PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل داغ شدن تاچ پد لپ تاپ

divoone1985
17-11-2014, 20:23
سلام به همگی.
مدل لپ تاپ : ACER V5-571
از پارسال که خریدمش با موس کار میکردم. ولی چند روزیه که موس خراب شده و مجبورم با تاچ پد کار کنم. که متوجه شدم خیلی داغ میشه. به حدی نمیشه بیشتر از چند دقیقه باهاش کار کرد و انگشت اذیت میشه.
تصویر زیر مال پشت لپ تاپه که دقیقا همون قسمتی که تاچ پد هست یه در مربعی هست که ظاهرا مال دسترسی به رم هست.
میخواستم ببینم کسی راه حلی واسه این مشکل داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOJ-JAT
17-11-2014, 21:10
نرم افزار hw monitor را نصب كن و وقتي داغ ميشه از صفحه نرم افزار عكس بگير اينجا بزار

divoone1985
19-11-2014, 12:13
نرم افزار hw monitor را نصب كن و وقتي داغ ميشه از صفحه نرم افزار عكس بگير اينجا بزار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOJ-JAT
19-11-2014, 20:44
دما کاملا عادی هست و مشکلی ندارید
توصیه میکنم کول پد استفاده کنی

divoone1985
20-11-2014, 09:58
دما کاملا عادی هست و مشکلی ندارید
توصیه میکنم کول پد استفاده کنی

همیشه از کول پد استفاده میکنم.
ولی پشت لپ تاپ همه جاش دمای نرمال داره به جز همون یه قسمت که گفتم. خیلی داغ میشه. با دست که این تفاوت دما خیلی واضح حس میشه.

khelane
21-11-2014, 17:28
دماها عادیه دوست عزیز
دستتون هم طبیعیه اگه زیاد با تاچ کارکنید یه کم داغ میشن
ولی خیلی زیاد شاید مشکلی باشه
اگه دستگاه خیلی داغ بشه خودش خاموش میشه یا شروع به هنگ و کلا راندمان کاریش مختل میشه
اگه مطمئن هستید مشکل چیزی داره ببرید پیش تعمیرکار یه سرویسکاری روش انجام بده و تمیزش کنه یا خودتون میتونید بازش کنید با تینر 10000 و یه فرچه نرم میتونید تمیزش کنید و خمیر سیلیکون مرغوب بزنید
قبلا سیستم رو اسکن کنید با جدیدترین ورژن انتی ویروس همراه با اپدیت
نصب ویندوز
شاید حل بشه

تابو
30-01-2015, 04:36
به احتمال زیاد هارد دستگاه زیر تاچ قرار داره عزیز گرما طبیعیه . نوع طراحی دستگاه اینجوریه که خب ایسره دیگه اما میتونه تاچ تداخل داشته باشه و ایراد داشته باشه باید بیاری تعمیرگاه تا چک شه