PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***مشاوره برای خرید یک گوشی ایده آل برای همیشه***

Mehran-King
23-11-2014, 17:37
سلام ، میخواستم یه گوشی خوب و ایده آل واسه خودم تهیه کنم بطوریکه هیچوقت عوضش نکنم! ممنون میشم راهنماییم کنین

انتظارت من از گوشی:

1. سیستم عامل اندروید
2. صفحه نمایش با کیفیت خوب (ترجیحا مشکلات زاویه دید و ... نداشته باشه) از طرفی QHD نباشه چون به دردم نمیخوره! حداکثر FHD
3. کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداریش خوب باشه ، فیلمبرداری ترجیحا فول اچ دی یا720p (فیلمبرداریش 4k نباشه! بیشتر از 720p به دردم نمیخوره... حالا FHD هم بود اشکالی نداره...)
4. بازی های معمولی کم حجم رو براحتی اجرا کنه ، بازی اچ دی ، بازی نمیکنم! اهل بازی نیستم ، فقط گهگاهی بازی های کم حجم بازی می کنم مثل subway , ...
5. ترجیحا عمر باطریش زیاد باشه
6. صفحه تاچش هم خوب باشه (هنگ و ... نداشته باشه)
7. رم گوشی کمتر از 1 گیگ نباشه
8. صفحه نمایش گوشی ترجیحا از 4.5 اینچ کوچیک نباشه ( ترجیحا 5 تا 5.5 اینچ باشه بهتره )
9. دو سیم کارته نباشه
10- بلندگو و کیفیت صداش خوب باشه چون زیاد موسیقی گوش میدم (کیفیت صدای خروجی گوشی و هدست هم بهترین باشه)
11- حافظه Micro SD رو حتما ساپورت کنه.
12- کل گوشی زیبا و شکیل باشه (ظاهر گوشی خیلی خوش تیپ و مردانه باشه!)
13- ترجیحا پلاستیک نباشه ولی حالا گزینه دیگه نبود ، اشکالی نداره
14- زمینه پیام فرستادنش قشنگ باشه و فارسی رو پشتیبانی کنه - از طرفی کیفیت مکالمه تلفنیش هم بالا باشه ؛
15- من الان سامسونگ اس 3 مینی دارم ولی خیلی کوچیکه و خیلی دخترانه هست... بعدا میخوام بفروشمش و یک گوشی با این مشخصات بخرم ، بودجه من هم در کل با فروش اس 3 مینی 1 میلیون ؛
16- آنتن دهی وایرلس و آنتن دهی سیمکارت بهترین باشه بطوریکه از دسترس خارج نشه!
17- ترجیحا دوربین شاتر داشته باشه
سپاس از شما

منتظرم...

PLAΨMID
23-11-2014, 18:42
سلام . یخورده توقعاتتون زیاده:n02:.
هیچ گوشی رو پیدا نمی کنید که بی عیب و نقص باشه و همیشه بتونید نگهش دارید . بخصوص با رشد سریع سخت افزار . . .
زیبایی گوشی سلیقه ای است و ممکنه من خوشم بیاد و شما بدت بیاد .

با این پول میتونید یه نگاهی به سونی Xperia Z بندازید . دوربین 13 با کیفیت فیلمبرداری 1080 . رم 2 و 4 هسته ای . باتری خیلی خوبی داره و طراحیش هم مردونه ست . کیفیت هدست و تم پیام رسانی بستگی به نرم افزاری داره که شما استفاده می کنید . برای پیام رسانی و نیز پخش موزیک نرم افزار های متنوع و زیادی وجود دارند . دارای یک میکروفون اضافه برای کاهش نویز صدا هم هست . صفحه نمایش فول اچ دی و 5 اینچی داره . شاتر دوربین رو هم که فکر نمیکنم به این راحتی در گوشی های موبایل پیدا کنید !!
اینم عکسش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mostafa NBA
24-11-2014, 13:48
به نظر من گوشی های hTc در زمینه ی کیفیت صدا خوب عمل میکنند و کیفیت ساخت بالایی هم دارند..

Desire 816 رو یک نگاهی بنداز ولی خب دو سیمکارته ست.

اگر بتونی بیخیال کیفیت ساخت و فلزی بودن گوشی بشی خیلی گزینه های معقول تری موجود هستند مثل ال جی جی 2 و گلکسی اس 4 و همینطور هوآوی پی 7 که بنده از بین اینها جی 2 رو پیشنهاد میکنم اما باید بودجه رو تا 1200 بالا ببری در غیر اینصورت میتونی اس 4 بدون گارانتی بگیری با قیمیت حدودی 900 تومن.

ulsss
24-11-2014, 15:22
داداش اس4 و desire 816 گزینه های عالی هستند.

sonkia
24-11-2014, 18:40
بنظرم بهترین گزینه نسبت به بودجه تون, نکسوز5
صفحه نمایش 5 اینچی بسیار با کیفیت(IPS)
سخت افزار قدرتمند(اسنپ 800 )+رم 2گیگ
دوربین با کیفیت
کیفیت ساخت مناسب
کیفیت صداش هم خوبه
از اندروید خام استفاده میکنه(یعنی اصلا هنگ و منگ نداره به هیچ وجه )
و مهمتر از همه ساپورت رسمی طولانی و فوق‌العاده که شمارو تا سالها از تعویض گوشی بی نیاز میکنه(الآن هم اندروید5 واسش اومده )
--------------------------
همچنین میتونید به هوآوی پی7 هم نیم نگاهی داشته باشید
صفحه نمایش 5 اینچی با کیفیت عالی
سخت افزار قوی+رم 2گیگ
دوربین 13