PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ua32eh4003w

akbar 2000
18-11-2014, 07:38
سلام دوستان من یه تی وی ال ای دی 32 اینچ سامسونگ دارم که وارد منو مخفی شدم وخراب شده ودیگه کار نمکنه .فقط برای چند ثانیه لگوی سامسونگ میاد ودوباره خاموش میشم باید چه جوری درستش بکنم .باتشکر

matinpour
18-11-2014, 10:02
سلام دوستان من یه تی وی ال ای دی 32 اینچ سامسونگ دارم که وارد منو مخفی شدم وخراب شده ودیگه کار نمکنه .فقط برای چند ثانیه لگوی سامسونگ میاد ودوباره خاموش میشم باید چه جوری درستش بکنم .باتشکر

دوست عزیز
باره ها در پست ها و تایپیک ها تذکر داده شده است بدون داشتن اطلاعات و تخصص وارد منوی مخفی نشوید تا سیستمتان دچار آسیب نشود . آلان سیستم شما بریکیت شده و باز گذشت از آن مرحله کاری بسیار تخصصی است و همچنین باید اطلاعات اولیه سیستمتان را هم داشته باشید. وگرنه حتما باید به تعمیرگاه مراجعه کنید.

akbar 2000
19-11-2014, 07:46
سلام خسته نباشید .اگر امکان پاک کردن کامل حافظه است راهنمای کنید .با اون کنترل دست ساز نمی شود کاری کرد .بریکیت را توضیح دهید .تشکر

matinpour
19-11-2014, 12:16
سلام خسته نباشید .اگر امکان پاک کردن کامل حافظه است راهنمای کنید .با اون کنترل دست ساز نمی شود کاری کرد .بریکیت را توضیح دهید .تشکر

دوست عزیز
بریکیت یعنی اینکه تلویزیون شما به دلایلی مثل همان دستکاری بی حساب شما دیگر نتواند اعمال سیستماتیک خود را انجام دهد. و برای اصلاح آن اگر بتوانید وارد منوی مخفی شوید باید eeprom ریست کنید که می توانید از این تایپیک و از قسمت مطلبی که با رنگ قرمز نوشته استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویا اینکه آن را از طریق باز کردن قاب پشت تلویزیونتان و از روش ریست کردن آی سی eeprom انجام دهید که می توانید از این تایپیک استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم بذکر است اگر به این امور وارد نیستید از یک فرد که به امور فنی وارد است و با داشتن اطلاعات اولیه سیستمتان
مربوط به LOCAL SET- TYPE-FRONT COLOR- BASIC MODEL وغیره که در منوOPTION است بعد اقدام به اصلاح سیستمتان کنید.

akbar 2000
19-11-2014, 13:27
اصلا کلید ها کاری انجام نمی دهد فقط هر کلیدی را فشار می دهید برای چند ثانیه لگوی سامسونگ ظاهر می شود وبعد صحفه محو میشود .وارد منو مخفی با کنترل خودش نمی شود .فایل صوتی دانلود شده را بی زحمت روی ایمیل من بفرستید .

matinpour
19-11-2014, 13:35
اصلا کلید ها کاری انجام نمی دهد فقط هر کلیدی را فشار می دهید برای چند ثانیه لگوی سامسونگ ظاهر می شود وبعد صحفه محو میشود .وارد منو مخفی با کنترل خودش نمی شود .فایل صوتی دانلود شده را بی زحمت روی ایمیل من بفرستید .

دوست عزیز
اینم فایل صوتی
فایل صوتی ضمیمه

FACTORY+3SPEED_inv.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])