PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض کیبورد لپ تاپ

fafa.sh
13-11-2014, 00:13
سلام
لپ تاپ من ASUS N43SM هست. چند ماهی میشه که بعد یه مدت تایپ کردن یهو بعضی از دکمه ها دیگه کار نمیکنن.
میخوام کیبورد رو عوض کنم ولی اینجایی که گارانتی کرده بوده لپ تاپ رو میگه 10 روز نگه میداره تا قطعه رو پیدا و تعویض کنه.
من عجله دارم و باید یکروزه تعمیرش کنم.
میخواستم کمکم کنید جایی تو تهران هست که کیبورد رو بشه یه روزه عوض کرد؟
ممنون

Hesam.time
19-07-2020, 07:54
سلام
لپ تاپ من ASUS N43SM هست. چند ماهی میشه که بعد یه مدت تایپ کردن یهو بعضی از دکمه ها دیگه کار نمیکنن.
میخوام کیبورد رو عوض کنم ولی اینجایی که گارانتی کرده بوده لپ تاپ رو میگه 10 روز نگه میداره تا قطعه رو پیدا و تعویض کنه.
من عجله دارم و باید یکروزه تعمیرش کنم.
میخواستم کمکم کنید جایی تو تهران هست که کیبورد رو بشه یه روزه عوض کرد؟
ممنون

اگر کیبورد لپ تاپ شما با مشکل مواجه شده یا خراب است این آموزش به شما کمک می کند کیبورد را در لپ تاپ های مختلف باز و تعویض کنید. ما در تعمیرکارسلام نمی توانیم همه مدل ها را پوشش دهیم اما شما این ایده را خواهید گرفت. زیرا مراحل باز کردن و تعویض صفحه کلید برای اکثر لپ تاپ ها مشابه است.
اگر کیبورد یا صفحه کلید لپ تاپ شما یک کلید ندارد، نیازی به تعویض کل صفحه کلید نیست. می توانید با استفاده از راهنمای تعمیرات کیبورد آن را تعمیر کنید.
هشدار!

اگر لپ تاپ شما هنوز شامل گارانتی می شود، لپ تاپ را باز نکنید زیرا این کار باعث می شود گرانتی لپ تاپ خود را از دست بدهید.
همیشه باتری و آداپتور لپ تاپ را قبل از باز کردن لپ تاپ جدا کنید.
در صورتی که به کانکتور کیبورد در مادربرد آسیب وارد کنید، باید کل مادربرد را تعویض کنید.
ریسک کار را پذیرفته و سپس اقدام کنید.

کابل فلت را از آن آزاد کنید.. کیبورد را برداشته و تعویض کنید. برای نصب و مونتاژ کیبورد تمام مراحل را به صورت معکوس انجام دهید.