PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه ویندوز 8 را اکتیو کنم ؟ چگونه پسورد اولیه برای ورود به ویندزو را بردارم...؟

hamid_diablo
21-11-2014, 17:08
سلام دوستان

ویندوز من اکتیو نیست ...! چطوری اکتیو کنم؟

در ضمن من هر بار برای ورود به ویندوز باید پسورد یوزر خودم رو بزنم.فقط هم 1 یوزر دارم.چطوری پسورد رو بردارم؟

MOSTAFA_ABBASI
21-11-2014, 18:44
کرک های زیادی تو اینترنت هست.
یکی رو دانلود کنید و اجراش کنید ویندوز اکتیو میشه.
روش اسکایپ هم هست که یکم وقت گیره وگرنه عالیه از هر نظر.:n06:

hamid_diablo
21-11-2014, 20:02
ممنونم اکتیو کردم ویندوز ...

اما چطور پسورد اولیه برای ورود به یوزر ویندوزم رو بردارم... ؟؟ نمیخوام هربار سیستم رو روشن کردم پسورد رو بزنم

sunteh1
21-11-2014, 20:39
سلام
برید داخل charm bar (منظور همون نواری است که با کشیدن موس به سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشه بهد در انتهای آن setting را بزنید و بعد در آخر PC Setting را بزنید.
از سمت چپ user را انتخاب کنید و در سمت راست کلمه عبور خود را در Sign-in عوض کنید

hamid_diablo
23-11-2014, 18:12
ممنونم دوستان

من میخواستم کاری کنم که زمانی که قراره لاگین بشم به ویندوز پسورد نخواد...!

الان برای هر بار ورود به ویندوز باید پسورد رو بزنم

vissoto
24-11-2014, 17:37
سلام

همان طور که در پست 4 اشاره شد ؛ موس را به گوشه های بالا و پایین سمت راست مانیتور می برید تا charm ظاهر شود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (در صورت فارسی بودن زبان نمایش ویندوز موس را سمت چپ ببرید )حالا بر علامت چرخ دنده(setting ) کلیک می کنید و change pc setting را انتخاب می کنید.حالا بر account کلیک
می کنید. اگر account را مشاهده نمی کنید بر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید تا به

تنظیمات اصلی برگردید. پس از کلیک بر account بر sing-in option کلیک می کنید. حالا در زیر مجموعه

password ؛ change را می زنید و سپس پسورد فعلی را وارد و next را می زنید و سپس هر سه فیلد را خالی

رها می کنید. next و سپس finish را می زنید.این تنظیمات از طریق control panel نیز قابل انجام است.(حذف و اضافه پسورد)

FOURTH RETURN
25-11-2014, 18:48
سلام
برید داخل charm bar (منظور همون نواری است که با کشیدن موس به سمت راست و بالای صفحه ظاهر میشه بهد در انتهای آن setting را بزنید و بعد در آخر PC Setting را بزنید.
از سمت چپ user را انتخاب کنید و در سمت راست کلمه عبور خود را در Sign-in عوض کنید

من پسورد رو ورداشتم اما باز اون صحفه درخواست پسورد میاد و باید اکی بزنم تا بره چکار کنم که نیاد ؟:n15:

vissoto
25-11-2014, 19:12
من پسورد رو ورداشتم اما باز اون صحفه درخواست پسورد میاد و باید اکی بزنم تا بره چکار کنم که نیاد ؟:n15:

سلام

در Run ( کلید ویندوز + R ) تایپ کنید netplwiz

حالا در پنجره باز شده تیک Users must enter a user name and password to use this computer را بردارید.

حالا OK را بزنید و در پنجره باز شده در بخش اول نام کاربری و در بخش های دوم و سوم صورت داشتن رمز ؛رمز را

وارد کنید و در غیر این صورت OK را بزنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]