PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن قسمتی از تصویر سامسونگ 46 اینچ ال ای دی

xfati
15-11-2014, 11:16
یه ال ای دی خریدم 8 ماهه پیش از دبی
الان یه قسمتی از تصویرش مثل عکس زیر مشکی شده
کم پیدا هستم تو تصویر فیلم و ..
ولی تصویر ثابت باشه مثلا عکس سفید و مشکی و قرمز و... به راحتی پیداس
تو تنظیماتش هم رفتم هیچی نبود همه چیز عادیه
و به قولا سخت افزاری هست
راهی داره از طریق کالیبره یا قسمت مخفی درست باشه ؟ یا باید ببرمش تعمیرات ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

matinpour
15-11-2014, 15:49
یه ال ای دی خریدم 8 ماهه پیش از دبی
الان یه قسمتی از تصویرش مثل عکس زیر مشکی شده
کم پیدا هستم تو تصویر فیلم و ..
ولی تصویر ثابت باشه مثلا عکس سفید و مشکی و قرمز و... به راحتی پیداس
تو تنظیماتش هم رفتم هیچی نبود همه چیز عادیه
و به قولا سخت افزاری هست
راهی داره از طریق کالیبره یا قسمت مخفی درست باشه ؟ یا باید ببرمش تعمیرات ؟
دوست عزیز
شما از یک صفحه خاکستری که تمام صفحه تلویزیونتان را بگیرد برای مدت یک ساعت یا بیشتر استفاده کنید اگر بر طرف نشد باید به تعمیر گاه مراجعه کنید. یا از طریق فلش و یا dvd این کار را انجام دهید.

xfati
15-11-2014, 19:11
سلام ممنون دوست عزیز
میشه خودتون یه تصویر که مد نظرتون هست برام بفرستید
که همون رو اوکی کنم

matinpour
15-11-2014, 20:03
سلام ممنون دوست عزیز
میشه خودتون یه تصویر که مد نظرتون هست برام بفرستید
که همون رو اوکی کنم
دوست عزیز
در منوی مخفی این مسیر بروید
SVC -> Test Pattern ->pattern sel-->on کرده و به آن وارد شوید بعد از انتخاب باید دگمه source را روی ریموت بزنی تا تصویر فول اسکرین سیو شود . اصول کار بر این است یک مود قبل تر از تغییر سورس را زده سپس دگمه سورس را بزنید تا پترن حرکت کند برای مود مورد نظر

sahra sahra
07-02-2017, 22:08
سلام ببخشید میخواستم بدونم که تلویزیون LEDباشه و رنگش تو یه لحظه بره و سیاه سیاه بشه و صدا داشته باشه چیکار کنیم

wsxwsxw
27-03-2017, 01:50
سلام دوست گرامی میشه این تاپیک ملاحضه کنید و جواب بدید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghasemipanahi
15-05-2017, 20:27
سلام ببخشیدپایین صفحه نمایش تلوزیون یه هاله خاکستری اومده روی تصویر
از نصفه به پایین یه هاله ای اومده مشکل چی میتونه باشه؟
تلوزیون ال ای دی سامسونگ 40

MXRX
15-05-2017, 21:03
اگه BackLight ء LEDTV از نوع edge نیست . یکی دو ردیف از LED های BackLight سوخته و باید تعویض بشه .

akbar1390
08-07-2017, 07:46
با سلام من ال ای دی سامسونگ اسمارت مدلuA40F6400AR دارم بعد از 2سال کارکرد قسمت پایین سیاهتر از بالا هست ویه کم کلا تصویر بعضی مواقع تارتر هست این مشکل رو میشه با تنظیمات منو مخفی درست کرد یا باید ببرم بدم تعمیرکار درستش کنه یه راهنمایی بکنید مشکل از کجاست.ممنون

danial4
08-07-2017, 09:54
با سلام من ال ای دی سامسونگ اسمارت مدلuA40F6400AR دارم بعد از 2سال کارکرد قسمت پایین سیاهتر از بالا هست ویه کم کلا تصویر بعضی مواقع تارتر هست این مشکل رو میشه با تنظیمات منو مخفی درست کرد یا باید ببرم بدم تعمیرکار درستش کنه یه راهنمایی بکنید مشکل از کجاست.ممنون

بنظرم مشکل از لامپهای بکلایت اون قسمته که باید تعویض بشه

akbar1390
08-07-2017, 10:31
بنظرم مشکل از لامپهای بکلایت اون قسمته که باید تعویض بشه

دوست عزیزلامپهای بگلایت قیمتش چنده وایا همه مدلها یکی هستن واز کجا باید تهیه کرد.ممنون از پاسختون

danial4
08-07-2017, 14:37
دوست عزیزلامپهای بگلایت قیمتش چنده وایا همه مدلها یکی هستن واز کجا باید تهیه کرد.ممنون از پاسختون

راستش تو این زمینه زیاد اطلاع ندارم فقط چند وقت پیش یکی از دوستانم تلویزیون 40 اینچ سامسونگ داشت که دچار این مشکل شد و با هزینه حدود 350 هزار تومان لامپهای بکلایتشو براش تعویض کردند و درست شد .