PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد نشدن درایو جدید

alinikoyi
23-11-2014, 18:19
من یک درایو جدید درست میکنم تا یه ویندوز روش نصب کنم ولی موقع نصب ویندوز اون درایو رو نشون نمیده حتی خواستم لینوکس نصب کنم مقداری از هارد رو با خود برنامه ویندوز shirink و unallocated کردم ولی بازم اون حجم آزاد شده رو نشون نمیده ولی یه 105 مگابایت است که از اول اونطوری بود رو نشون میده با نرم افزار های مختلف هم امتحان کردم نشد

vissoto
23-11-2014, 19:06
سلام

یک عکس از disk managment بگذارید.

alinikoyi
23-11-2014, 21:48
اون 101 رو که از قبل بود رو شناسایی میکنه ولی 14گیگ رو نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ب.jpg

vissoto
24-11-2014, 18:28
سلام

هارد شما به صورت dynamic است و در نتیجه شما نمی تواتید هیچ ویندوز دیگری در این هارد (به جز پارتیشن ویندوز فعلی) نصب کنید . اجازه ساختن پارتیشن ؛ فرمت پارتیشن و .... را هم هنگام بوت ندارید. فقط می توانید درایویی که ویندوز فعلی در ان نصب شده است را انتخاب و ویندوز دیگری نصب کنید که در این صورت دیگر ویندوز فعلی شما بوت نخواهد شد.

اگر می خواهید در این هارد ویندوز دیگری نصب کنید (به صورت dual boot با ویندوز فعلی ) باید هارد را به basic

تبدیل کنید.

روش های مختلفی برای این کار (تبدیل dynamic به basic ) وجود دارد که در بیشتر انها همه اطلاعات هارد پاک

میشوند.

من با نرم افزار Aomei Dynamic Disk Manager 1.2 بدون پاک شدن اطلاعات هارد را به basic تبدیل کردم.

شما ابتدا از همه اطلاعات خود یک کپی در هارد دیگر یا هارد اکسترنال تهیه می کنید و سپس در صورت تمایل از

این نرم افزار استفاده می کنید.(چون در هر صورت احتیاط لازم است و در صورت پاک شدن اطلاعات ؛همه اطلاعات

در همه پارتبشنها پاک خواهد شد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنگام استفاده از نرم افزار فوق ( یا نرم افزارهای مشابه )؛هیچ نرم افزار دیگری را نباید اجرا نمایید .
در مورد لب تاپ حتما به برق متصل یا در شارژ کامل باشد.
حتما از اطلاعات مهم خود بکاپ در جایی به جز هارد اصلی داشته باشید.