PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز ۷ بالا نمیاد لطفا راهنمایی کنید

Arsenal2012
13-11-2014, 18:01
سلام دوستان
ویندوز ۷ داشتم امروز کلا پرید دیگه بالا نمیاد
من همیشه خودم ویندوز نصب می کنم الان از صبح تا حالا چند مرتبه ویندوز ۷ نصب میکنم تا آخر های نصب میرم تا اونجایی که ساعت و تاریخ رو باید تنظیم کنم بعد یه هو سیستم ری استارت میشه
دوستان لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی هست؟

ByeHiBye
13-11-2014, 18:29
سلام دوستان
من همیشه خودم ویندوز نصب می کنم الان از صبح تا حالا چند مرتبه ویندوز ۷ نصب میکنم تا آخر های نصب میرم تا اونجایی که ساعت و تاریخ رو باید تنظیم کنم بعد یه هو سیستم ری استارت میشه

سلام
شما هر بار که نصب میکنید تو همون مرحله تنظیم ساعت و تاریخ سیستم ریست میشه یا فرق میکنه..؟
از یه DVD ویندوز دیگه استفاده کنید.
اگر براتون مقدور هستش رم و پاور سیستم رو تعویض کنید و دوباره امتحان کنید.
موفق باشید

N-PLEXTOR
13-11-2014, 19:17
سلام دوستان
دوست عزیز

برای نصب ویندوز ازنسخه بدون کرک استفاده کنید تامشکلی با عدم نصب یاشناسایی درایورهای سیستم نداشته باشید.
ساعت سیستم رو هم میتونید بعدا به هنگام استارت ویندوز تنظیم کنید.
درحین نصب پارتیشنی راکه میخواهیدویندوزاینستال کنید را یکبارdelete ودوباره ایجاد بکنید.
پس ازورود به ویندوزاولین کاری که باید انجام بدید نصب انتی ویروس قوی واپدیت وفول اسکن سیستم هست تاخیالتون ازبابت عدم حضور مخرب درسیستم راحت باشه...

Arsenal2012
13-11-2014, 19:18
سلام
شما هر بار که نصب میکنید تو همون مرحله تنظیم ساعت و تاریخ سیستم ریست میشه یا فرق میکنه..؟
از یه DVD ویندوز دیگه استفاده کنید.
اگر براتون مقدور هستش رم و پاور سیستم رو تعویض کنید و دوباره امتحان کنید.
موفق باشید
ممنون دوست عزیز
بله دقیقا در همون مرحله ساعت و تاریخ سیستم ریست میشه
فعلا وضع مالی خرابه اگه راهی دیگه داره راهنمایی کنید[emoji3]
۳ تا ویندوز ۷ سالم و ۲ تا ویندوز اکس پی سالم تست کردم همین مشکل رو دارم
دوستان لطفا راهنمایی کنید ( بدون خرج باشه )

Arsenal2012
13-11-2014, 19:27
دوست عزیز

برای نصب ویندوز ازنسخه بدون کرک استفاده کنید تامشکلی با عدم نصب یاشناسایی درایورهای سیستم نداشته باشید.
درحین نصب پارتیشنی راکه میخواهیدویندوزاینستال کنید را یکبارdelete ودوباره ایجاد بکنید.
پس ازورود به ویندوزاولین کاری که باید انجام بدید نصب انتی ویروس قوی واپدیت وفول اسکن سیستم هست تاخیالتون ازبابت عدم حضور مخرب درسیستم راحت باشه...
ممنون
روش شما رو هم امشب تست میکنم ببینم جواب میده
خیلی آقایی داداش

ByeHiBye
13-11-2014, 19:59
ممنون دوست عزیز
بله دقیقا در همون مرحله ساعت و تاریخ سیستم ریست میشه
فعلا وضع مالی خرابه اگه راهی دیگه داره راهنمایی کنید[emoji3]
۳ تا ویندوز ۷ سالم و ۲ تا ویندوز اکس پی سالم تست کردم همین مشکل رو دارم
دوستان لطفا راهنمایی کنید ( بدون خرج باشه )

خواهش میکنم
ولی منظورم این نبود که این قطعات رو بخرید...!
از دوستی یا فامیلی که به شما نزدیک هستش و این قطعات به سیستم شما میخوره میتونید موقتا تعویض کنید و تستس بگیرید.
از سالم بودن فن های داخل کیس هم مطمئن باشید.
این مشکل شما سخت افزاری هستش ، حتی ممکن هست با تعویض خمیر سلیکون روی CPU مشکلتون حل بشه.
گاهی وقتها چیزهایی باعث از کار افتادن سیستم میشن که کمتر به ذهنتون میرسه.
موفق باشید

Arsenal2012
14-11-2014, 02:43
دوست عزیز

ممنونم از شما دوستان عزیز

مشکل از دی وی دی رام بود
با فلش یو اس بی از طریق نرم‌افزار ریفوس ویندوز ۷ نصب کرم مشکلم حل شد
دمتون گرم

خواهش میکنم
ولی منظورم این نبود که این قطعات رو بخرید...!
از دوستی یا فامیلی که به شما نزدیک هستش و این قطعات به سیستم شما میخوره میتونید موقتا تعویض کنید و تستس بگیرید.
از سالم بودن فن های داخل کیس هم مطمئن باشید.
این مشکل شما سخت افزاری هستش ، حتی ممکن هست با تعویض خمیر سلیکون روی CPU مشکلتون حل بشه.
گاهی وقتها چیزهایی باعث از کار افتادن سیستم میشن که کمتر به ذهنتون میرسه.
موفق باشید

omidzoz
18-11-2014, 22:13
با سلام
من از ویندوز 7 اکتیو شده استفاده می کنم. بعضی مواقع که چند برنامه باز بوده و سیستم را hibernate می کنم پس از روشن کردن مجدد صفحه ویندوز سیاه شده و بالا نمی آید. حتی 2 بار در حالای که ویندوز shotdown بوده و آن را روشن کرده ام این مشکل پیش آمده. لطفا راهنمایی کنید