PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسي سريال ويندوز توسط سايت

yade
06-09-2006, 15:42
سلام به همه دوستان

مي خواستم بدونم تو سايت microsoft قسمتي هست كه سريال ويندوز رو و چك كنه ببينه اصلي هست يا نه

hossein1990
06-09-2006, 16:07
بله .
اغلب وقتي مي خواي برنامه اي رو دانلود كني ابتدا چك مي كنه . اما فقط يك بار چك مي كنه و اگه ويندوزت اصلي باشه براي بارهاي ديگه مستقيم شروع به دانلود مي كنه . البته چندتا فايلند كه اگه تو شاخه system32 ويندوز بريزي ويندوزت اصلي ميشه .
اگه خواستي بگو تا برات لينكشو بزارم .
موفق باشي
باي

The End
06-09-2006, 19:32
اگر ميخواهيد بدونيد كه ويندوز شما اورچينال شده به اين ادرس مراجعه كنيد و اين نرم افزار را دانلود و اجرا كنيد بعد خواهيد فهميد كه به اين سادگي كه فكر ميكنيد نيست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و در پاپين صفحه بر روي اين لينك كليك كنيد «Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool »
فايلي كه دانلود كرديد را اجرا كنيد اگر درجلوي geniune validation status مشخص میشود که قانونی هست یا نه

yade
06-09-2006, 21:59
دوستان منظور من اين بود كه سريال ويندوز رو بدم سريال ويندوزي غير از ويندوز خودم اخه يكي از دوستان يه سي دي اورجينال برام اورده سريال اين ويندوز برام اينگار اشناست نمي دونم ارزش داره نصب كنم گفتم ميشه يه جوري چك كرد كه اصلي هست يا نه

yade
09-09-2006, 11:38
دوستان کسي نتوست کاري براي من بکنه من 10 تا سريال از يه شرکت گرفتم مي خوام چک کنم ببينم اصلي هست يا نه

برنامه ي نيست که اينکارو بکنه

kazemfdisk
09-09-2006, 12:38
یکی از دوستام میگه ویندوز مدیاپلیر 11 رو گرفتم نسخه بتای 2ش ولی ایندفعه فهمیده ویندوز غیرقانونی هست و نتونستم نصب کنم تمام راهای قبلب رو تست کرده بود

AK1
09-09-2006, 12:46
من ويندوز رو كه كرك كردم راحت نرمافزار ها رو دانلود و نصب مي كنم تا حالا هم گير نداده ماكرو سافت (احتمالا تشكر هم مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

*NashenaS*
09-09-2006, 13:24
من ويندوز رو كه كرك كردم راحت نرمافزار ها رو دانلود و نصب مي كنم تا حالا هم گير نداده ماكرو سافت (احتمالا تشكر هم مي كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
سلام....

مایکروسافت بسته Windows Geniune Advantage رو همراه update های ویندوز به کاربراش قالب می کنه! تا زمانی که دانلودش نکنین مشکلی نخاهین داشت...

در صورتی که کار از کار گذشته با استفاده از activation که بارها در انجمن در بارش بحث شده از مزایای ویندوز Original بهره ببرین...

موفق باشین. :)

mirmohammadi
10-09-2006, 10:12
سلام....

مایکروسافت بسته Windows Geniune Advantage رو همراه update های ویندوز به کاربراش قالب می کنه! تا زمانی که دانلودش نکنین مشکلی نخاهین داشت...

من ويندوزم قانوني نيست از مايكروسافت هم دانلود مي كنم و مشكلي ندارم
تازه فهميدم براي چي هست خيلي باحال بود