PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ریزی هارد

absineh
14-11-2014, 21:02
ازاساتید میخوام که طریقه فریم ور کردن هارد هیتاچی 500 اینترنال توضیح داده شود متشکرم .

TS.datarecovery
15-11-2014, 13:59
سلام دوست عزیز ، مشکل هاردت چی هست ؟ لطفا مدل هاردت رو هم بگو تا بتونم راهنماییت کنم

absineh
16-11-2014, 14:52
هاردم هیتاچی 500 گیگه خیلی وقته دارم تازگی به سروصدا افتاده که قابل شنیدن است با نرم افزار hd regenato سرچ کردم مشکلی نداشت ولی به نرم افزار hd tune که چک کردم سه تاwarning دارم
reallocated sector count - reallocated event count - crc error دارم بفرمایید راهنمایی کنید ممنونم .

EXTREME
16-11-2014, 17:05
هاردم هیتاچی 500 گیگه خیلی وقته دارم تازگی به سروصدا افتاده که قابل شنیدن است با نرم افزار hd regenato سرچ کردم مشکلی نداشت ولی به نرم افزار hd tune که چک کردم سه تاwarning دارم
reallocated sector count - reallocated event count - crc error دارم بفرمایید راهنمایی کنید ممنونم .

این ارورها مربوط به سکتورهای ریمپ شده است که توسط خود هارد قابل بازیابی و تعمیر نیست نرم افزاری هم معمولا حل نمیشه چه با فرمت سطح پایین و چه با آپدیت فریم ویر بهتره هارد رو ببرید نشون بدید

در مود ارور اولی اتصالات هارد به همراه کابل برق و خود پاور چک بشه هارد مجددا پارتیشن بندی بشه یکی از راه های دیگری که هست آپدیت فریم ویر هارد و بایوس مین است که با توجه به اون دو ارور میشه گفت هاردتون مشکل داره
( در صورتی که تعداد اون دو ارور آخر بیشتر نشه مشکلی نیست )

absineh
18-11-2014, 09:40
پارتیشن ها را پاک کردم فرمت سطح پایین انجام دادم و مجددا پارتیشن بندی کردم ولی بازهم این سه تا ارور داره به قول فرمایش شما باید ببرم تعمیرکارببینه البته اینجا متاسفانه تعمیرکار نیست همه اینها تعویض کارند.

TS.datarecovery
26-11-2014, 21:52
دوست من سلام. هارد های هیتاچی تعمیر خاصی دارند که اگر اشکال سیستم عاملی داشته باشند با هیچ نرم افزاری امکان تعمیر آن وجود ندارد . ------------