PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدا نداشتن مادربورد

absineh
09-11-2014, 14:32
مادربورد ga-ep35-ud3l سوکت 775 تاحالا چند بارویندوز عوض شده و با 7،8،8.1 امتحان کردم متاسفانه صدااز مادربورد درنمیاددرایور صدا از سایت اصلی دانلود کردم نصب شده ولی بازهم بی نتیجه مانده،فکرکردم از اسپیکر چند تا اسپیکر سالم آوردم امتحان کردم ولی باز هم نتیجه ای نداشته،هنگامیکه فایلی صوتی اجرا میشه وارد تنظیمات صداکه میشیدمشخصه که اسپیکر کارمیکنه ودرقسمت پلی بک اسپیکر شناخته شده ولی بازهم صدایی وجود ندارد فکرکردم کارت صدای آنبورد سوخته ولی با ویندوز xp مشکلی ندارد وکار می کند ولی با ویندوز بالاتر کارنمی کند.

EXTREME
09-11-2014, 15:35
مادربورد ga-ep35-ud3l سوکت 775 تاحالا چند بارویندوز عوض شده و با 7،8،8.1 امتحان کردم متاسفانه صدااز مادربورد درنمیاددرایور صدا از سایت اصلی دانلود کردم نصب شده ولی بازهم بی نتیجه مانده،فکرکردم از اسپیکر چند تا اسپیکر سالم آوردم امتحان کردم ولی باز هم نتیجه ای نداشته،هنگامیکه فایلی صوتی اجرا میشه وارد تنظیمات صداکه میشیدمشخصه که اسپیکر کارمیکنه ودرقسمت پلی بک اسپیکر شناخته شده ولی بازهم صدایی وجود ندارد فکرکردم کارت صدای آنبورد سوخته ولی با ویندوز xp مشکلی ندارد وکار می کند ولی با ویندوز بالاتر کارنمی کند.

سلام وقتی با ویندوز xp کار میکنه و صدا هست ولی با ویندوزهای بالاتر کار نمیکنه یعنی سیستمتون مشکل سخت افزاری نداره مشکل تون نرم افزاری است یا ایراد از خود ویندوز است یا تنظیمات صدای ویندوز یا اینکه درایوری که نصب شده درست نصب نشده یا درایور مشکل داره با نرم افزار های آنلاین که درایور پیدا میکنند هم تست کنید قبلش درایور صدا رو از سیف مود پاک کنید

absineh
10-11-2014, 12:02
همه این کارها که فرمودید انجام دادم حتی با قطعات جدا امتحان کردم بردهایی که کارت صدا آنبورد 8 کاناله دارند مشکل دارند این دومین مادربوردی است که اینجوری میشه البته کارت صدای foxcon مورد دارند.

EXTREME
10-11-2014, 15:34
همه این کارها که فرمودید انجام دادم حتی با قطعات جدا امتحان کردم بردهایی که کارت صدا آنبورد 8 کاناله دارند مشکل دارند این دومین مادربوردی است که اینجوری میشه البته کارت صدای foxcon مورد دارند.

اگه مشکل سخت افزاری داشته باشید توی ویندوز xp هم باید خودشو نشون بده

absineh
11-11-2014, 11:10
ممنونم آقامهرداد یکباردیگه ویندوزعوض کنم و دوباره درایوراصلی نصب کنم ببینم مشکل حل میشه یا نه اطلاع میدم سپاس ازراهنمایی شما .

samiaco8564
11-11-2014, 19:38
آره به احتمال زیاد با نصب دوباره ویندوز مشکلتون حل خواهد شد
حل نشد بگید تا راهنماییتون کنم

طراحی سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهینه سازی سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طراحی وب سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naiemmoradi
10-12-2014, 21:55
نخری بهتره:n02:

absineh
15-12-2014, 08:52
چندبارویندوز عوض شده درایورهای اصلی را دانلود کردم ونصب شده و حتی این بورد با قطعات جدا هم چک شده ولی متاسفانه توی xp صدا هست ولی ویندوزهای دیگه اینکار کارت صدا وجود نداره اسپیکر را وصل میکنم میشناسه و آهنگی را پلی می کنم ولی صدا وجود نداره .

EXTREME
15-12-2014, 10:01
چندبارویندوز عوض شده درایورهای اصلی را دانلود کردم ونصب شده و حتی این بورد با قطعات جدا هم چک شده ولی متاسفانه توی xp صدا هست ولی ویندوزهای دیگه اینکار کارت صدا وجود نداره اسپیکر را وصل میکنم میشناسه و آهنگی را پلی می کنم ولی صدا وجود نداره .

پس اگر اینطوری هست برید یک کارت صدا تهیه کنید

absineh
15-12-2014, 13:54
آقا مهرداد متاسفانه باید همین کارکنم بایدکارت صدا بگیرم نصب کنم یه سوال اگرکارت صداگرفتم و اینستال کردم باید کارت صدای آنبوردرا disable کنم .

EXTREME
15-12-2014, 20:01
آقا مهرداد متاسفانه باید همین کارکنم بایدکارت صدا بگیرم نصب کنم یه سوال اگرکارت صداگرفتم و اینستال کردم باید کارت صدای آنبوردرا disable کنم .

نه همون کارت صدا رو نصب کردید درایورشو نصب کنید و ازش استفاده کنید میتونید بعد از نصب درایور جدید هم کارت صدای قبلی رو غیرفعال کنید مشکلی نداره

absineh
15-12-2014, 20:37
ممنون ازراهنمایی شما مهردادجان کارت صدا خریدم ونصب کردم وباکارت صدا فعلا صدادارم متشکرم موفق باشید .