PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادامه تحصیل در کارشناسی رشته معماری با کاردانی غیرمرتبط

Mahziar-7
23-11-2014, 18:40
سلام دوستان

من کاردانی غیر مرتبط با معماری دارم و فقط 3 واحد نقشه کشی عمومی پاس کردم که تصور و ظرافتم خوب بود تو این درس و دیگه هم کارهای طراحی و هنری به صورت حرفه ای نداشتم. البته استعداد طراحی و نقاشیم خوبه.
حالا میخوام کاردانی به کارشناسی رو معماری بخونم اما با توجه به اینکه رشته م غیرمرتبطه و واحدهای کاردانی معماری رو نگذروندم آیا می تونم موفق بشم و خودم رو به بچه های کاردانی معماری برسونم یا باید از صفر شروع کنم؟ از دوستانی که معماری خوندن یا آشنا هستن با این رشته خواهش می کنم راهنماییم کنن. پیشاپیش ممنونم از کمکتون.

Gamersland
27-11-2014, 03:08
داداش بستگی به دانشگاهی که میخوای بری داره، من خودم معماری خوندم برای کاردانی تو دانشگاه علمی کاربردی و با اینکه هیچی بلد نبودم از این رشته و حتی علاقه زیادی هم نداشتم همیشه معدلم بالای 17 - 18 بود و ترم قبل هم معدلم 19.38 شد. اگه سراسری میخوای بری باید خودت قبلش بری یه سری چیزا مثل آموزش کار با اتوکد، کشیدن اسکیس، راندو زدن، طراحی فنی و ... رو یاد بگیری که آماده باشی ولی اینو بدون که معماری یه رشته فنیه و اگه به کارهای فنی علاقه داری خودت زیر و بمش رو کم کم یاد میگیری.