PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ذخيره مقدار تگ هاي وردپرس در متغير و بالعکس

مسعود جواهری
14-11-2014, 21:33
سلام دوستان

من ميخوام مقدار يک تگ وردپرس، مثلا the_permalink() را در يک متغير ذخيره کنم و با فرخواني آن متغير لينک مطلب را داشته باشم.
و همچنين يک حالت برعکس اين را هم نياز دارم. براي مثال من ميخواهم مقدار the_title(); را خودم از طریق متغیر مشخص کنم که چه چيزي در آن قرار گيرد.

ممنون ميشم اگه نمونه کد را برايم اينجا بگذاريد.

tabriz-info
14-11-2014, 21:52
سلام دوستان

من ميخوام مقدار يک تگ وردپرس، مثلا the_permalink() را در يک متغير ذخيره کنم و با فرخواني آن متغير لينک مطلب را داشته باشم.
و همچنين يک حالت برعکس اين را هم نياز دارم. براي مثال من ميخواهم مقدار the_title(); را خودم از طریق متغیر مشخص کنم که چه چيزي در آن قرار گيرد.

ممنون ميشم اگه نمونه کد را برايم اينجا بگذاريد.

چه نیازی هست تو متغیر ذخیره کنید وقتی خودشو میتونید همه جا استفاده کنید؟

خوب برای ذخیره تو متغیر این کارو انجام دادید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مسعود جواهری
15-11-2014, 00:56
مرسی
برای کار با متابکس ها میخواستم. من بدون متغیر امتحان کردم اما خود آدرس لینک را هم چاپ میکرد! الان اوکی شد. ممنون
اما سوال دومم که گفته بودم مقدار the_title(); را من تعیین کنم.
من دارم یک سایت موزیک طراحی میکنم و عنوان پست هام رو از طریق متاباکس ها میگیرم. برای این کار مشکلی ندارم. عنوان را از متاباکس ها میگیرم و نمایش میدم اما چون عنوان پست هایم را از این طریق میگیرم، تو پنل مدیریت سایت، تمام عنوان ها را "بدون عنوان" میزند!
میخوام خودم تعیین کنم که مقادیری که از متاباکس هام میگیرد را به جای عنوان هام در پنل مدیریت نیز استفاده کند.
فکر میکنم با نوشتن تابعی در فایل فانکشن امکانش باشه اما نمیدونم چجوری!

ممنون میشم راهنماییم کنید. مرسی

tabriz-info
17-11-2014, 12:49
نمیدونم چرا مساله رو مشکل میکنید

شما با هر تگی که اسمشو میگیرید میتونید استفاده کنید حالا اگر قراره که چیزی به اول آخرش اضافه کنید خوب توی کد هاش دستکاری کنید و اون کلمه رو به صورت دستی پرینت کنید

اگر میخواهید کلا مقدارش رو یه چیز دیگه ست کنید چرا همون جایی که برا متا مقدار میدید این کارو نمیکنید ؟

یا اینکه اصلا میخواهید یه چیز کلا متفاوت داشته باشید میتونید از advanced custom field برای پست هاتون استفاده کنید یه تگ میده اونو میتونید به صورت دلخواه مقدارش رو تعیین کنید و هر جا که دوست داشتید استفاده کنید به راحتی

مسعود جواهری
17-11-2014, 18:30
فکر میکنم شما منظور من رو متوجه نشدین!
من با نمایش دادن مفدار هام مشکلی ندارم. عنوان هایپست ها را به راحتی درج میکنم. مثل تصویر زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما تو پنل مدیریت عنوان ها رو درج نمیکنه:

توی آخریم مطالب هم عنوان هارو نمایش نمیده و فقط شماره پست رو نشون میده.

در حقیقت وقتی میبینه قسمت عنوان مطلب خالی هست اینطوری میشه. من فکر میکنم باید محتوای the_title رو با یک تابع تغییر بدم اما بلد نیستم چجوری!
مشکل من این بود.

این رو هم بگم که من عنوان های مطالبم رو از طریق متاباکس میگیرم. نه از طریق فیلد عنوان در قسمت ارسال مطب!