PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور You'll need to provide administrator permission to

FOURTH RETURN
22-11-2014, 22:11
این ارور You'll need to provide administrator permission to برای چیه؟ مثلا موقع کپی و پست کردن برخی فایلها این ارور میاد : You'll need to provide administrator permission to copy this file

موقع باز کردن بعضی فولدرها هم همین ارور میاد با این تفاوت که آخر جمله میگه to open this folder

اون فایلها و پوشه ها رو دلیت هم نمیشه کرد همین ارور میاد

FOURTH RETURN
25-11-2014, 11:58
مثلا هنگام کلیک کردن روی یک فولدر این ارور رو میده و پس از اینکه continue ارور رو میزنم یه ارور دیگه میاد پوشه هم باز نمیشه این مشکل رو پس از نصب دوباره ویندوز بدست آوردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FOURTH RETURN
26-11-2014, 14:48
کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟؟:n04::n04:

M-H2013
28-11-2014, 10:48
منم همین مشکل رو دارم با ویندوز ۸.۱ لطفا هرکی میدونه پاسخ بده

M-H2013
28-11-2014, 19:26
سلام داداش من تازه یک هارد اکسترنال خریدم که همین مشکل رو دارم یکی از دوستان گفته ببین با این فیلم درست می تونی بکنی یا نه من هنوز امتحان نکردم شما بکن من امتحان دارم وقت ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FOURTH RETURN
01-12-2014, 01:50
سلام داداش من تازه یک هارد اکسترنال خریدم که همین مشکل رو دارم یکی از دوستان گفته ببین با این فیلم درست می تونی بکنی یا نه من هنوز امتحان نکردم شما بکن من امتحان دارم وقت ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه درست نشد چکار کنم دیگه:n03::n04::n13:

vissoto
01-12-2014, 03:36
سلام

فایل زیر را اجرا کنید و پیام ها را تایید کنید .سپس بر فایل مورد نظر خود راست کلیک و Take Ownershipرا بزنید ؛ ببینید مشکل حل نمیشود.

62549

برای حذف Take Ownership از راست کلیک فایل زیر را اجرا کنید :

62550

FOURTH RETURN
01-12-2014, 18:55
سلام

فایل زیر را اجرا کنید و پیام ها را تایید کنید .سپس بر فایل مورد نظر خود راست کلیک و Take Ownershipرا بزنید ؛ ببینید مشکل حل نمیشود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باسپاس مشکل با این زدوده شد دمت گرم :n01:

ebratha
29-12-2014, 19:37
يكي به داد برسه مال ما كه نشد

vissoto
30-12-2014, 10:43
يكي به داد برسه مال ما كه نشد

سلام

یک عکس از error یا پیام قرار دهید.
پس از نصب مجدد ویندوز این اتفاق افتاده ؟
رنگ فایلها سبز نیست ؟

celever.hkp
18-08-2015, 22:58
منم همین مشکل رو دارم با ویندوز ۸.۱ لطفا هرکی میدونه پاسخ بدهشما اول یک properties بگیر از اون فایل یا فولدری که میخوای روش تغییرات بدی اونجا در سربرگ general ببین باید گزینه attributes روی حالت red-only نباشه اگه بود تیکشو بردار تا بتونی اون روی اون فایل تغییرات ایجاد کنی .بهز اگه مشکل داشتی بگو تا جواب بدم. یا حق:n02:

celever.hkp
18-08-2015, 22:59
شما اول یک properties بگیر از اون فایل یا فولدری که میخوای روش تغییرات بدی اونجا در سربرگ general ببین باید گزینه attributes روی حالت red-only نباشه اگه بود تیکشو بردار تا بتونی اون روی اون فایل تغییرات ایجاد کنی .بهز اگه مشکل داشتی بگو تا جواب بدم. یا حق