PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ست شدن تبلیغ با IP

Immunology
25-11-2014, 12:07
دوستان عزیز یه مشکلی برای من پیش اومده.مشکل به این صورت هست من هر سایتی رو با کامپیوتر گوشی و ... باز میکنم ریدایرکت میشه به یه سایت تبلیغ و چند تا پاپ آپ باز میکنه.
متاسفانه 5 6 نوع برنامه ضد تبلیغ و حذف کننده تبلیغ و ضد مالویر نصب کردم و اسکن و فیکس کردم ولی مشکل هنوز پابرجاست.
مشکل به نظرم ربطی به افزونه خاصی نداره و این تبلیغ با آی پی ست شده و هر سایتی باز کنی ریدایرکت میشه به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و 15 -16 پاپ آپ باز میکنه
ویروس کشمم بیت دفندر هست که هیچی نمیشناسه..
دوستان اگه نظری دارن ممنون میشم بگن خیلی رو اعصابه...
مودمو ریست کلی کردم ولی هنوز هست.تنظیمات DNS رو چجوری مجددا تنظیم کنم؟اینترنتم مخابرات هست.

netstat
25-11-2014, 16:20
دوستان عزیز یه مشکلی برای من پیش اومده.مشکل به این صورت هست من هر سایتی رو با کامپیوتر گوشی و ... باز میکنم ریدایرکت میشه به یه سایت تبلیغ و چند تا پاپ آپ باز میکنه.
متاسفانه 5 6 نوع برنامه ضد تبلیغ و حذف کننده تبلیغ و ضد مالویر نصب کردم و اسکن و فیکس کردم ولی مشکل هنوز پابرجاست.
مشکل به نظرم ربطی به افزونه خاصی نداره و این تبلیغ با آی پی ست شده و هر سایتی باز کنی ریدایرکت میشه به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و 15 -16 پاپ آپ باز میکنه
مودمو ریست کلی کردم ولی هنوز هست.تنظیمات DNS رو چجوری مجددا تنظیم کنم؟اینترنتم مخابرات هست.

این مشکل رو احتمالا یه مالویر ایجاد کرده....
اینکه گفتی با ای پی ست شده خیلی من منظورتو نفهمیدم :n02:
ولی حدس میزنم اون مالویر تنظیمات DNS رو به هم زده باشه... نحوه ی تنظیم DNS هم توی این پست هست:(تصویر شماره 5)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدش توی Run هم دستور ipconfig /flushdns بزن...
اگر DNS رو درست کردی و باز مشکل داشتی... بروزر (مرورگر) رو دوباره نصب کن....

Immunology
25-11-2014, 16:39
این مشکل رو احتمالا یه مالویر ایجاد کرده....
اینکه گفتی با ای پی ست شده خیلی من منظورتو نفهمیدم :n02:
ولی حدس میزنم اون مالویر تنظیمات DNS رو به هم زده باشه... نحوه ی تنظیم DNS هم توی این پست هست:(تصویر شماره 5)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعدش توی Run هم دستور ipconfig /flushdns بزن...
اگر DNS رو درست کردی و باز مشکل داشتی... بروزر (مرورگر) رو دوباره نصب کن....
سلام
ممنون از پاسختون
این کارو کردم ولی اینترنت وصل نمیشه
در ضمن جلو IP adress,subnet mask,default gatwey خالی بود.اونجا باید چی بزارم؟

netstat
25-11-2014, 16:51
سلام
ممنون از پاسختون
این کارو کردم ولی اینترنت وصل نمیشه
در ضمن جلو IP adress,subnet mask,default gatwey خالی بود.اونجا باید چی بزارم؟

همونایی بذار که توی اون عکسه هستش... فقط اگه با بیشتر از یه دستگاه به اینترنت وصل میشی باید اون IP عدد آخرش رو متفاوت انتخاب کنی مثلا یکی رو بذار 192.168.1.2 اون یکی رو 192.168.1.3.....
البته میتونی تو حالت اتوماتیک هم بزاری! اونی که نوشته obtain ... automatically

Immunology
25-11-2014, 16:52
اتوماتیکه ولی وقتی این تنظیماتو اعمال می کنم وصل نمیشه به اینترنت.همه چراغای مودم روشنه ولی وصل نمیشه.ریست هم کردم باز وصل نشد.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

netstat
25-11-2014, 17:02
اتوماتیکه ولی وقتی این تنظیماتو اعمال می کنم وصل نمیشه به اینترنت.همه چراغای مودم روشنه ولی وصل نمیشه.ریست هم کردم باز وصل نشد.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

DNS رو چی میذاری؟؟؟ اون رو مثل عکس تنظیم نکن 8.8.8.8 و 4.2.2.4 بذار!

======
اگه مودمتو ریست کردی باید دوباره تنظیمش کنی...(یوزر و پس و غیره) اینکارو کردی؟
اگه تنظیمش کردی ممکنه تنظیم DNS رو توی مودم انجام نداده باشی... DNS رو توی ویندوز از اتوماتیک در بیار دستی مثل عکس ستش کن البته DNS رو 8.8.8.8 بذار ببین درست میشه یا نه...

sky1sky
27-11-2014, 15:24

DNS رو چی میذاری؟؟؟ اون رو مثل عکس تنظیم نکن 8.8.8.8 و 4.2.2.4 بذار!

======
اگه مودمتو ریست کردی باید دوباره تنظیمش کنی...(یوزر و پس و غیره) اینکارو کردی؟
اگه تنظیمش کردی ممکنه تنظیم DNS رو توی مودم انجام نداده باشی... DNS رو توی ویندوز از اتوماتیک در بیار دستی مثل عکس ستش کن البته DNS رو 8.8.8.8 بذار ببین درست میشه یا نه...

سلام منم دقیقاهمین مشکل رو دارم
منم می خوام DNSمودم رو تغییر بدم در مودم در بخش زیر طبق عکس که تغیرات رواعمال میکنم اما
گزیینه save می زنم هیچ اتفاقی نمیفته چون بازهم جدول مودم نشون می ده ادرس dns مخابرات هنوز هست نه ادرس هایی که من وارد کردم!!
مرور گر هام (کروم+فایرفاکس)هیچ مشکلی ندارن چون من واسه تیت خیلی بخش های دیگه تنظیمات پیج مودم رو همین الان تغییر می دم تغییرات همهsve میشه اما واسه ادرس DNS کهمی زنم با زدن Save هیچ اتفاقی نمیفته !! چراا ؟؟؟؟ :n37:

از برنامه های جانبی بنا به دلایل امنیتی نمیخاوم ا ستفاده کنم ترجیحا فقط از داخل تنظیمات مودم لطفا کمک کنیدددددددددد :n16:

Sina
29-11-2014, 09:07
سلام
دی ان اس اولیه که وارد کردید کاراکتر اولش اسپیس ( فضای خالی ) هست
اون رو اصلاح کنید
بعد از تعیین dns ها از جدول بالایی ( DHCP Table ) ستون MAC Address در اولین ردیف یه فیلد انتخابی هست که روی منوال کانفیگ هست ، یکی از مک آدرس ها رو انتخاب و سیو کنید

ramingsm
29-11-2014, 09:24
والا گمون کنم این مشکل راه حلی نداره جز صبر برا من بعد دو روز خودش رفع شد!
دقیقا مشکلم مشکل شما بود و همین adfocus باز میشد
حالا نمیدونم مشکل از isp بود شاید.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

sky1sky
29-11-2014, 12:39
والا گمون کنم این مشکل راه حلی نداره جز صبر برا من بعد دو روز خودش رفع شد!
دقیقا مشکلم مشکل شما بود و همین adfocus باز میشد
حالا نمیدونم مشکل از isp بود شاید.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

منم که این راه حل رو چن روز پیش بچه ها گفتن انجام دادم اما همون لحظه درست نشد تا دو روز دیگه هم همون مشکل موند اما ازدیروز دیگه اصلا پیچ های مزاحم رو ندیدم و مصرفف ترافیک مرورگر هام عادی شده عین قبلا. امیدوارم مشکل کلا برطرف شده باشع:n01:

سلام
اون رو اصلاح کنید
بعد از تعیین dns ها از جدول بالایی ( DHCP Table ) ستون MAC Address در اولین ردیف یه فیلد انتخابی هست که روی منوال کانفیگ هست ، یکی از مک آدرس ها رو انتخاب و سیو کنید

جناب
Sina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرسییییی :n16:

Immunology
29-11-2014, 12:50
من مشکلم حل شده و دیگه نمیره رو اون سایت ولی نمیدونم چرا Adblock Plus رو وقتی فعال میکنم 7-8 تارو میگیره.قبلا اینطور نبود!اگرم غیر فعال کنم سایت پاپ آپی نمیاد.

sky1sky
14-12-2014, 12:42
سلام
اون رو اصلاح کنید

سلام
ظاهرا هنوز ادرس دی ان اس قبلی مخابرات الووده هست و مشکل برطرف نشده

طبق توضیح بالا وقتی ادرس ها رو صحیح وارد کردم و لپ تاپم رو انتخاب کردم بعد ذخیره ، در جدول مودم ، ادرس DNS جدید ظاهر شد و فک کردم دیگه همه چی درست شده
اما دو روز بعد مودمو چک کردم دیدم ادرس DNS الوده قبلی دوباررره روی موردم هست انگاری تنظیمات DNS برگشته به حالت قبلی ! و چون لپ تاپ هم DNS اش روی اتوماتیک بود ادرس DNS الوووده مودم رو گرفته و مشکلات قبلی مجدد برگشت
1- ایا این ادرس DNS الوده مودم امکانش هست بدافزارهایی هم به مودم وارد کنه یا خیر؟؟؟؟
2 تنظیمات مودم رو چه طور انجام بدم که کلا ادرس DNS همیشه یه ادرس ثابت باشه ک مجبور نشم دستی تغییرش بدم؟؟؟؟
(می دونم که تنظیمات دی ان اس لپ تاپ رو میشه از اتوماتیک برداشت اما من می خوام تنظیمات لپ تاپ روی اتوماتیک باشه ولی مودم ادرس دی ان اس همیشکی داشته باشه)

:n40:

Sina
20-12-2014, 09:53
سلام
dns مودم من هم چند روز پیش خود به خود تغییر کرده که خیلی عجیبه و هنوز دلیلش رو متوجه نشدم

Milad4171
21-12-2014, 20:56
سلام.
چند وقت پیش ( کمتر از یک ماه پیش ) DNS تمام سرویس دهنده ها تغییر کرده . واسه من که مشکلات زیادی داشته این DNS جدید واسه همین دستی تغییرش دادم !
هم اینکه سرعت خوبی نداره هم اینکه بسیار کند عمل میکنه. پیشنهادم اینه که DNS رو تغییر بدین !