PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضربه دیدن لپتاپ (افتاد ازدستم)

mojtaba89101
15-11-2014, 23:28
سلام لپ تاپ من asus مدل x550l هستش از روی تختم که ارتفاع حدود نیم متری داره افتاد پایین
از بقل از سمت راست جایی که سی دی رام هستش افتاد پایین و به زمین برخورد کرد

الان لپ تاپ قشنگ مثل سابق کار میکنه و مشکلی در اجرای برنامه ها نیست. و هنگ نمیکنه و خود به خود خاموش هم نمیشه.

اما وقتی زیر لپ تاپ را فشار میدی یهو صفحه ی مانیتور لپتاپ خطوطسیاه روش زاهز میشه و اصلا هی چ کاری نمی تونی با لپتاپ اجام بدی و هیچ دکمه ای روشن نمیشه. و مجبورم باتری رو در بیارم و دوباره روشن کننم.
وقتی هم روشن کردم مثل قبل کار میک نه تا زمانی که دوباره فشار بدم .

کمک کنید خواها بگید مشکل از چیه
ایا مینبورد ترک خورد ای هاردش اسیب دیدش

khelane
21-11-2014, 17:39
باید باز بشه و بررسی بشه
پیشنهاد میشه ببری به تعمیرگاه معتبر بهترین گزینه و سریعتر راه هست

MOSTAFA_ABBASI
28-11-2014, 18:20
سلام دوست عزیز
حدس من اینه که قسمتی که توش باطری هست شکسته و یا قسمتیش شکسته.
به همین دلیل هم وقتی زیر لپ تاپ رو فشار می دین باطری از جاش در میاد و کامل برق رسانی نمی شه به لپ تاپ.
نظر من اینه.

khelane
01-12-2014, 22:30
میتونید رو گفته دوستمون و استادمون اقا مصطفی کارکنید با شارژر تست کنید بدونه باتری ببین بازم اینطوری میشه

تابو
30-01-2015, 04:24
اول باید نوع ایراد به صورت بصری چک بشه بعد دستگاه باز بشه احتمالا به خاطر ضربه فلت ال ای دی شل شده . خیالت راحت مادر بردت نه شکسته نه ترک برداشته اما باید دستگات باز بشه . اینم بگم احتمال داره بعد از باز شدن نو بوت یا نو پاور بشه . در ضمن عزیزم لپ تاپ دیجیتاله مگه همچین چیزی داریم که کامل برق رسانی نشه یا بشه . مگه آبیاریه که کم و زیاد بشه .ترو خدا این نظراتو ندین . مدار باطری از برق کاملا مجزا هست .