PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی با حدود بودجه 1600 (یک و شیصد)

a.g g.a
20-11-2014, 14:22
سلام

می خواستم یک گوشی بگیرم با بودجه حدود 1600 تا حالا Z3 Compact خیلی چشممو گرفته و از همه نظر ازش خوشم میاد

گاهی اوقات به Z2 و HTC M8 و S5 و به ندرت به Note 3 هم فکر می کنم...یک موقعی به G3 هم فکر می کردم ولی دیگه فکر نمی کنم !

بیشتر از همه اندازه مناسب Z3 Compact خوشم میاد و جنس خوب بدنش(البته قاب دورش اگه آلومینیوم بود بهتر بود) و طراحی خوبش و باتری قدرتمندش و سخت افزار قویش (که در کنار رزولیشن کم مانیتورش به یک غول تبدیلش می کنه !)

جایی Z3 Compact رو با هدست MDR-NC31EM می فروشن ؟ خیلی تعریف این هدست و قابلیت حذف نویزشو شنیدم ولی متاسفانه توی ایران هیچ جا با این هدست ندارنش(دیجی کالا با SBH80 میده اون خوبه ؟)

من با گوشی همه کار می کنم اینترنت زیاد میرم(انجمنا و اینستاگرام و...)کتاب می خونم ، بازی می کنم ، مواقعی که دوربینم همراهم نباشه(که اکثر مواقع نیست)عکس می گیرم ، آهنگ هم خیلی گوشی می کنم(هدست با کیفیتم برای همین می خوام)و ... گوشی قبلیمم(گالاکسی اس)توی سه چهار سالی که داشتم این قدر ازش کار کشیدم،آخر از دستم افتاد مانتیورش خورد شد !

شنیده بودم همراه گوشی های HTC هدفون بیتس هست ، درسته ؟ همراه M8 هم هست ؟

ممنون میشم راهنمایی ها و پیشنهادات خودتونو بگید

پ.ن : راستی Samsung Galaxy Alph رو هم دیدم اونم گوشی خیلی خوبیه ولی خیلی گرونه و باتریشم اصلا خوب نیست !

a.g g.a
20-11-2014, 21:24
امروز یه دونه G3 هم گرفتم توی دستم ، خیلی گوشی خوش دست و قشنگی هست !

ولی تا اون جایی که من می دونم باتری و سخت افزار این گوشی چندان توی ساپورت مانیتورش موفق نبودن ! و شارژدهی باتری و قدرت سخت افزاریش خیلی کمتر از رقباش هست، اگه مانیتورش فول اچ دی بود و کمی کوچیکتر بود خیلی بهتر میشد

sonkia
21-11-2014, 10:31
امروز یه دونه G3 هم گرفتم توی دستم ، خیلی گوشی خوش دست و قشنگی هست !

ولی تا اون جایی که من می دونم باتری و سخت افزار این گوشی چندان توی ساپورت مانیتورش موفق نبودن ! و شارژدهی باتری و قدرت سخت افزاریش خیلی کمتر از رقباش هست، اگه مانیتورش فول اچ دی بود و کمی کوچیکتر بود خیلی بهتر میشد

جی3 ضعیفه؟؟؟؟
شما به پردازنده اسنپ 801 + 3گیگ رم DDR3 میگی سخت افزار ضعیف؟
باتری جی3 با اپدیت جدیدی که اومده فوق‌العاده شده و از خیلی از پرچمدارها هم بهتر شده(منبع زومیت )
صفحه نمایش با کیفیت فوق‌العاده(کوآد اچ دی )
دوربین عالی
بسیار زیبا همراه با رابط کاربری بسیار جذاب
بنظرم هیچ کمبودی نداره
تازه با اومدن اندروید5 (همین ماه ) باتری و عملکردش وحشتناک میشه
تو خریدش شک نکن

brad pitt
21-11-2014, 13:05
ال جی . g flex چطوره نسبت به قیمت ؟

a.g g.a
21-11-2014, 15:12
جی3 ضعیفه؟؟؟؟
شما به پردازنده اسنپ 801 + 3گیگ رم DDR3 میگی سخت افزار ضعیف؟
باتری جی3 با اپدیت جدیدی که اومده فوق‌العاده شده و از خیلی از پرچمدارها هم بهتر شده(منبع زومیت )
صفحه نمایش با کیفیت فوق‌العاده(کوآد اچ دی )
دوربین عالی
بسیار زیبا همراه با رابط کاربری بسیار جذاب
بنظرم هیچ کمبودی نداره
تازه با اومدن اندروید5 (همین ماه ) باتری و عملکردش وحشتناک میشه
تو خریدش شک نکن
نسبت به رقباش ضعیف تر هست دیگه !

خوب s5 و z2 و z3 و z3 Compact هم همین سخت افزار رو دارن و فقط رزولیشن 1920*1080 رو باید ساپورت بکنن و Z3 Compact هم یک مانیتور 1280*720 رو باید ساپورت کنه، بنچمارک ها هم گویای این مسئله هستن

Abdolreza2012
21-11-2014, 18:11
نسبت به رقباش ضعیف تر هست دیگه !

خوب s5 و z2 و z3 و z3 Compact هم همین سخت افزار رو دارن و فقط رزولیشن 1920*1080 رو باید ساپورت بکنن و Z3 Compact هم یک مانیتور 1280*720 رو باید ساپورت کنه، بنچمارک ها هم گویای این مسئله هستن

من اپدیت نکردم و قبول دارم باتریش کمی ضعیفه ولی از لحاظ سخت افزاری چیزی کم نداره
مخصوصا نسبت به پرچم دار جدید سونی ، که تازه وارد ایران شده ( به نظرم z3 پسرفت بوده ، چون نسبت به z2 چندان فرق خاصی نکرده و عیب های اونو برطرف کرده )
بنچ مارک های بقیه گوشیا چنده ؟؟؟
این ماله گوشیه منه ، بدونه روت و ریکاوری و ....
البته باید بگم برای موقعی هست که گوشی خنک هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ice_man_sh
21-11-2014, 18:32
به نظر من فقط بحث فنی نیست، من خودم بودجه ام را به 1.5 افزایش دادم و می خوام آدر ماه بگیرم.

G3 گوشی خوبیه ولی من حدود 20 دقیقه با چند نسخه اش تو بازار موبایل و... کار کردم، شاید همه ما برای صرفه جویی از نور باتری شدت نور را کم کنیم ولی وقتی رو 100% این گوشی را میبینی خوب دل آدم را میزنه و با کمی داغ کردن هم میره رو 90% و اصلا نمیشه بیشتر کرد!

و یا M8 که شما گفتیم فکر کنم بالاتر از بودجه مد نظرتون هست.

با Z2 هم کار کردم ولی نتونستم رابطه ای با سونی برقرار کنم (بحث سلیقه).

من شخصا بین همین بودجه نزدیک به شما در حال حاضر گزینه های آخر خودم Note 3 و S 5 هست که احتمالا با توجه به اینکه بالای 5 اینچ بگیرم خودم به نوت 3 نزدیک ترم.

و اما نکته ای که من پی بردم، هیچ گوشی کامل نیست و مزایا و معایبی داره، در نتیجه باید گوشی نزدیک به خودمون را انتخاب کنیم با علم به اینکه معایبی هم مطمئنا داره.

MOSTAFA_ABBASI
21-11-2014, 18:42
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ام 8 گوشی بسیار خوبیه و به نظرم اون رو بخرید...
دلایل:
کیفیت ساخت برتر
طراحی عالی
ارگونومی بهتر به واسطه انحنای پشت گوشی
اسپیکر های بسیار قوی
پردازنده بسیار قوی و امتیاز بسیار عالی (در اکثر موارد بیش تر از زد 3 و جی 3) در بنچمارک ها
میکروفون چند کاناله
رابط کاربری بسیار خوب و بدون لگ و هنگ
بیش تر از 2 سال آپدیت (آپدیت ماهانه توسط سرویس پک ها در گوگل پلی)
پشتیبانی از میکرو اس دی تا 128 گیگ
دوربین جلوی بسیار خوب 5 مگاپیکسلی
مجهز به duo camera و امکانات htc zoe , htc blinkfeed , htc eye exprience , htc duo camera
سریع ترین و حساس ترین تاچ دنیا
دارای استاندارد ip3x و مقاوم در برابر آب
کاور dot view مخصوص اچ تی سی
دارا بودن دو فلاش بسیار قوی
گارانتی بسیار خوب در ایران (یاس)
و....:n06:
هدفونی که همراش هست بیتس نیست ولی کیفیت صداش عالیه و همچنین بلندی صداش...
دوربینش هم بسیار خوبه فقط در حد پرچمدار های دیگه عمل نمی کنه البته در بخش نرم افزاری دوربین جلوتر از بقیه رقبا هست.:n01:

aggus
21-11-2014, 19:06
سلام

اولا اینکه شما دلت رو Z3 Compact گیره :n02: میخوای بگیری همون رو بگیر !!
نظر شخصی : این گوشی با این قیمت که تازه اومده بازار و با این قدرتبه صرفه نیست و من نمیگیرم !!
در مورد Note3 بگم که اصلا به فکر یه گوشی با باتری غوووووول نباید باشی قدرتش خوبه ولی سرعتش با این رابط کاربریش به چشم نمیاد !
S5 خیلی لگ زیاد میزنه بخاطر رم 2 که روش هست
M8 کار نکردم و هیچ وقت هم از محصولات HTC بخاطر سختی روت و S-Off و این چیزا استفاده نمیکنم !!
نظر من رو G3 هست سرعتش خیلی خوبه و مصرفشم خوبه تقریبا ولی مثل پرچم دار قبلی G2 عالی نیست ! ولی با آپدیت خوب شده !

NaughtyCat
21-11-2014, 20:01
همه ی این گوشی هایی که گفتین بهترین های امسال بودن. بحث سلیقه هم خب مطرحه تو انتخاب هر کس. ولی من خودم اگه بخوام از بین این گوشی ها یکی رو انتخاب کنم، حتما انتخابم سری Z3 سونی هستش. حالا یا خود Z3 یا Compact.

متاسفانه گوشی های سونی اونطور که باید و شاید مورد توجه کاربرا قرار نمیگیرن و همه بیشتر سمت سامسونگ یا HTC میرن. review های سایت های مختلف خودشون گویای همه چیز هست. چندین سایت Z3 رو بهترین گوشی 2014 اعلام کردن. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نگران این هم نباشید که سونی سه چهار ماه دیگه میخواد Z4 رو معرقی کنه. Z3 از هر لحاظ که فکرشو بکنید عالیه و چیزی کم نداره. سونی هم که سری Z رو خیلی خوب ساپورت میکنه.

در کل بخوام نظرمو راجع به این گوشیها بگم:

Z3 > S5 > Z2 > M8 > G3

Note 3 هم واقعا زیاد قابل مقایسه نیست با این گوشی های بالا. (بخصوص مثلا با Z3 Compact)

پ.ن: "خوب کافی نیست. بهترین ها را داشته باشید" :n09:

a.g g.a
21-11-2014, 20:48
خیلی ممنونم از همه دوستان به خاطر نظرات و راهنمایی هاشون :n16:

سلام

اولا اینکه شما دلت رو Z3 Compact گیره :n02: میخوای بگیری همون رو بگیر !!
نظر شخصی : این گوشی با این قیمت که تازه اومده بازار و با این قدرتبه صرفه نیست و من نمیگیرم !!
در مورد Note3 بگم که اصلا به فکر یه گوشی با باتری غوووووول نباید باشی قدرتش خوبه ولی سرعتش با این رابط کاربریش به چشم نمیاد !
S5 خیلی لگ زیاد میزنه بخاطر رم 2 که روش هست
M8 کار نکردم و هیچ وقت هم از محصولات HTC بخاطر سختی روت و S-Off و این چیزا استفاده نمیکنم !!
نظر من رو G3 هست سرعتش خیلی خوبه و مصرفشم خوبه تقریبا ولی مثل پرچم دار قبلی G2 عالی نیست ! ولی با آپدیت خوب شده !

آره Z3 Compact خیلی چشممو گرفته !

قدرتش مگه چشه ؟ تقریبا از همه گرینه های دیگم قوی تره ! آره قیمتش هنوز باید کمتر بشه

. . . . . .

آقا من با یک چالش رو به رو شدم !
از یه طرف از کوچیک بودن مانیتور Compact خوشم میاد و فکر می کنم سبک و خوش دست و جم و جوره و زیاد جلب توجه نمی کنه و یک طورایی به نظرم با کلاس تره از یه طرف هم مانیتور های 5 اینچی و 5.5 اینچی و حتی 5.7 اینچی Note 3 رو دوست دارم و احساس می کنم کار کردن باهاشون خیلی لذت بخش باشه !
گزینه ها هم تو این محدوده قیمت خیلی زیاد هست کلا گیج شدم از هر کدوم از گزینه هام به خاطر یک چیزیشون خوشم میاد، کلا حیرون شدم

...حتی یه موقعایی شیطونه میگه بذار رو بودجه 5s بخر !

پ.ن :

همه ی این گوشی هایی که گفتین بهترین های امسال بودن. بحث سلیقه هم خب مطرحه تو انتخاب هر کس. ولی من خودم اگه بخوام از بین این گوشی ها یکی رو انتخاب کنم، حتما انتخابم سری Z3 سونی هستش. حالا یا خود Z3 یا Compact.

متاسفانه گوشی های سونی اونطور که باید و شاید مورد توجه کاربرا قرار نمیگیرن و همه بیشتر سمت سامسونگ یا HTC میرن. review های سایت های مختلف خودشون گویای همه چیز هست. چندین سایت Z3 رو بهترین گوشی 2014 اعلام کردن. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نگران این هم نباشید که سونی سه چهار ماه دیگه میخواد Z4 رو معرقی کنه. Z3 از هر لحاظ که فکرشو بکنید عالیه و چیزی کم نداره. سونی هم که سری Z رو خیلی خوب ساپورت میکنه.

در کل بخوام نظرمو راجع به این گوشیها بگم:

Z3 > S5 > Z2 > M8 > G3

Note 3 هم واقعا زیاد قابل مقایسه نیست با این گوشی های بالا. (بخصوص مثلا با Z3 Compact)

پ.ن: "خوب کافی نیست. بهترین ها را داشته باشید" :n09:

چون نوشتن پستم خیلی طول کشید پست شما رو ندیدم ، ببخشید

اتفاقا من هم Z4 بیاد خوشحال میشم چون Z3 Compact ارزون میشه میشه یه کم صرفه جویی کرد توی بودجه،البته اگه اومدنش نزدیک باشه

a.g g.a
21-11-2014, 21:01
من اپدیت نکردم و قبول دارم باتریش کمی ضعیفه ولی از لحاظ سخت افزاری چیزی کم نداره
مخصوصا نسبت به پرچم دار جدید سونی ، که تازه وارد ایران شده ( به نظرم z3 پسرفت بوده ، چون نسبت به z2 چندان فرق خاصی نکرده و عیب های اونو برطرف کرده )
بنچ مارک های بقیه گوشیا چنده ؟؟؟
این ماله گوشیه منه ، بدونه روت و ریکاوری و ....
البته باید بگم برای موقعی هست که گوشی خنک هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درسته G3 خیلی گوشی خوبی هست و به هیچ وجه ضعیف نیست ولی نمره بنچمارکش در مقابل بقیه پرچمداران زمان خودش کمتر هست که به خاطر رزولیشن بالای مانیتورش در کنار سخت افزار مشابه با اون گوشی ها دور از انتظار هم نیست

...شما با شارژدهی باتری تا حالا هیچ مشکلی نداشتین ؟ لگ و اینطور چیزا نداشته تا حالا زیاد ؟

کلا شما از لحاظ روونی و شارژدهی باتری ازش راضی هستین ؟

البته به نظرم همه این گوشی ها این قدر خوب هستن که هر کس هر کدومشون رو بگیره ازشون راضی باشه...

malkemid
21-11-2014, 22:10
دوست عزیز من تجربه کار با s5 و m8 رو بطور کامل دارم. بین این دو تا صد درصد ام 8 بهتره. واقعا گوشی زیبایی هست و مهمتر از اون بر خلاف اس 5 حتی 1 بار هم ندیدم لگ بزنه...همه چی خیلی روون کار می کنه. رابط کاربری ش هم زیباست. البته قیمتش فکر کنم 1900 باشه.

aggus
22-11-2014, 13:26
خیلی ممنونم از همه دوستان به خاطر نظرات و راهنمایی هاشون :n16:

آره Z3 Compact خیلی چشممو گرفته !

قدرتش مگه چشه ؟ تقریبا از همه گرینه های دیگم قوی تره ! آره قیمتش هنوز باید کمتر بشه

. . . . . .

صفحش واقعا کوچیکه !
من که زیر 5 نمیتونم کار کنمو و باهاش کنار بیام شمارو نمیدونم !
gpu مال پرچم دارای قبل گوشیای دیگست Adreno 330 !
Ram 2 کمه از نظرم برا این قیمت !

Mostafa NBA
22-11-2014, 13:46
بهترین مورد به نظر من galaxy s5 هست. نوت 3 هم به نسبت اس 5 ایراد زیاد داره.

MOSTAFA_ABBASI
22-11-2014, 15:04
بهترین مورد به نظر من galaxy s5 هست. نوت 3 هم به نسبت اس 5 ایراد زیاد داره.
مصطفی جان
این گوشی صفحه نمایشش رنگ ها رو با اغراق نشون می ده.:n23:
رابط کاربریش برعکس ام 8 پر از لگه...:n22:
کیفیت ساختش افتضاحه!!:n21:
بلندگوهاش ضعیف :24:
از قیافش دیگه هیچی نمی گم.....:n08::n07:

Abdolreza2012
22-11-2014, 17:38
درسته G3 خیلی گوشی خوبی هست و به هیچ وجه ضعیف نیست ولی نمره بنچمارکش در مقابل بقیه پرچمداران زمان خودش کمتر هست که به خاطر رزولیشن بالای مانیتورش در کنار سخت افزار مشابه با اون گوشی ها دور از انتظار هم نیست

...شما با شارژدهی باتری تا حالا هیچ مشکلی نداشتین ؟ لگ و اینطور چیزا نداشته تا حالا زیاد ؟

کلا شما از لحاظ روونی و شارژدهی باتری ازش راضی هستین ؟

البته به نظرم همه این گوشی ها این قدر خوب هستن که هر کس هر کدومشون رو بگیره ازشون راضی باشه...

از باتریش حقیقتش خیلی راضی نیستم ، هنوز آپدیتش نکردم ، میگن با آپدیت درست میشه ( با استفاده کامل یه روز دووم میاره )
در مورد لگ هم باید بگم که یکم تو منو تو گاهی اوقات دیده میشه که شنیدم با آپدیت اینم برطرف میشه
در کل اگه من بخوام دوباره گوشی بگیرم بین این رنج :
یا همین G3 رو میگیرم یا M8

معایب الجی جی 3 هم همین دوتاس به نظرم :
لگ تو منو ( که گاهی اوقات هست )
باتریش

که همونطور که خودتون گفتین بخاطر صفحه نمایشش هست

clau
22-11-2014, 19:05
جی 3 که گوشی میزونیه تو این رنج قیمت فقط اگه قصد خریدش داری نسخه 3گیگ رمش بخر

اس 5 مدل 4هسته یا 8 هسته ای هم میتونی بهش فکر کنی

به ام 8 هم اصلن فکر نکن دوربینش که در مقایسه با رقیباش بدجور عقبه - 1900 خرج کردن برای گوشی که قابلیت فیلمبرداری با کیفیت 4k رو هم نداره و هنوز فول اچ دی رو هم 30 فریم فیلمبرداری میکنه پول هدر دادنه :n15:

اچ تی سی فقط بلده کم و کاستی های گوشیاش پشت بدنش قایم کنه همین:n21:

اگه قراره 1900 واسه گوشی پول بدی چند ماه صبر کنی نوت 4 قیمتش میکشه پایین - شاخ ترین گوشی بازار میتونی بخری:n18:

MOSTAFA_ABBASI
23-11-2014, 01:37
فیلمبرداری 4k تا وقتی که ما تلویزیون هامون fhd هست و کارت حافظه هامون 16 گیگ نیازی نیست.
در ضمن فیلمبرداری فول اچ دی 60 فریم با 30 فریم فرق چندانی نمی کنه.
دوربینش هم خوبه فقط تو زوم کیفیتش پایین میاد.
البته دوربینش امکاناتی داره که رقباش رو پشت سر میزاره مثل: htc eye exprience , zoe , duo camera و...
بهترین گوشی سال هم شد از نظر t3

H e K t O r
23-11-2014, 02:11
G3 32گیگ بگیر داداش تا چند سال کلا راحت باشی
صفحه نمایششو میبنی توش محو میشی از کیفیت زیادش
ال جی شروع تحولی نو!

a.g g.a
10-12-2014, 16:04
سلام

بازم از همه دوستان به خاطر نظراتشون تشکر می کنم ببخشید چند وقتی نبودم درگیر میانترم ها بودم،البته هنوزم تموم نشدن

بودجم دیگه تقریبا جوره گزینه هام هم محدود کردم به Z2 و Z3 Compact و HTC One m8 و از بین این ها هم بیشتر Z3 Compact رو ازش خوشم میاد و اگه اتفاق خاصی نیفته همونو میگیرم

من کلا به حرف فروشنده ها زیاد اعتنا نمی کنم،ولی بالاخره یکیشون با حرفش ته دلمو لرزوند،گفت که گوشیای سونی آخری خرابی توشون زیاد داشتن ! و برای درست کردنشم باید بفرستی تهران(ما کرمانیم) و کلی دردسر و... داره و فقط گوشیای گارانتی دار رو هم قبول می کنن(Z3 Compact گارانتی دارشو جایی پیدا نکردم)
گوشی قبلیم که سامسونگ اس بود(I9000) بد بخت تو سه چهار سالی که داشتمش تا روزی که افتاد زمین خورد شد هیچ وقت مشکل سخت افزاری پیدا نکرد اگه پیدا می کرد قطعات داخلیش راحت پیدا میشد،کلا گیر نیومدم قطعات داخلی گوشی های سونی تا چه حد می تونه مسئله نگران کننده ای باشه ؟

کسی از دوستان تجربه خرابی توی گوشی های سونی داشته ؟

...آقا یه نفر بیاد بگه اینا همش چرت و پرته خیال منو راحت کنه !

NaughtyCat
11-12-2014, 02:54
به نظر من که M8 رو کلا فراموش کن. تنها برتریش نسبت به بقیه بدنه فلزیش هست.

از بین Z2 و Z3c هم باز بستگی به خودتون داره. هر دو شون گوشی های خیلی خوبی هستن. بعضی ها ممکنه صفحه بزرگتر رو ترجیح بدن و 4.6" براشون کوچیک باشه. قبلش حتما از نزدیک امتحانشون کنید.

در مورد اون صحبت فروشنده ها هم نظری ندارم. فقط اینو میگم که به این حرفای کوچه بازاری زیاد توجه نکنید.

خیالتون راحت گوشی های خوبین.

ice_man_sh
12-12-2014, 03:14
بودجه من هم حدود بودجه شما بود، البته کمی گوشی کشید بالا و من همون روز اول قبل اینکه همه مغازه دارا قیمت را بکشن بالا خریدم، قبلا هم توضیح دادم تو همین تاپیک که نظر خودم روی S5 و G3 16 و Note3 بود، سونی و HTC را که به دلایل سلیقه ای کنار گذاشتم،

G3 را هم به همون دلایلی که باز تو صفحه اول این تاپیک بود کنار گذاشتم، انتخابم هم Note3 شد البته این را بگم تو انتخابم سایز صفحه هم مهم بود.

-------
شب قیمتی که دیدم ظاهرا Note 3 بدون گارانتی تا 1650 (N900) و 1700 (N9005) بالا کشیده. بقیه را ندیدم واقعیتش.

sh68_sari
14-12-2014, 12:53
آقا یه سوال فنی!! چرا کیمیا موبایل اینقد ارزون میده مخصوصا گوشی های سونی رو؟؟؟ اطمینانیه؟؟؟ 200 300 ت زیره قیمته قیمتاش

a.g g.a
14-12-2014, 14:20
دیجی Z3 Compact رو با گارانتی همراه هدفون بلوتوث SBH80 میفروشه 1،890،000 میشه SBH80 رو نو بفروشم ؟ جایی بر میدارن 270 تومن؟

Mohammad King
14-12-2014, 20:34
مصطفی جان
این گوشی صفحه نمایشش رنگ ها رو با اغراق نشون می ده.:n23:
رابط کاربریش برعکس ام 8 پر از لگه...:n22:
کیفیت ساختش افتضاحه!!:n21:
بلندگوهاش ضعیف :24:
از قیافش دیگه هیچی نمی گم.....:n08::n07:

دوست من بحث برای راهنمایی دوستمون برای خرید بهتر هست

s5 بهترین صفحه نمایش رو داره اغراق نمیکنم سایت معتبری چون displaymate بیان کرن بهترین صفحه نمایشی که تست کردیم بوده که الان با آمدن نوت 4 قضیه فرق کرده

بنده هیچ گونه لگی ندیدم

کیفیت ساختو شما در چی میبینی فلزی بودن گوشی؟؟؟ هر دو معایب خوشون رو دارن در صورتی که کیفیت ساخت s5 این طوری که شما میگی بد نیست!!!

کیفیت بلند گوها بسیار قوی هست اتفاقن

ظاهر گوشی سلیقه ایی هست دوست من

---------------------

استارتر عزیز از نظر بنده در خرید s5 شک نکن

صفحه نمایش خیلی بهتر/سنسور اثر انگشت/ضد آب بون گوشی(گواهی ip67)/دوربین خیلی بهتر/سخت افزار خیلی قوی

من نسخه f چهار هسته ایی رو دارم که الان خیلی کم گیر میاد اگر گیر آوردید نسخه f حدودن 100 تومن از هشت هسته ایی گرون تره حتمن بخرید

a.g g.a
18-12-2014, 18:35
دوست من بحث برای راهنمایی دوستمون برای خرید بهتر هست

s5 بهترین صفحه نمایش رو داره اغراق نمیکنم سایت معتبری چون displaymate بیان کرن بهترین صفحه نمایشی که تست کردیم بوده که الان با آمدن نوت 4 قضیه فرق کرده

بنده هیچ گونه لگی ندیدم

کیفیت ساختو شما در چی میبینی فلزی بودن گوشی؟؟؟ هر دو معایب خوشون رو دارن در صورتی که کیفیت ساخت s5 این طوری که شما میگی بد نیست!!!

کیفیت بلند گوها بسیار قوی هست اتفاقن

ظاهر گوشی سلیقه ایی هست دوست من

---------------------

استارتر عزیز از نظر بنده در خرید s5 شک نکن

صفحه نمایش خیلی بهتر/سنسور اثر انگشت/ضد آب بون گوشی(گواهی ip67)/دوربین خیلی بهتر/سخت افزار خیلی قوی

من نسخه f چهار هسته ایی رو دارم که الان خیلی کم گیر میاد اگر گیر آوردید نسخه f حدودن 100 تومن از هشت هسته ایی گرون تره حتمن بخرید

ممنون دوست عزیز

درمورد مانیتور حرفتون رو قبول دارم،سامسونگ واقعا در زمینه کیفیت مانیتور خیلی کارش درست هست، Note 4 ، S5 و Alpha همه کیفیت مانیتور عالی دارن، قدرت سخت افزاری خوبی هم دارن مخصوصا Note 4 و Alpha که جدیدتر اومدن

طراحی و کیفیت ساخت اهمیت زیادی برای من داره، به نظر من سامسونگ باید برای طراحی محصولاتش باید یک تجدید نظر بکنه ! و متاسفانه طراحی سامسونگ زیاد با سلیقه من جور نیست
اومدن سری Alpha تا حدودی نشون دهنده همین تجدید نظر در طراحی و کیفیت ساخت هستن با قاب آلومینیومی دورشون و طراحی مقداری بهتر
از بین گوشی های سامسونگ از همین گالاکسی آلفا بیشتر از همه خوشم اومد گوشی قشنگ و خوش دست و روونی بود و قدرت سخت افزاری عالی هم داشت و قیمتش هم خیلی مناسب تر از روزای اول شده(حدود یک و پونصد) ولی به نظرم هنوز هم از نظر طراحی و کیفیت ساخت عقب تر از محصولاتی مثل M8 و Z3 هست و باتریش هم در مقابل Z3 ضعیف هست(هم کامپکتش هم عادیش )

در نهایت از بین همه این گوشی ها از Z3 سونی بیشتر خوشم اومد

دفعه آخری که توی گوشی فروشی هایی که گوشی ها رو برای تست می ذارن رفتم Z3 رو هم آورده بود(متاسفانه چون کرمانم Z3 Compact رو هنوز برای تست هیچ جا پیدا نکردم)از لحظه ای که توی دستم گرفتمش مجذوبش شدم ! کیفیت ساخت عالی با قاب آلومینیومی قوس دار دورش ، کیفیت مانیتور عالی ، کیفیت بلندگوی عالی ، طراحی بی نظیر (Note 4 و Alpha و S5 هم برای تست داشت) احساس می کنم دارم فن سونی میشم !!
انشالله شنبه میرم می گردم ببینم Z3 Compact گیرم میاد با نه ! یک جا جفتشون(Z3 و Z3 Compact ) رو توی دستم می گیرم ببینم کدومشون بیشتر به دلم میشینه همونو بگیرم

ممنون از همه دوستانی که توی این مدت با نظرات و راهنمایی هاشون منو کمک کردن :n01:

a.g g.a
19-12-2014, 16:45
راستی برای خرید چه نکاتی رو باید دقت کنم که سرم کلاه نره و گوشی اصل باشه؟

NaughtyCat
20-12-2014, 21:57
راستی برای خرید چه نکاتی رو باید دقت کنم که سرم کلاه نره و گوشی اصل باشه؟
از این فروشگاههای اینترنتی بخرید بنظرم بهتر باشه. خوبیش اینه که اولا لازم نیست با فروشنده های عزیز سر و کله بزنید، مشکلی هم داشته باشه پس میگیرن.

Tapatalked

ice_man_sh
21-12-2014, 03:11
من خودم ریسک نکردم بدون گارانتی بخرم، از هر جایی (اینترنتی و حضوری) بخرید به نظر من با گارانتی باشه.

گارانتی سونی هم آرمان همراه آرین هست.

a.g g.a
21-12-2014, 18:11
ممنون دوستان

دیشب رفتم گشتم کل فروشگاها رو بالاخره یه جا پیدا کردم،هم Z3 داشت هم Z3 Compact وقتی دو تاشون رو توی دستم گرفتم بیشتر دوست داشتم Z3 بگیرم ولی آخرش Z3 compact گرفتم ! همراه یه مموری 32 SanDisk ، بدون گارانتی، به امید خدا

هز چی بیشتر باهاش کار می کنم بیشتر از انتخابش به جای Z3 خوشحال میشم ! در کنار Z3 کوچیک به نظر میومد ولی الآن که یه روزه باهاش کار می کنم کاملا اندازش مناسب به نظر میاد و احساس می کنم بزرگتر از این دیگه زیادیه ! حداقل برای من

در کل خدا رو شکر عالیه ، روون خوشدست ، سریع مانیتورش هم خیلی با کیفیته هدفونش هم خوبه ،البته شاید یه هدفون با کیفیت تر گرفتم ، کیفیت بلدگوهاشم خوبه،قیافشم خیلی دوست دارم:n06:

باتریش فقط نمی دونم چه طوره وقتی صد درصده خیلی سریع تر خالی میشه طوری که احساس می کنم باتریش ضعیفه ولی وقتی به حدود 60 درصد رسید آهسته تر خالی میشه و وقتی هم به آخراش میرسه مثلا زیر 20 درصد دیگه خیلی آهسته تر خالی میشه ولی درکل باتریش اون طور که باید غول نیست !

یه دفعه هم 8 ساعت گذاشتم شارژ بشه

MOSTAFA_ABBASI
21-12-2014, 18:15
مبارکه فقط نیازی به هشت ساعت شارژ نیست

NaughtyCat
21-12-2014, 20:44
مبارکه! :)

منم از Z3 و بخصوص اون قاب دورش خیلی خوشم میاد ولی خب اندازه compact بنظرم مناسب تره. آخرش هم قراره بره تو قاب دیگه پس مهم نیست! :دی

a.g g.a
27-12-2014, 21:20
سلام

بعد از یک آپدیت کوچولو اوضاع باطری بهتر شد،ولی بازم اون طور که باید نیست،نرم افزاری برای تست باطری نیست ؟

یک بنچمارک گرفتم که نتیجش رضایت بخش بود خدا رو شکر !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک عکس هم ازش گرفتم جالب شد !

NaughtyCat
28-12-2014, 18:56
در مورد باتری زیاد حساس نباشید. بعضی از ریویوها هم به این مساله اشاره کردن که عمر باتری اون 2 روزی که سونی ادعا کرده نیست. اینم خب بر میگرده به نوع استفاده هر شخص و کلی عامل دیگه.

چیزی که مشخصه اینه که ظرفیت باتری Z3c نسبت به اندازه اش خیلی خوبه. بخاطر همین هم از گوشی های هم سطح خودش و حتی گوشی های بزرگتر 5 اینچی هم بهتر عمل کرده.

یه مورد دیگه هم راجع به باتری سری Z3 این حالت "Background data queuing" هستش که بصورت پیشفرض فعاله. اینم باعث شده مصرف باتری وقتی صفحه خاموشه خیلی بیاد پایین. (توی رام های دیگه هم هست با اسم DeepSleep مثلا) خلاصه ش اینه که این حالت باعث میشه وقتی گوشی صفحه اش خاموشه تبادل دیتا توی فاصله های زمانی مشخصی صورت بگیره و برنامه ها دائما از دیتا استفاده نکنن.

برای شارژ هم پیشنهاد میکنم این شارژرهای مغناطیسی هم یه نگاه بندازید. دیگه لازم نیست اون درپوش روی پورت USB هی باز و بسته کنید. نمایندگی های سونی دارنش. اینجا هم دیدم داره:

چه میکنه Z3! :)