

tabriz-info
01-12-2014, 12:28
سوال فرمودید آنلاین باشه
ولی با توجه به شرح سوال به نظر من شما به فرم آنلاین نیاز ندارید
منظور دسترسی عمومی نمیخواید
شما میتونید اگر سیستمها داخل یک شبکه است فرم رو به اشتراک شبکه بزارید
اگر سیستم ها داخل شبکه نیست میتونید از نرم افزار هایی مثل ومپ برای آنلاین کردن و فراخوانی توسط ای پی استفاده کنید اینطوری موارد یک و دو حل میشه

حالا بریم سراغ فرم
این فرمسازهای آنلاین که وجود داره معمولا به این صورت عمل می‌کنند که نیاز هست به سرور اونا متصل بشن ولی ما در واقع فرم آفلاین با دسترسی آنلاین میخوایم
یعنی فرمی که نیاز به اتصال به سرور خاصی نداشته باشه البته اگر سیستم اصلی که فرم روی آن خواهد بود همیشه آنلاین هست دیگه این قضیه منتفی میشه
به نظر من بهترین کار این هست که یک اسکریپت فرم و ثبت اطلاعات دانلود کنید به صورت لوکال راه اندازی کنید و بعد این رو put online بکنید
البته هاست های رایگان هم هستند میتونید از اونا هم استفاده کنید
دادن رمز عبور به صفحه بحث جدا از فرم هست
شما باید بفرمایید سطح آشناییتون با طراحی وب تا چه حد هست و با چه زبان های آشنایی دارید

Sent from my Xperia Z2

BIONIC
01-12-2014, 13:34
سلام
ممنون از پاسختون
برنامه نویسی نمیدونم . در واقع 3 عدد ( در حال حاضر ) در یک محل سیستم موجود است که میخواهیم یک سیستم فرم ثبت نام داشته باشیم . اینطور که اطلاعات با هر سیستمی که ذخیره و ثبت شود . بشه با دیگر سیستم ها نیز مشاهده کرد . یعنی ذخیره اطلاعاتشون یکی باشه . ( خود فرم مربوطه هم محل الصاق تصویر و کادر های ورودی اطلاعات داشته باشه و قابلیت جستجو / اگرهم خروجی برای بک آپ مثلا رو اکسل بده دیگه حرف نداره یا مثلا یک فرم را بشه خروجی پرینت گرفت ) .

2 دستگاه از یک خط اینترنت بی سیم استفاده می کنند و یکی با سیم به مودم متصل هست .
رمز عبور برای این است که از جای دیگر با آدرس مربوط نتونن دسترسی داشته باشه .

..........
باز هم ممنون از راهنمایی تون .

BIONIC
01-12-2014, 13:39
البته شاید در صورتیکه شما صلاح بدونید شاید یک سایت خانگی هم به کار ما بیاد .
بدنبال راحترین و کارا ترین راه حل ممکن هستم . ممنون از شما .

BIONIC
01-12-2014, 18:59
..............................

BIONIC
01-12-2014, 19:11
به نظر من بهترین کار این هست که یک اسکریپت فرم و ثبت اطلاعات دانلود کنید به صورت لوکال راه اندازی کنید و بعد این رو put online بکنید

Sent from my Xperia Z2

در مورد این بخش از راهنماییتون کمی بررسی کردم . احتمالا همچنین موردی به کار ما میخوره
در ضمن یک اسکریپ بود به نام nForms برای ساخت فرم .

بعد ساخت فرم با این اسکریپ که زده بود بدون نیاز به دیتا بیس . باید یکی از کامپیوتر ها را سرور کنم و بعد باقی شبکه هستند ( از یک خط اینترنت استفاده میکنند ) به سرور - کامپیوتر اصلی وصل بشن و در نهایت هر وقت با هر کدام که اطلاعات رو وارد کنیم باید کامپیوتر سرور روشن و متصل به نت باشه.

پس اول : ساخت فرم با اسکریپ
دوم : شبکه و سرور کردن یکی از کامپیوتر ها
سوم : فعال کردن فرم روی کامپیوتر های دیگر

بعد ذخیره اطلاعات به چه صورتی میشود ؟ / اگر همچنین موردی قبلا بوده باشه چطور میشه به اطلاعات اون برای وارد کردن در این مورد جدید - فرم - استفاده نمود.

اون سه پست شماره 3.4.5 / رو کمی عجله کردم برای ارسال میتونید ندید بگیرید - البته خواستم پاک کنم ولی این قابیلت ظاهرا وجود نداشت .

ممنون از شما .