PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بین Xperia E1 و lg l40 کدامیکی را پیشنهاد میکنید؟ و چرا

ehsan_iace
23-11-2014, 01:29
بین Xperia E1 و lg l40 کدامیکی را پیشنهاد میکنید؟ و چرا

bttt0
23-11-2014, 08:28
سلام دوست من این دوتا همه چی شون مثل هم هستش تفاوت اصلی در صفحه نمایششون هست الجی صفحه ips 3/5 با زوایه دید خوب ولی تعداد پیکسل کم 165 ولی سونی صفحه tft 4 با زاویه دید کم تعداد پیکسل قابل قبول 233 ، تفاوت دیگر اندروید الجی4.4 سونی 4.3 ...

amir_t6262
23-11-2014, 08:43
یکی از دوستان برای فرزندش یک Xperia E1 گرفته بود.
الان یک سال هم که نشده، یک ویبره خفیف دایم در گوشی هست. حتی وقتی که گوشی خاموشه و فقط وقتی باتری را خارج میکنی، این ویبره قطع میشه.
در خود فروم اکسپریا هم این مورد در سایر گوشی ها دیده شده و برای حل مشکل گفتند که گوشی باید به نسخه جدید آندروید آپدیت شود که البته این کار برای گوشی فرزند دوستم جواب نداد و الان هم نمیدانم که چیکار کردند.

در مورد آپدیت هم الان آندروید 4.4 برای این گوشی عرضه شده.

نسبت به Lg L40 که صفحه نمایش بسیار بهتری داره. من خودم ابتدا که این گوشی را دیدم از کیفیت صفحه نمایش E1 واقعا تعجب کردم که چه کیفیت خوبی دارد.

ehsan_iace
23-11-2014, 11:21
سلام دوست من این دوتا همه چی شون مثل هم هستش تفاوت اصلی در صفحه نمایششون هست الجی صفحه ips 3/5 با زوایه دید خوب ولی تعداد پیکسل کم 165 ولی سونی صفحه tft 4 با زاویه دید کم تعداد پیکسل قابل قبول 233 ، تفاوت دیگر اندروید الجی4.4 سونی 4.3 ...

سلام دوست عزیز
انتخاب سختیه یکیش تعداد پیکسلش کمه و اندازه‌اش هم نیم اینچ کوچکتر ولی زاویه دیدش خوبه، آن یکی تعداد پیکسلش بیشتر و اندازه‌اش کمی بزرگتر ولی زاویه دیدش خوب نیست! (انتخاب بین دو تا گزینه بد است! البته فکر نمیکنم تو این رنج قیمت بهتر از این دو تا گزینه‌ایی پیدا بشه)

البته یکجا خوندم که چون lg l40 بلندگوی مجزا برای پخش موسیقی ندارد و از همان بلندگوی گوشی، موسیقی پخش میکند برای مکالمه، گوش را ناراحت میکند!

یکی از دوستان برای فرزندش یک Xperia E1 گرفته بود.
الان یک سال هم که نشده، یک ویبره خفیف دایم در گوشی هست. حتی وقتی که گوشی خاموشه و فقط وقتی باتری را خارج میکنی، این ویبره قطع میشه.
در خود فروم اکسپریا هم این مورد در سایر گوشی ها دیده شده و برای حل مشکل گفتند که گوشی باید به نسخه جدید آندروید آپدیت شود که البته این کار برای گوشی فرزند دوستم جواب نداد و الان هم نمیدانم که چیکار کردند.

در مورد آپدیت هم الان آندروید 4.4 برای این گوشی عرضه شده.

نسبت به Lg L40 که صفحه نمایش بسیار بهتری داره. من خودم ابتدا که این گوشی را دیدم از کیفیت صفحه نمایش E1 واقعا تعجب کردم که چه کیفیت خوبی دارد.

ممنون از پاسخ‌ات، یعنی با بروز رسانی اندروید هم این مشکل درست نشد؟ یا اینکه آپدیت نشد؟

amir_t6262
23-11-2014, 16:19
سلام دوست عزیز
انتخاب سختیه یکیش تعداد پیکسلش کمه و اندازه‌اش هم نیم اینچ کوچکتر ولی زاویه دیدش خوبه، آن یکی تعداد پیکسلش بیشتر و اندازه‌اش کمی بزرگتر ولی زاویه دیدش خوب نیست! (انتخاب بین دو تا گزینه بد است! البته فکر نمیکنم تو این رنج قیمت بهتر از این دو تا گزینه‌ایی پیدا بشه)

البته یکجا خوندم که چون lg l40 بلندگوی مجزا برای پخش موسیقی ندارد و از همان بلندگوی گوشی، موسیقی پخش میکند برای مکالمه، گوش را ناراحت میکند!

ممنون از پاسخ‌ات، یعنی با بروز رسانی اندروید هم این مشکل درست نشد؟ یا اینکه آپدیت نشد؟

نه. با آپدیت این مشکل ویبره حل نشد.

یکی از خوبی های E1 این است که از سری walkman سونی اریکسون سابق است و در آن توجه ویژه ای برای پخش آهنگ و ... شده است و حتی یک دکمه مجزا برای واکمن گذاشته اند.

ehsan_iace
29-11-2014, 00:15
یک تحقیق درباره LG L40 Dual D170 کردم و مهمترین معایبی که درباره این گوشی نوشته بودند :

.از معایب این اندازه‌ی کوچک باید بگوییم که در هنگام تایپ با این گوشی در حالت پورت ریت (عمودی) احتمالا به مشکل برخواهید خورد؛ چرا که ممکن است انگشتتان همزمان دو حرف را لمس کند. گفتنی است که این مشکل برای کسانی که انگشتانی بزرگ‌تر دارند، حادتر خواهد بود.

. اگر اهل وبگردی هستید صفحه کوچیکش تو ذوقتان میزنه

. نبود فلاش LED

. موقع مکالمه صدای مخاطب گوش رو آزار میده به طوری که نمیتونید گوشی رو به گوشتون نزدیک کنید.اگر زیاد از خطتون استفاده می کنید به طور جد از این گوشی پرهیز کنید چون نه تنها لذتی از مکالمه نمی برید که هیچ گوش درد هم می گیرید

به خاطر اینکه بلندگوی مکالمه و اسپیکر گوشی یکی هست صداش کیفیت جالبی نداره نه موقع حرف زدن نه موقع پخش موسیقی.

صدای بلندی داره موقع مکالمه و مثل اینه که گذاشتید روی اسپیکر و ممکنه به گوشتون اسیب برسونه.

. بالاترین ایرادش هم کیفیت صفحه نمایشش هست چون به دلیل تراکم پایینش مخصوصا تو مطالعه صفحات وب اذیت میشید

. برای این گوشی لوازم جانبی مثل محافظ صفحه ی نمایش و کاور سخت گیر میاد که خوشبختانه دیجی کالا فلیپ کاورش رو هم آورده. محافظ صفحه نمایش هم بعضی از موبایل فروشی ها مال گوشی های دیگه رو برش میدن هم سایز این میکنن مشکلی نیست.

. اگه از گوشیتون انتظار دوربین عکاسی با امکاناتی مثل فوکوس خودکار و زوم اپتییکال و ... دارید سراغ این گوشی نیاید

. حداقل استاندارد برای یه گوشی لمسی امروز 800*480 است یعنی 2.5 برابر بیشتر از L40. حرف من این بود که تماشای DVD توی تلویزیون 24 اینچ شرف داره به بلوری توی تلویزیون 14 اینچ. اگه شک داری امتحان کن: با کامپیوتر یه فیلم 720p رو توی سایز 1/4 تماشا کن، بعد یه فیلم 480p رو هم تمام صفحه نگاه کن ببین تماشای کدوم جالب تره

الان همه بازی های دو بعدی را هم با استاندارد 800*480 میسازن.

کلا به هیچ وجه دنبال گوشی که صفحه اش زیر 4 اینچ و رزولوشن پایین تر از 800*480 باشه نرو میخواد اندروید کیت کت باشه یا 4 هسته ای یا دوربین 20 مگا پیکسل.

bttt0
29-11-2014, 00:47
دوست عزیزم توی رنج قیمت خیلی بالاتر هم دوستان خیلی ایرادات بیشتری از گوشی ها میگیرن دیگه شما حساب کنید با این قیمت اصولا گوشی هایی که وجود دارند کمبود های گوناگونی دارند باید سطح توقع رو یکم پایین بیارید ... الجی به نظر بنده گوشی های ارزون لمسیش خیلی بهتر از سونی هستش ،، معمولا گوشی های متوسط و ارزون سونی مشکلات عجیب زیاد درشون دیده میشه ، 300 تومن ارزشش الان 100 تومن حساب کنید ... من با هواوی 330 و الجی ال 40 کار کردم دوتاشون نسبت به قیمتشون خیلی هم عالی هستند .. رنگ سفیدشون هم خیلی خوشگلتره