PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر در مورد شرکتهای اینترنتی برای گیم آنلاین

maniya12
13-11-2014, 21:06
با سلام خدمت همه دوستان
خیلی از دوستان گیمر بازیهای آنلاین رو میدیدم که سوال میکردن کدوم شرکت بهترین پینگ و نداشتن تایم اوتی و پکت لاس برای بازی آنلاین دلیل زدن این تاپیک اینکه دیگه دوستان دیگه نرن تو تاپیکها سوال کنن و همین جا تجربه هاشون رو از داشتن شرکتهای اینترنتی در اختیار یکدیگه بزارن و سوال کلی:
کدو شرکت از نظر پایین بودن پینگ و نداستن پینگ در ایران بهترین هست:
1.شاتل
2.صبانت
3.مخابرات
4.پارس آنلاین
5.فن آوا
6.پیشگامان
7.داتک
8.Hiweb
9.و بقیه شرکتهای اینترنتی دیگه

maniya12
13-11-2014, 21:09
لطفا نظرهاتون رو توسط گرفتن عکس از بازی آنلاین در حال انجام به اثبات برسانید و از تعصب و تعلق خاطر نسبت به شرکت اینترنتی خاص پرهیز کنید
با تشکر از همه دوستان گرامی

amo.reza
13-11-2014, 21:13
1.شاتل
2.مخابرات
3.صبانت

maniya12
13-11-2014, 22:51
لطفا نظرتون رو با بیان محل سکونت اعلام کنید

Avlil
14-11-2014, 10:28
به نظر من داتک بهتره . چون حتی این بقیه isp ها مشکل یا اختلال دارند این شرکت مشکلی نداشته و حتی پکت لاست هم هیچی نداره و برای پینگش هم میتونین از سرویس دهنده های کاهش پینگ استفاده کنید (داتک با اون ها خیلی خوب جواب میده) اما انگار همه مناطق داتک به یک اندازه خوب نیست که من خودم اینو ندیدم
در مورد بقیه isp ها صبانت رو میخوام تست کنم ببینم چطوریه.یک isp دیگه هم هست به نام گیم اوراکل تهران اما به همه مراکز نمیده و شنیدم خیلی خوبه هم پینگش و غیره
خودم پارس دارم اما اختلال زیاد داشتم چون تو مرکز ما دانلودر زیاد داریم و زیاد اذیت کرده و پینگش همیشه برای من در حال تغییر بوده .پینگش هم از ۱۰۳ تا ۱۳۰ برای من بوده
یک سری عکس هم از پینگ دیروز و خود بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maniya12
14-11-2014, 11:37
با تشکر خدمت دوست گرامی لطفا دوستان دیگه هم نظر خودشون رو بدن

maniya12
14-11-2014, 12:25
با تشکر لطفا بچه های خوزستان هم نظرشون رو بدن
و البته بچه های استانهای دیگه

maniya12
14-11-2014, 16:45
دوستان کجایین نظر بدین لطفا

jafarr
14-11-2014, 17:57
1.شاتل
2.مخابرات
3.صبانت
در مورد شاتل نظر خاصی ندارم . اما مخابرات اصلا یه ریسک هست واسه گیم چرا که اگه بازی های مثل WOW بخای بازی کنی و یه وقت اینترنت قطع بشه فقط باید نوکل کنی به خدا و دستت از همه جا کوتاه هست . در مورد صبانت من صبانت داشتم و پورتم رو خالی کردم چون مشکل در Route مسیر زیاد داشت .
دوست عزیز که تاپیک ایجاد کردین در جواب به شما بگم
1 : اینترنت تو ایران کلا واسه بازی نیست ولی خوب یه میابرهایی داره .
2 : ISP ها واسه هر شهر و هر منطقه یکی خوب جواب میده . (شانسی هست)
خوب حالا باید دید چه گیم انلاینی میخای بازی کنی . تراوین ؟ خان وار ؟ اقا هر اینترنتی که صفحه وب باز کنه خوبه
wow cod خوب باید دید سرور ایرانی یا خارجی . از اونجایی که ما بسیار محدود هستیم بهترین کار اینه بری چهار تا گیم نت دوست یا اشنا تو منطقتون رو نگاه کنی و نظرات اونا رو بپرسی . راه دوم هم IP سرور مورد نظر رو بگیری و Tracert کنی تا متوجه شی ایا اون اینترنت اون بازی رو بدون مشکل میتونه برات اجرا کنه یا نه . گرفتن Tracert هم بهترین وقت زمانی هست که سرور مورد نظر در حالت peak جمعیتش باشه . مثلا سرور wowzone ساعت 7-9 شب بسیار شلوغ هست و شما باید اون زمان tracert کنی .
چه طور یه سرور رو Tracert کنیم
Start
Run
تایپ CMD
در پنجره CMD برای مثال سرور wowzone رو tracert میکنیم
Tracert -D 91.99.103.98
جواب خوب اون اینترنتی هست که تمام Route ها ping داشته باشن و بدون x
در مورد میابرها هم گفتم بیشتر مربوط به سروهای خارجی میشه

arminba
14-11-2014, 18:34
سه و هشت رو تست کردم خوب بودن
ولی یکی از اقوام شاتل داره پینگش تعریفی نیست

maniya12
14-11-2014, 19:02
دوستانی که نظر میدن لطف کنن بگن کجا زندگی میکنن
با تشکر

maniya12
15-11-2014, 20:32
دوستان کجایین نظر خودتون رو بدین
با تشکر

fastfind
17-11-2014, 13:36
من با بحث کلی تاپیک موافقم که از کجا اینترنت بگیریم که برای بازی مناسب باشه
ولی متاسفانه و صد افسوس که کیفیت و سرعت نت استان به استان, شهر به شهر, حتی منطقه به منطقه فرق داره.
مخصوصا شهرستانها. سرعتهاها مخصوصا در مراکز استانها قابل مقایسه نیست با سایر شهرها.
نمیدونم شما چه شهری هستی من خودم کاشان هستم.
برای سرعت اصلا صحبتی نمیکنم چون افتضاح مرگباری هست در شهرما.
به فرض شاتل رو مثال میزنم که بیشتر از 2 مگ سرعت نمیده حتی توی روز و بدتر اینکه عصر و شب انگار اشتراکها 1 به 30 میشه
و عملا سرعت دانلود از سرورهای خارجی حتی در ساعات غیر رایگان بالای 70 کیلوبایت نمیره.
بگذریم بیشتر بحث پینگ هستش.... شما اولویتت با پینگ داخلی هست یا خارجی؟
ببینید برای پینگ ایرانی قاعده کلی پارس آنلاین و شاتل چون حالت ویژه گیم دارند حداقلش اینه که پینگ داخلی قابل قبول میشه تقریبا برای شهرستانیها میشه بین 30 تا 50 میلی ثانیه و پینگ خارجی هم بیشتر اوقات راضی کننده هست و حدود 130 تا 180 هست بیشتر ساعات.
ببین این تستهای داخلی و خارجی شاتل:
البته این برای زمان خوبشه, گاهی عصرها و شبها به سرورهای خارجی بد کانکت میشد و تقریبا کار کردن چه دانلود و چه بازی فاجعه بار بود. فکر کنم همون مشکل پهنای باند در منطقه ما داشت. حال آدمو به هم میزد. ولی خوب برای بازی در سرورهای ایرانی پینگ بالای 40 نمیرفت و همیشه خوب بود بین 30 تا40.
بعد مخابرات, که پینگ داخلی حدود 45 تا 65 هست. پینگ سرورهای اروپایی حالت خوبش 135 و حالت بد 170-180 میشه. تستش:
پارس آنلاین هم که سرویس نمییده برای ما و احتمال بسیار زیاد تو پینگ مثل شاتل باشه شاید خارجش یه کم بهتر باشه و کمتر پینگش بالا بره تایم اوت بده.
در کل نظر من اینه که شما اول ببین چه شرکتهایی در شهر و منطقه شما سرویس میدهند, شهر ما خیلی کمه isp ... حتی شرکتهای معروف کمی هستند. شاید شهر شما مثلا آسیاتک و های وب و فن آوا و داتک و عصر تلکام و اینها هم باشن که خوب خیلی خوبه و انتخاب بیشتری دارید. بعد با نمایندگی isp شهرتون تماس بگیر بگو میخوام نت بگیرم و چون برای بازی آنلاین میخوام, باید پینگ خوب باشه و بگو بی زحمت با این آی پی ها یا سایتها پینگ بگیرید بهم بگید.
این کاریه که خودم همیشه میکنم و تا حلا نشده طرف برام پینگ نگیره. نهایت وصل میکنه به یکی دیگه و اون تست میکنه.
مثلا یه آی پی سرور بازی داخلی که در اون بازی میکنی و یکی دو تا هم خارجی مد نظرت باشه بهش بگو تست کنه بهت بگه, فکر میکنم این راه خوبی باشه. چون حالا به فرض من بگم پینگ سرویس پیشگامان برای من با سرور مثلا tabnak.ir حدود 18 هست ولی پیشگامان شهر شما با توجه به فاصله تون تا سرور مورد نظر ی سیاست نمایندگی شما یا پهنای باند منطقتون بالا پایین میشه. و نظرم اینه از خود نمایندگی بخوای برات تست بگیره. بیشتر هم طرف ظهر و عصر تماس بگیر چون پینگهای خارجی طرف صبح اکثر شرکتها خوبه, مهم اینه که عصر و شب فاجعه بار نشه.

arminba
17-11-2014, 13:43
ولی متاسفانه و صد افسوس که کیفیت و سرعت نت استان به استان, شهر به شهر, حتی منطقه به منطقه فرق داره.
مخصوصا شهرستانها. سرعتهاها مخصوصا در مراکز استانها قابل مقایسه نیست با سایر شهرها.
به فرض شاتل رو مثال میزنم که بیشتر از 2 مگ سرعت نمیده حتی توی روز و بدتر اینکه عصر و شب انگار اشتراکها 1 به 30 میشه
و عملا سرعت دانلود از سرورهای خارجی حتی در ساعات غیر رایگان بالای 70 کیلوبایت نمیره.
ببینید برای پینگ ایرانی قاعده کلی پارس آنلاین و شاتل چون حالت ویژه گیم دارند حداقلش اینه که پینگ داخلی قابل قبول میشه تقریبا برای شهرستانیها میشه بین 30 تا 50 میلی ثانیه و پینگ خارجی هم بیشتر اوقات راضی کننده هست و حدود 130 تا 180 هست بیشتر ساعات.
البته این برای زمان خوبشه, گاهی عصرها و شبها به سرورهای خارجی بد کانکت میشد و تقریبا کار کردن چه دانلود و چه بازی فاجعه بار بود. فکر کنم همون مشکل پهنای باند در منطقه ما داشت. حال آدمو به هم میزد. ولی خوب برای بازی در سرورهای ایرانی پینگ بالای 40 نمیرفت و همیشه خوب بود بین 30 تا40.
بعد مخابرات, که پینگ داخلی حدود 45 تا 65 هست. پینگ سرورهای اروپایی حالت خوبش 135 و حالت بد 170-180 میشه. تستش:
پارس آنلاین هم که سرویس نمییده برای ما و احتمال بسیار زیاد تو پینگ مثل شاتل باشه شاید خارجش یه کم بهتر باشه و کمتر پینگش بالا بره تایم اوت بده.
در کل نظر من اینه که شما اول ببین چه شرکتهایی در شهر و منطقه شما سرویس میدهند, شهر ما خیلی کمه isp ... حتی شرکتهای معروف کمی هستند. شاید شهر شما مثلا آسیاتک و های وب و فن آوا و داتک و عصر تلکام و اینها هم باشن که خوب خیلی خوبه و انتخاب بیشتری دارید. بعد با نمایندگی isp شهرتون تماس بگیر بگو میخوام نت بگیرم و چون برای بازی آنلاین میخوام, باید پینگ خوب باشه و بگو بی زحمت با این آی پی ها یا سایتها پینگ بگیرید بهم بگید.
این کاریه که خودم همیشه میکنم و تا حلا نشده طرف برام پینگ نگیره. نهایت وصل میکنه به یکی دیگه و اون تست میکنه.
مثلا یه آی پی سرور بازی داخلی که در اون بازی میکنی و یکی دو تا هم خارجی مد نظرت باشه بهش بگو تست کنه بهت بگه, فکر میکنم این راه خوبی باشه. چون حالا به فرض من بگم پینگ سرویس پیشگامان برای من با سرور مثلا tabnak.ir حدود 18 هست ولی پیشگامان شهر شما با توجه به فاصله تون تا سرور مورد نظر ی سیاست نمایندگی شما یا پهنای باند منطقتون بالا پایین میشه. و نظرم اینه از خود نمایندگی بخوای برات تست بگیره. بیشتر هم طرف ظهر و عصر تماس بگیر چون پینگهای خارجی طرف صبح اکثر شرکتها خوبه, مهم اینه که عصر و شب فاجعه بار نشه.

من مخابراط 1mb/kb پینگم 15 هست :||

maniya12
17-11-2014, 14:40
با تشکر فراوان
من آبادان زندگی میکنم
ببخشید من چه آیپی رو بدم که پینگ تایمشو بهم بگن که بدونم اون شرکت پینگش در سرورهای ایرانی چنده؟!

fastfind
17-11-2014, 19:12
با تشکر فراوان
من آبادان زندگی میکنم
ببخشید من چه آیپی رو بدم که پینگ تایمشو بهم بگن که بدونم اون شرکت پینگش در سرورهای ایرانی چنده؟!

فرقي نداره چه بازي باشه ، اكثر سرورهاي بازيهاي ايراني يا تهران هستش و يا اصفهان.
به طور مثلا بازي كالاف ديوتي هست سرور ايراني:
10.31.36.98
يا ميخواين راحت باشيد مثلا با سايت tct.ir ، tabnak.ir
همينها كافيه. پينگتون با يكي از دو سايت بالا هرچي بود ، پنگتون با اكثر سرورهاي بازي هم همين ميشه.
البته داخل خود بازي در حدود 6 تا 10 ميلي ثانيه به ژينگ اضافه ميشه. مثلا بيرون شما پينگ با سرور 32 هست ولي داخل بازي قسمت پينگ 40 رو نشون ميده. اين قاعده ش هست ديگه.
سرور خارجي هم مثلا
آلمان 176.9.54.140
فرانسه 91.121.171.160
روسيه 84.204.225.226
همينها خوبه.
الان نت خودت چيه؟ پينگ با آي پي هاي خوبه؟
راستش شما هم مثل من شهرستاني خيلي نميشه رو پينگ خيلي پايين حساب كرد. احتمالا بهترين پينگ اونجا تا سرورهاي ايران
حدود 35 تا 45 باشه و زير اين اعداد نخواهد اومد و اروپا هم 130... ديگه زير اين فكر نكنم بشه.
تهرون مثلا پينگ ايراني زير 10 و پينگ اروپا زير 100 به راحتي شدنيه! چون سرور تو همون شهره ديگه :di فاصله ايي نداره./
البته نصف اين اعداد هم شدني هست كه ميشه زير 5 و اونري هم50 !oO كه ديگه خرج برميداره.
شما هم مثل خودم زنگ بزن شركتها يه سرور ايراني يه اروپايي بهش بده بگو برام پينگ بگير. هر كدوم پايين تر از بقيه بود بزن تو گوشش
و با همون حالشون ببر. من خودم كه برات تست زدم، خارجي 140-150 و ايراني 50-60 بازي ميكنم، عاليه لگ هم زياد نميزنه.
يه زماني پينگ ايراني 180 بود با تايم اوت لگ وحشتناك، الان خيلي خوبه...
ببين تست كردي يه ندايي هم بده اينجا ببنيم چه شركتي تو آبادان برزيليه پينگش خوبه. در كل ارادت دارم بچه هاي جنوب. :n12:

fastfind
17-11-2014, 19:21
يه چيز جالب، چند وقت پيش يه match داديم بازي call of duty mw1 كه بچه هاي اهواز اومده بودن
حدود 5 - 6 نفر بودند. مسابقه آنلاين بودهاا ولي چون اونا يه جا بودن همه از گيم نت آنلاين شده بودن
پينگهاشون دقيق عين هم بود، همه حدود 7 و 8 بود.... خيلي جالب بود، چون سرور هم از خودشون بود
ديتاسنترش تو اهواز بود ، نتشون هم مخابرات شهرشون بود، ما تيم اينطرفي كه از اصفهان و تهران و اينا بوديم تو سرور بالاي 50 پينگ نشون ميداد ولي واسه اونا زير 10 بود.
اين فاصله خيلي مهمه. ديگه كاريش نميشه كرد. :n06:

maniya12
17-11-2014, 20:10
فرقي نداره چه بازي باشه ، اكثر سرورهاي بازيهاي ايراني يا تهران هستش و يا اصفهان.
10.31.36.98
همينها كافيه. پينگتون با يكي از دو سايت بالا هرچي بود ، پنگتون با اكثر سرورهاي بازي هم همين ميشه.
البته داخل خود بازي در حدود 6 تا 10 ميلي ثانيه به ژينگ اضافه ميشه. مثلا بيرون شما پينگ با سرور 32 هست ولي داخل بازي قسمت پينگ 40 رو نشون ميده. اين قاعده ش هست ديگه.
سرور خارجي هم مثلا
آلمان 176.9.54.140
فرانسه 91.121.171.160
روسيه 84.204.225.226
همينها خوبه.
راستش شما هم مثل من شهرستاني خيلي نميشه رو پينگ خيلي پايين حساب كرد. احتمالا بهترين پينگ اونجا تا سرورهاي ايران
حدود 35 تا 45 باشه و زير اين اعداد نخواهد اومد و اروپا هم 130... ديگه زير اين فكر نكنم بشه.
تهرون مثلا پينگ ايراني زير 10 و پينگ اروپا زير 100 به راحتي شدنيه! چون سرور تو همون شهره ديگه :di فاصله ايي نداره./
البته نصف اين اعداد هم شدني هست كه ميشه زير 5 و اونري هم50 !oO كه ديگه خرج برميداره.
شما هم مثل خودم زنگ بزن شركتها يه سرور ايراني يه اروپايي بهش بده بگو برام پينگ بگير. هر كدوم پايين تر از بقيه بود بزن تو گوشش
و با همون حالشون ببر. من خودم كه برات تست زدم، خارجي 140-150 و ايراني 50-60 بازي ميكنم، عاليه لگ هم زياد نميزنه.
ببين تست كردي يه ندايي هم بده اينجا ببنيم چه شركتي تو آبادان برزيليه پينگش خوبه. در كل ارادت دارم بچه هاي جنوب. :n12:

با سلام و تشکر
چاکر داداش شما لطف دارید بزرگوارید .من هم mw1 و mw2 و mw3 رو آنلاین بازی میکنم اسمم تو بازی کالاف ScarFace هستش اگه دیده باشی
والا هم آخر متوجه نشدم یعنی مخابرات پینگ 8 میداد یا اونا یکیشون لابی سخته بود شما بهش کانکت میشدید؟!

maniya12
17-11-2014, 20:29
10.31.36.98
سرور خارجي هم مثلا
آلمان 176.9.54.140
فرانسه 91.121.171.160
روسيه 84.204.225.226
همينها خوبه.

پینگ داخلی من یه چیزی بین 40تا 60 هستش من شاتل 128 نامحدود دارم.و پینگ فرانسه 225 هستش

fastfind
17-11-2014, 20:32
با سلام و تشکر
چاکر داداش شما لطف دارید بزرگوارید .من هم mw1 و mw2 و mw3 رو آنلاین بازی میکنم اسمم تو بازی کالاف ScarFace هستش اگه دیده باشی
والا هم آخر متوجه نشدم یعنی مخابرات پینگ 8 میداد یا اونا یکیشون لابی سخته بود شما بهش کانکت میشدید؟!

قربانت. آره اینترنت که برای گیم نتشون بود مخابرات بود. سرورشون هم از یه شرکت تو اهواز سرور خریده بودند.
نه کسی لابی و هاست نزده بود. سرور اصلی بود. میخوام بگم چون سرور تو شهر خودشون بود از هر شرکتی توی شهرخودشون
اینترنت میگرفتند (حالا مثلا اینها مخابرات داشتند) پینگشون و داده هاشون دیگه نمیرفت شهر دیگه تا برسه به سرور....
سر راست میرسید به سرور بازی. البته این در صورتیه که شروع آی پی شما از شهر خودتتون باشه..... تقریبا مثل lan شده بود اینقدر پینگشون پایین بود ولی در اصل لن نبود و انلاین بود و با adsl وصل شده بودند.
البته زیاد اطلاعات دقیقی ندارم شاید اشتباه دلیلش رو بگم ولی قطعا هر چی فاصله شما تا سرور کمتر باشه خوب پینگ کمتره.
در کل این یه مورد کم نظیر بود... خودشون هم کف کرده بودند.. چون میگم سرورهای بازی اکثرا همه تهرون هست و یا اصفهان. سرور گیم 5 مثلا معروفه تو پرو مود اصفهانه موقعیتش... هرکی اصفهان باشه و پینگش خیلی پایینه تو این سرور هم کانتره هم mw1.
ولی خوب چیزی که هست قطعا دیگه مخابرات شهرستانها اون پینگ هشت رو با سرورهای ایرانی نمیده.

maniya12
17-11-2014, 20:37
دوست گرامی یه سوال دارم وقتی یه شرکتی هم adsl داره و هم wireless و تجهیزاتشون یکیه و آیا دلیلی بر این هست هر هر دو یک عدد پینگ تایم بدن؟!
منظورم اینکه پینگ adsl و wireless این شرکت یکی هست یا نه؟!
با تشکر

fastfind
17-11-2014, 20:43
دوست گرامی یه سوال دارم وقتی یه شرکتی هم adsl داره و هم wireless و تجهیزاتشون یکیه و آیا دلیلی بر این هست هر هر دو یک عدد پینگ تایم بدن؟!
منظورم اینکه پینگ adsl و wireless این شرکت یکی هست یا نه؟!
با تشکر

راستش اطلاع دقیق ندارم ولی قطعا وایرلس بهتره... یک شرکتی هست در شهر ما وایرلس میده adsl هم میده.
خودم دقیق پینگ وایرلسش رو چک کردم برای اروپا 95 تا 120 بود و برای ایران 15 تا 30 ... ولی adsl ش پینگ داخلی 60 هست!
حالا نمیدونم چطوره ولی انگار پهنای باند وایرلس و adsl از هم جداست. بازم بستگی به شرایط شرکت مورد نظر داره.
اینو باید راحت یه زنگ بزنی بپرسی ازشون.

پینگ داخلی من یه چیزی بین 40تا 60 هستش من شاتل 128 نامحدود دارم.و پینگ فرانسه 225 هستش

پینگ خارج خرابه. نباید این باشه. شما سرویس ویژه بازی رو روی شاتلت فعال کردی یا نه؟

maniya12
17-11-2014, 20:47
راستش اطلاع دقیق ندارم ولی قطعا وایرلس بهتره... یک شرکتی هست در شهر ما وایرلس میده adsl هم میده.
خودم دقیق پینگ وایرلسش رو چک کردم برای اروپا 95 تا 120 بود و برای ایران 15 تا 30 ... ولی adsl ش پینگ داخلی 60 هست!
حالا نمیدونم چطوره ولی انگار پهنای باند وایرلس و adsl از هم جداست. بازم بستگی به شرایط شرکت مورد نظر داره.
اینو باید راحت یه زنگ بزنی بپرسی ازشون.

پینگ خارج خرابه. نباید این باشه. شما سرویس ویژه بازی رو روی شاتلت فعال کردی یا نه؟
بله سرویس گیم رو فعال کردم.
شما اصفهان زندگی میکنید درسته؟!

fastfind
17-11-2014, 20:51
بله سرویس گیم رو فعال کردم.
شما اصفهان زندگی میکنید درسته؟!

خوب پس شاتل مشکل پینگ خارجی رو در ساعات پرمصرف داره. از منم شبها همینطور بود و پکت لاست زیادی داشت.
به نظرم تنها انتخاب برای شما پارس آنلاین که سرویس ویژه بازی رو فعال کنی هست و یا صبانت و یا وایرلس. که همشون ریسکه, تا تست نکنی معلوم نمیکنه. احتمالا پارس و صبا بهتر جواب بده تو پینگ.
غیر از این شرکتها امکانش نیست پینگت پایینتر بیاد.
یکی از شهرهای اصفهان کاشان هستم.

messi_reza
10-12-2014, 11:23
9 : من از موج نو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میگیرم سرعتش خوبه
2مگ حجمی گرفتم دانلود تا 350 400 بهم میده
پینگش حدود 100ms هستش که هیچکدوم از شرکتای بالا این پینگ رو ندارن!
هزینه هاش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم نسبتا خوبه...
اگه پینگ پایینتر سراغ دارین بگین؟

maniya12
10-12-2014, 16:08
با سلام خدمت همه
دوستان نظرتون در مورد پارس آنلاین برای بازی کردن گیم آنلاین چیه؟!
کسی تا حالا سرویس گیم پارس آنلاین رو فعال کرده؟!اگه کسی هست چقدر پینگ در سرورهای ایرانی مثل کانتر و کالاف و در سرورهای خارجی مثل بازی DOTA2 آنلاین کاهش پیدا کرده؟! لطفا با عدد توضیح بدید مثلا قبلا این عدد بوده الان این شده
آیا فعال کردن سرویس گیم سرعت دانلود رو پایین میاره؟!
با تشکر فراوان

messi_reza
11-12-2014, 09:43
با سلام خدمت همه
دوستان نظرتون در مورد پارس آنلاین برای بازی کردن گیم آنلاین چیه؟!
کسی تا حالا سرویس گیم پارس آنلاین رو فعال کرده؟!اگه کسی هست چقدر پینگ در سرورهای ایرانی مثل کانتر و کالاف و در سرورهای خارجی مثل بازی DOTA2 آنلاین کاهش پیدا کرده؟! لطفا با عدد توضیح بدید مثلا قبلا این عدد بوده الان این شده
آیا فعال کردن سرویس گیم سرعت دانلود رو پایین میاره؟!
با تشکر فراوان
قععا پایین میاره!
گیم آنلاین به طور همزمان هم دانلود هم آپلود انجام میده و این باعث میشه که از سرعت دانلودتون بنسبت کم بشه...

maniya12
27-12-2014, 01:30
با سلام
بچه ها یه سوال داشتم من اگه بخوام 128 نامحدود صبانت رو بگیرم آیا بعد از پایان یافتن حداقل تبادل دریافتی در ماه ،آیا پینگ افزایش پیدا میکنه و بالا میره؟؟
لطف کنید سوال من رو جواب بدین

امیرچهکندی
31-01-2017, 20:58
سلام به دوستان آسیاتک هم سرویس گیم داره؟ چون زنگ زدم گفتم برام روی حالت بزارین گفتن باشه اما دقیق نفهمیدم که این کار رو کردن یا نه.دوستانی که این سرویسو فعتل کردن آیا بهبودی توی پینگ و آپلود داشتن؟

lordthunder
13-07-2018, 23:55
سلام
پارس آنلاین خوب بود ولی از وقتی فروخته شد، کلا داغون شده
مجبورم برای گیم خیلی روزها از اینترنت گوشی استفاده کنم

lordthunder
14-07-2018, 00:00
این ماه سومین روزه که کلا قطعه
یک روز هم زنگ زدم
دیوانه میگفت مشکل از وایرلس ه!
گفتم بابا جان این پینگ مودمش خوبه
میگفت نه از وایرلس اته!
پافشاری کردم
یکی از کارشناساشون اومد تنظیمات رو دست زد سریع درست شد!
بیشتر پشتیبانی شون نوب هستند

ERF@NIAN
14-07-2018, 01:05
این تاپیک رو دیدم بالا اومده. من واسه گیم پیشگامان رو پیشنهاد میدم تهران، به طور متوسط پینگ داخلی 5 و خارجی اروپا 80. آمریکا 170

amirg2d
14-07-2018, 14:48
اسم این برنامه چیه ؟

FXPRO
19-07-2018, 00:33
این تاپیک رو دیدم بالا اومده. من واسه گیم پیشگامان رو پیشنهاد میدم تهران، به طور متوسط پینگ داخلی 5 و خارجی اروپا 80. آمریکا 170

این برنامه یا سایت چیه ؟

malek911
19-07-2018, 02:53

مخابرات-تانوما

ERF@NIAN
19-07-2018, 16:28
این برنامه یا سایت چیه ؟