PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از اینترنت ADSL به صورت وای فای

bahman72313
10-11-2014, 11:32
سلام دوستان بنده یک مودم TP-LINK دارم و از سرویس
Eco128-3 شرکت شاتل استفاده میکنم.با این اوضاع فقط با PC میتونم به اینترنت وصل بشم ولی می خواستم در خانه از طریق لپ تاپ و تبلت هم به همان سرویس دسترسی داشته باشم.به نظرتون چی کار کنم؟
آیا از طریق این مودمی که دارم قابل هست؟ یا اینکه بایستی یک مودم وایرلس بخرم؟
مشخصات مودم:
TP-LINK
TD-8817
ADSL2+ MODEM ROUTER

SAEED 120
10-11-2014, 11:44
مودمت اگر وایرلس داره روشنش کن .بعد با دیوایسات سرچش کن و کانکت شو بهش. اگر مودمتون وایرلس نداره .میتونی یک عدد usb وایرلس دانگل بخری که ارزش نداره چون 50 تومنه یه مودم وایلس میخری 75 تومن.چون اگر دانگل وایرلس بخری باید همیشه کامپیوتر روشن باشه تا بتونه اینترنت رو پخ شکنه تو خونه.

شما اول ببین مودمت چیه وایرلس داره یا نه .مدلش چیه بعد اگر دیدی داره میتونی مستقیم زنگ بزن یپشتیابنی شاتل که ازش سرویس گرفتی برات توضیح بده چکا رکنی. اگر مودمت رو ا زخود شاتل خریده باشی اگر وایرلس داشته باشه خودش روزی که اومد وصل کنه برات وایرلسش رو کانفیگ میکرد.مگر اینکه مودمت رو خودت کانفیگ کرده باشی یا اینکه وایرلس نداشته باشه.

اگر وایرلس نداری یه مودم جدید بخر.اگرم وایرلس داری زنگ بزن شاتل بهش بگو کا رینداره میری تو قسمت کنترل پنل مودم و از اونجا وایرلسش رو کانفیگ میکنی ولی وایرلس باید مودمت روی ppoe تنظیم باشه چون بریج که باشه با دیوایسات سخت میشه.باید هز سری بری تو خود دیوایسان یوزر پسورد رو تعریف کنی.

حالا برو ببین مودمت چیه قدم اول

ho3in2012
10-11-2014, 13:04
مشخصات مودم:
TP-LINK
TD-8817
ADSL2+ MODEM ROUTER

مودم شما وای فای نداره
همون طور که دوستمون گفتن مودم وای فای دار بگیرید (وایرلس یو اس بی دانگل بدرد نمیخوره)
شما با شصت هزار تومان می تونید مودم وایرلس بگیرید
چند مدل در رنج 60 الی 70 هزار تومان
TP-Link TD-W8151N
D-Link ADSL DSL-2730U
TP-LINK TL-WR741ND
TP-LINK TD-W8951ND

971971
12-11-2014, 20:31
میتوانید از جشنواره های شرکتها که مودم رایگان میدهند هم استفاده کنید، به جشنواره پاییزی شاتل هم نگاه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک کار هم می توانید بکنید که کابل اینترنت را به لپ تاپ وصل کنید و اینترنت را از طریق وایرلس لپ تاپ با موبایل به اشتراک بگذارید.
با توجه به مطالبی که درباره مضر بودن امواج وایرلس وجود دارد توصیه میکنم از مودم وایرلس استفاده نکنید و یا حداقل دقت کنید قدرت وایرلس مودمی که میخرید بیشتر از احتیاج شما نباشد و جایی که برای مودم انتخاب میکنید سعی کنید حدالامکان نسبت به شما دور باشد.
سعی کنید مودمی که میخرید چند پورت شبکه داشته باشد تا بدون وایرلس هم بتوانید چند کامپیوتر را به آن وصل کنید.