PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودمی که هر روز صبح تا شب روشن باشه و زود خراب نشه (DLink و TP Link)

jedivssith
19-11-2014, 10:56
درود

من الان چند ماه هست که از یک مودم D Link DSL 322 T استفاده می کنم و به خاطر سرعت پایین اینترنت (128 کیلوبیت) و دنلود فایلهای زیاد مثل فیلمهای آموزشی و سریال و .... مجبورم از صبح تا شب روشن باشه و دنلود بکنه که انصافا تا الان خوب کار کرده و خرابی و قطعی و مشکلی برام پیش نیاورده. حالا می خوام یک مودم وای فای بخرم. هر دو برند DLink و TP Link رو قبول دارم و تعصبی رو هر کدوم ندارم. یکدستگاه بیشتر کامپیوتر ندارم و خونه اونقدر بزرگ نیست که بخوام مودم وای فای با برد خیلی بالا نیاز داشته باشم و مثلا بخوام برم طبقه دوم یا سوم که آنتن بده. خودم ارزونترین مدل TP Link که 65 تومن بود رو انتخاب کردم اما تو دیجی کالا نقدهای منفی زیاد دربارش خوندم که زود داغ می کنه و شاید عمرش به یکسال نرسه. به نظر شما چه مودم وای فای از این دو برند که صبح تا شب کار بکنه و حداقل 2 سال بدون مشکل بره جلو چی رو پیشنهاد می کنید.

سپاس:n16:

Meisam
19-11-2014, 11:45
سلام
من تجربه ی شخصیم رو میگم و هیچ مبنای علمی و قابل اثباتی ندارم، به شخصه تجربه ی خوبی از مودم های TP Link نداشتم
توی همین یکسال اخیر 3 دستگاه مودم وایرلس TP Link خریدم که هر سه به ترتیب خراب شدند (هر کدوم 2 الی 4 ماه کار کردن)
آخر سر که برای خرید مودم چهارم به فروشنده مراجعه کردم و موضوع رو اطلاع دادم گفت آره خرابی و مرجوعی TP Link بالاست
به نسبت D Link ( البته این رو هم اشاره کرده که فروش TP Link هم به نسبت بالاتره)
الان دو سه ماهی هست که یه مودم D Link خریدم و فعلا به مشکلی برخورد نکردم.
چون از این قضیه مودم خیلی حرص خوردم و سر اینکه مواقع حساس یهو خراب میشد عنوان تاپیکت نظرم رو جلب کردم و اومدم
داغ دلم رو اشتراک بزارم :n02:
این توضیح رو هم اضافه کنم که من مودم رو سال تا سال خاموش نمیکنم :n02:

موفق باشی.
مرسی.
میثم :11:

MOSTAFA_ABBASI
19-11-2014, 15:07
سلام دوست عزیز بودجتون چه قدره؟
من 3 تا مودم دارم...
یه تی پی لینک که یه دو سالی میشه داره کار می کنه بدون عیب
یه زایکسل هم دارم 3 سال بدون عیب داره کار میکنه.
یه دی-لینک هم داشتم که فروختمش زیاد باهاش کار نکردم.

mehrdad8086
25-11-2014, 17:58
2730و 2740 از برند دی لینک نگیرید،خصوصا سفید!!!!!!.8901 تی پی لینک هم توصیه نمیشه.

8951 Tplink تست گرفتم فعلا خوبه.....Tenda هم برند بدی نیست و اکثر مودم هاشو فروختم و برگشتی و مشکل ندیدم.تو ارزونها اینا خوبن...