PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری روشن نشدن نت بوک

mpeg
12-11-2014, 00:53
سلام
دوستان یک نت بوک ایسوس دارم مدلx101ch خیلی خوب کار میکرد یک روزی برای چند ساعتی برنامه connectfy رو روش ریختم و از طریق کابل لن به اینترنت وصل شدم و از طریق این برنامه هات اسمات درست کردم با نت بوک برای مدت 2 ساعت حدود 10 تا یا بیشتر کامیپوتر دیگه اینترنت رو از طریق نت بوک من گرفتن یعنی وصل شدن به هات اسپات من بعد دوساعت قطع کردم اینترنت رو و خودم بدون اینترنت 1 ساعت باهاش کار کردم نت بوک بدون هیچ مشکلی کار میکرد کارم تموم شد نت بوک رو خاموش کردم فرادش دیگه اصلا روشن نشد الان چیکار کنم هیچ چراقی روشن نمیشه شارژر رو هم چک کردم مشکل از اون نیست بدون باطری هم روشن نمیشه باطری دیگم زدم مال نتبوک دوستم که مدل یکی بود بازم هیچی.
نت بوکم گارانتی نداره .
الان به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ به نظرتون قابل تعمیر هست ؟ الان رو هاردم اطلاعاتم برام مهمه
مرکز معتبری سراغ دارین تهران که بتونه انجام بده ترجیج میدم یک شرکت معتبر باشه مثل سازگار ارقام یا امسال این من سازگار زنگ زدم گفتم قبول نمیکنم
یکی به داد من برسه

mpeg
12-11-2014, 10:21
چرا انجمن ما اینطوری شده دیگه کسی جواب نمیده شاید الان کسی وقت نداره دوستان منتظر راهنمایی شما هستم

HOJ-JAT
12-11-2014, 19:26
سلام
دوستان یک نت بوک ایسوس دارم مدلx101ch خیلی خوب کار میکرد یک روزی برای چند ساعتی برنامه connectfy رو روش ریختم و از طریق کابل لن به اینترنت وصل شدم و از طریق این برنامه هات اسمات درست کردم با نت بوک برای مدت 2 ساعت حدود 10 تا یا بیشتر کامیپوتر دیگه اینترنت رو از طریق نت بوک من گرفتن یعنی وصل شدن به هات اسپات من بعد دوساعت قطع کردم اینترنت رو و خودم بدون اینترنت 1 ساعت باهاش کار کردم نت بوک بدون هیچ مشکلی کار میکرد کارم تموم شد نت بوک رو خاموش کردم فرادش دیگه اصلا روشن نشد الان چیکار کنم هیچ چراقی روشن نمیشه شارژر رو هم چک کردم مشکل از اون نیست بدون باطری هم روشن نمیشه باطری دیگم زدم مال نتبوک دوستم که مدل یکی بود بازم هیچی.
نت بوکم گارانتی نداره .
الان به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ به نظرتون قابل تعمیر هست ؟ الان رو هاردم اطلاعاتم برام مهمه
مرکز معتبری سراغ دارین تهران که بتونه انجام بده ترجیج میدم یک شرکت معتبر باشه مثل سازگار ارقام یا امسال این من سازگار زنگ زدم گفتم قبول نمیکنم
یکی به داد من برسه
سلام
طبق تجربه ای که ۳ ماه تو انجمن لپتاپ دارم سری x ایسوس بشدت خرابش بالاست و از این موارد یا شبیه ان زیاد بوده متسفانه کاری از دستت بر نمیاد باید ببری گرانتی..

mpeg
12-11-2014, 21:35
سلام
طبق تجربه ای که ۳ ماه تو انجمن لپتاپ دارم سری x ایسوس بشدت خرابش بالاست و از این موارد یا شبیه ان زیاد بوده متسفانه کاری از دستت بر نمیاد باید ببری گرانتی..
ممنون ولی من اشاره کردم گارانتی نداره و اینکه مرکز معتبر معرفی کنید تو تهران
امروز سازگار زنگ زدم گفتم هزینه میدم گفتن نه
الماس زنگ زدم اونام گفتن نه
اواژنگ از همه مسخره تر میگه بیارید ما با ایسوس مکاتبه میکنیم که به ما اجازه تعمیر میدن اگه دادن تعمیر میکنیم
شما جای معتبر تو تهران معرفی کنید که کارشون خوب باشه

HOJ-JAT
12-11-2014, 21:47
منم خودم ي مدت ايوس داشتم خراب شد دادمش امرتات اونا گفتن فرستادم ايسوس سنتر !! حالا ايسوس سنتر مجاست خدا ميدونه

mpeg
13-11-2014, 02:52
منم خودم ي مدت ايوس داشتم خراب شد دادمش امرتات اونا گفتن فرستادم ايسوس سنتر !! حالا ايسوس سنتر مجاست خدا ميدونه
خوب شما گرانتی امرتات رو داشتی؟
بعد حالا نتیجه هنوز خبرت نکردن؟

HOJ-JAT
13-11-2014, 12:22
بله امرتات بود ي دوماهي طول كشيد بعدش اومد درست شده بود

mpeg
16-11-2014, 09:25
دوستان کسی مرکز معتبر معرفی نمیکنه تو تهران به ما

mpeg
22-11-2014, 13:15
بابا کسی راهنمایی نمیکنه ما رو چرا انجمن اینجا اینطوری شده
دوستمون که راهنمایی کرد ممنون ولی ایشون دستگاهشون رو با گارانتی اونجا خریده بودن من دستگاه رو از خارج خریداری کردم گارانتی نداره چند جام زنگ زدن میگن چون اصلا چون گارانتی شرکت ما رووهم نداشته اصلا حتی اگر من هزینه پرداخت کنم هم تعمیر نمیکنن

khelane
23-11-2014, 22:26
بابا کسی راهنمایی نمیکنه ما رو چرا انجمن اینجا اینطوری شده
دوستمون که راهنمایی کرد ممنون ولی ایشون دستگاهشون رو با گارانتی اونجا خریده بودن من دستگاه رو از خارج خریداری کردم گارانتی نداره چند جام زنگ زدن میگن چون اصلا چون گارانتی شرکت ما رووهم نداشته اصلا حتی اگر من هزینه پرداخت کنم هم تعمیر نمیکنن

سلام
عزیز مشکل شما دیگه تو انجمن حل نمیشه باید ببری پیش تعمیرکار اگه اینجا قابل تعمیر باشه مطمئن باش هرکسی بلد باشه میاد بهتون میگه
چند مورد هست که در تعمیر باید رعایت بشه
اول شارژر و بارتی تست بشه که تست کردید
بعد جک برق و مدار برق لب تاب باید کاملا بررسی بشه
اونم اوکی بود میرسه به شوتی قطعات یا همون اتصال کوتاه
قبل از این دو مورد اغلب بایوس رو پروگرام میکنن که این مورد تو دل شایع هست
در اخر چیپ و ....
تا برسه به چیپ مشکلات قابل حل هست مگر قطعاتش پیدا نشه ولی چیپ خیلی سخت پیدا و عوض میشه و کارهرکسی هم نیست برای تعمیرش هم بنده تهران نیستم ولی یه شماره بهتون میدم کارش درسته تو انجمن مخوص تعمیرکاران هم خیلی کاردرسته میتونید به ایشون تلفن کنید و ببینید قابل حل هست یا نه
موفق باشید

biostar
24-11-2014, 23:35
من خودم گارانتی سازگار کار می کنم
هزینه مادربرد اینها از قیمت نو دستگاه بیشتره !!!! و تعمیر تو مراکز گارانتی اصلا به صرفه نیست.
اگر برد آسیب دیده باشه به دلیل اینکه قطعاتش تقریبا گیر نمیاد احتمالا تعمیر نشه
اما به هر حال شما ببر یک تعمیر کار خوب ، و قبل از اون هاردت رو بگیر از طرف.