PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار Framwork

HDana
13-11-2014, 07:44
سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار...
نمیدونم جای مناسبی این سوالو میپرسم یا خیر؟
من ویندوزم رو عوض کردم 7
هر بار که سیستم بالا میاد این پیغام خطا ظاهر میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چکار باید کرد؟
باتشکر

HDana
13-11-2014, 14:33
?????????????

HDana
14-11-2014, 19:02
???????????/

arminba
14-11-2014, 19:04
این رو دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] L.com%5D.rar) و نصبی کن

رمز فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HDana
14-11-2014, 19:13
این رو دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] L.com%5D.rar) و نصبی کن

رمز فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست امروز..ولی نتونستم دانلود کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HDana
14-11-2014, 19:16

رمز فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست عزیز..ولی نتونستم دانلود کنم

HDana
14-11-2014, 19:17
منظورتون این لینکه؟ ورژن 4.6 مناسبه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HDana
14-11-2014, 20:15
ببخشید این نرم افزار اصلا چی هست و به چه دردی میخوره؟؟

HDana
14-11-2014, 21:23
آقا مشکل کامل حل شد..دستت درد نکنه...فقط متوجه نشدم این نرم افزار چی بود و به چه دردی میخورد؟

arminba
15-11-2014, 15:08
آقا مشکل کامل حل شد..دستت درد نکنه...فقط متوجه نشدم این نرم افزار چی بود و به چه دردی میخورد؟

این نرم افزار کارباردیه و محیط خاصی برای اجرا در ویندوز نداره فقط اجازه میده فایل هایی که تو ویندوز از فرمت .NET استفاده میکنن درست ران بشن
خواهش میکنم قابلی نداشت :n12: