PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چراغ LED گزینه Internet روی مودم DLink 2740U به رنگ قرمز هست و سبز نمیشه.

jedivssith
21-11-2014, 18:03
درود

دیروز رفتم مودم دو آنته DLink 2740U خریدم و نصب کردم. همه چیز خب پیش رفت و از دیشب کانکت شدم و دنلود هم می کنم. همه چیز عادی و خب پیش میره. تنها ایراد این هست که چراغ LED گزینه Internet روی مودم که عکس لوگوش رو پایین گذاشتم موقع روشن کردن مودم چند لحظه به رنگ سبز روشن میشه بعد قرمز میشه. وقتی هم کانکت میشم و کار می کنم بازم قرمز هست و سبز نمیشه. چرا اینطوریه؟ تازه موبایل هم شبکه وای فای اون رو شناخته ولی هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه.

سپاس:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Memonex
21-11-2014, 18:52
درود

دیروز رفتم مودم دو آنته DLink 2740U خریدم و نصب کردم. همه چیز خب پیش رفت و از دیشب کانکت شدم و دنلود هم می کنم. همه چیز عادی و خب پیش میره. تنها ایراد این هست که چراغ LED گزینه Internet روی مودم که عکس لوگوش رو پایین گذاشتم موقع روشن کردن مودم چند لحظه به رنگ سبز روشن میشه بعد قرمز میشه. وقتی هم کانکت میشم و کار می کنم بازم قرمز هست و سبز نمیشه. چرا اینطوریه؟ تازه موبایل هم شبکه وای فای اون رو شناخته ولی هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه.

سپاس:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام. دوست عزیز انگار این مدل مودم اصلا خوب از آب در نیومده چیز مزخرفی هست منم اگه میدونستم نمیگرفتم الان شما تاپیک منو بخونید منم دیروز یکی خریدم یه مشکل دیگه باش دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون چراغ اینترنت وقتی اینترنت کانکت هست با pppoe باید سبز باشه وقتی قطعه قرمز میشه اما انگار واسه شما سیم LEDها رو اشتباه زدن برعکس روشن میشه !!

jedivssith
21-11-2014, 20:15
سلام. دوست عزیز انگار این مدل مودم اصلا خوب از آب در نیومده چیز مزخرفی هست منم اگه میدونستم نمیگرفتم الان شما تاپیک منو بخونید منم دیروز یکی خریدم یه مشکل دیگه باش دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون چراغ اینترنت وقتی اینترنت کانکت هست با pppoe باید سبز باشه وقتی قطعه قرمز میشه اما انگار واسه شما سیم LEDها رو اشتباه زدن برعکس روشن میشه !!

نمی دونم چی بگم. من حالت Bridge را انتخاب کردم. یعنی کانکشن ساختم و pppeo نیست که سیستم روشن شد خودکار اتصال به اینترنت وصل بشه. شاید اگر رو pppeo باشه سبز باشه. نمی دونم. می خوام فردا به پشتیبانی و نمایندگی dlink زنگ بزنم ببینم اونها چی میگن و بعد به ISP (مخابرات). اما تو این 2 روز اینترنت و دنلود خوب بوده و مثل قبل که مودم وای فای نداشتم داره کار می کنه. اما این LED قرمز Internet برام سوال و نگرانی ایجاد کرده.

jedivssith
22-11-2014, 13:30

بله حق با شما بود وقتی تنظیم رو pppeo گذاشتم LED اینترنت سبز چشمک زن شد و درست. خیلی ممنون که گفتی و نگرانیم بر طرف و خیالم از اینکه مودم مشکل و نقص فیزیکی داشته باشه رفع شد.:n16::n16::n16: