PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در برنامه نویسی #c

rovina0111
16-11-2014, 14:31
کسی میتونه کد این برنامه رو توی #c به من بگه!؟؟برنامه کرنومتر با دو فرم .توی فرم اول با زدن دکمه start کرنومتر فعال شده و بازدن دکمه dtop کرنومتر غیر فعال شده و فرم جدید باز شود که در اون 3 دکمه radio button به نام های resiom برای ادامه شمارش و abort برای exit و reset برای شروع دوباره شمارش از صفر با زدن دکمه start در فرم اول..باشد.وباید بعد از زدن دکمه go on مقدارشون به فرم اول برگرده وتغییرات انجام بشه.

MOSTAFA_ABBASI
16-11-2014, 14:41
کدش رو براتون آپلود کنم یا فایلش رو آپلود کنم؟
البته بگم برنامم شبیه اینه بعضی کلماتش رو مثل resume و... باید خودتون تغییر بدید.:n01:

rovina0111
16-11-2014, 15:05
اگه کدش رو برام بفرستین ممنون میشم.

rovina0111
16-11-2014, 15:21
من این برنامه رو باید فردا تحویل بدم.میتونین تاچند دقیقه دیگه واسم بفرستین؟؟!!فقط به من بگین کجاهارو باید کدهاشو تغییر بدم...ممنون

rovina0111
16-11-2014, 15:31
اگه کدش رو برام بفرستین ممنون میشم. من این برنامه رو باید فردا تحویل بدم.میتونین تاچند دقیقه دیگه واسم بفرستین؟؟!!فقط به من بگین کجاهارو باید کدهاشو تغییر بدم...ممنون

MOSTAFA_ABBASI
16-11-2014, 16:28
آپلودش کردم ببینید درست کار می کنه؟
ببخشید وقت ندارم تغییر دادن اونا راحته.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rovina0111
16-11-2014, 17:06
این برنامه فقط یک فرم داره با یک label که توش نوشته "سلام"!!!!!!!!!!

rovina0111
16-11-2014, 17:58
نمیشه کد برنامه رو واسم بفرستین!!؟؟

bookdown
24-12-2014, 21:55
دوست عزیز اگر می خوای هرچیزی رو که دوست داری بنویسی باید برنامه نویسی رو اصولی یاد بگیری برای یادگیری کافیه فایل پی دی اف اون رو از لینک زیر دانلود کنی و مطالعه کنی.
مطالبش کامل بود و 951 صفحه تصویری در مورد C# توضیح داده من به شخصه ازش راضیم.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

romena777
03-01-2015, 17:00
دوستان من سوالی داشتم؟ آن هم اینکه برنامه ای می شناسید که به صورت الحاقی روی ویژوال نصب شه و در کد نویسی کمک کنه؟

برای مثال :

کمک در اشکال یابی
کمک در نوشتن کد های مانند For or Siwtch و ...
و...

من این نرم افزار داشتم اسمش یادم نمی یاد. الان هرچی به دنبالش می گردم پیدا نمی کنم.

فروشگاه کارت شارژ 777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [خرید کارت شارژ به صورت کارت شارژ و مستقیم با قیمت خرید عمده]| فروشگاه 777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen dy
09-01-2015, 11:24
سلام
کمممممممممممممممک!!!!!!!!!!!!:n19 :
من 2 تا فرم دارم که اول یه سری محاسبات رو در فرم 1 انجام میده بعد با زدن یک دکمه در فرم 1 وارد فرم 2 میشم و یک سری محاسبات هم اونجا انجام میدم؛ حالا میخوام با زدن یک دکمه در فرم 2, فرم 2 بسته بشه و مقداری که در فرم 2 محاسبه شده رو به فرم 1 برگردونم...

mohsen dy
09-01-2015, 11:27
سلام
چطوری با زدن یه دکمه یه فایل pdf رو باز کنم؟؟؟؟

romena777
09-01-2015, 16:51
سلام
کمممممممممممممممک!!!!!!!!!!!!:n19 :
من 2 تا فرم دارم که اول یه سری محاسبات رو در فرم 1 انجام میده بعد با زدن یک دکمه در فرم 1 وارد فرم 2 میشم و یک سری محاسبات هم اونجا انجام میدم؛ حالا میخوام با زدن یک دکمه در فرم 2, فرم 2 بسته بشه و مقداری که در فرم 2 محاسبه شده رو به فرم 1 برگردونم...

دوست گرامی و عزیز من

شما باید در پنجره خاصیت اون ابزار یا هرچیز دیگه Modifiers را روی public قرار دهید. این گونه هرچیزی از اطلاعات فرم 1 را می توانید به فرم 2 منتقل کنید و به العکس

یا کد ها را در شاخه Public بنویسید.

مانند زیر:

()public void Hello_World
{

}

فروشگاه کارت شارژ 777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | فروشگاه اینترنتی 777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

romena777
09-01-2015, 17:00
سلام
چطوری با زدن یه دکمه یه فایل pdf رو باز کنم؟؟؟؟

البته یکی از راحتترین کار به این صورت است.
یکی از ساده ترین روش به این صورت هستش که ابتدا نرم افزار Adobe Reader را نصب کرده و بعد از قسمت Add Refrence و Adobe Reader را فعال میکنید. و بعد از طریق یک Dialog فایل PDF را Load میکنید این ساده ترین روش هستش.

این سورس کد ها را می تونی دانلود و از آنها استفاده کنی

مشخصات

نوع پروژه : سورس
زبان پروژه : C#
حجم فایل پیوست : 2 MBرمز فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (به کوچک بودن حروف دقت کنید) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود رايگان با لينك مستقيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فروشگاه کارت شارژ 777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | فروشگاه اینترنتی 777 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen dy
11-01-2015, 08:13
خیلی ممنونم...

romena777
11-01-2015, 08:50
خیلی ممنونم...

خواهش می کنم. :n05: