PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 7 با 8

manutd1372
25-11-2014, 09:48
سلام دوستان
رو لپ تاپم ویندوز 8.1 دارم و میخوام ویندوز 8.1 رو داشته باشم و یک 7 هم نصب کنم.
امکانش هست؟ چطور؟

shabnam1986
25-11-2014, 15:43
با این برنامه میشه

SYSTEM. COMMANDER

vissoto
26-11-2014, 14:56
سلام

من نصب این دو ویندوز را در PC امتحان کردم و بدون مشکل نصب شدند. ابتدا هم ویندوز 8.1 را نصب کردم و سپس در درایوی دیگری ویندوز 7 را نصب کردم (بر خلاف نصب همزمان 7و XP که اگر XP را بعد از 7 نصب نمایید ؛ دیگر 7 بوت نمی شود و باید با easy bcd ویندوز 7 را به منوی بوت برگرداند.) بدون هیچ مشکلی ویندوز 7 و 8.1 در منوی بوت وجود دارند.

البته هارد به صورت MBR پارتیشن بندی شده بود و سیستم فاقد UEFI است.

پس نصب ویندوز 7 پس از ویندوز 8.1 مشکلی برای ویندوز 8.1 حداقل در PC (دسکتاپ) ایجاد نمی کند.

در مورد لپ تاپ منتظر نظر سایر دوستان باشید یا در مشکلات نرم افزاری / درایورهای لب تاپ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرسید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza0707
29-11-2014, 01:36
به نظرم اگه خیلی نیاز به ویندوز 7 نداری اونو به صورت مجازی نصب بکن که راحت تره.
اینجوری بدون ریست کردن سیستم از داخل همون ویندوز 8.1 از تمام امکانات ویندوز 7 استفاده میکنی
میتونی به اندازه دلخواه از رم و سی پیو و... به ویندوز مجازیت بدی.
من خودم به خاطر نیازی که به ویندوز اکس پی دارم اونو به صورت مجازی روی ویندوز 8.1 نصب کردم و بدون هیچ مشکلی از تمام امکانات اون استفاده میکنم.درست مثل یک ویندوز معمولی.
برای این کار از نرم افزار VMware Workstation استفاده بکن.روش استفادش هم تو اینترنت هست یه سرچ بکنی پیدا میشه
بدرود