PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محل نصب و بکاپ گیری از نرم افزارهای مترو 8.1

reza0707
09-11-2014, 00:24
درود
من یه سری نرم افزار از استور ویندوز 8.1 دانلود و نصب کردم
مخوام بودونم این برنامه ها تو کدوم پوشه نصب میشه و آیا میشه محل نصبشون رو تغییر داد؟ینی بریزم یه درایو دیگه برنامه های بعدی رو نصب کنم تا درایو ویندوزم پر نشه
و این که میشه از نرم افزاراش بکاپ بگیرم تا سری بعدی که ویندوز عوض میکنم دوباره همونا رو دانلود نکنم؟
ممنون میشم سریع تر پاسخ بدین

Ali_RNT
09-11-2014, 06:07
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه بفرمایید.

ابتدا به درایو سی و پوشه ی program files برید و در تب view تیک show hidden items رو بذارید.

با برنامه ی take ownershipex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دسترسی به پوشه رو فراهم کنید.

هم اکنون وارد پوشه شوید، اینجا تمامی برنامه های استور رو میبینید.میتونید به یه درایو دیگه کپی کنید که بعد از نصب دوباره ویندوز هم پاک نشن.

گام دوم: تغییر تنظیمات رجیستری

شما لازم نیست که الان این تنظیمات رو تغییر بدید اگه فایل ها رو کپی کردید و هنوز توی درایو سی هستن.ولی اگه پاکشون کردید یا ویندوز رو عوض کردید باید تو رجیستری مسیر جدید فایل ها رو بدید.

کلید لوگوی ویندوز و r رو فشار بدید و بنویسید: regedit و اینتر رو بزنید.

اکنون به مسیر زیر بروید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتی روی appx در پنل سمت چپ یه بار کلیک کردید، باید در پنل سمت راست کلیدی به اسم packageroot رو ببینید.

ابتدا روی همان appx در سمت چپ راست کلیک و Permissions رو انتخاب کنید.

ابتدا مطمپن شوید که در لیست پایین آیتمی حاوی TrustedInstaller انتخاب شده باشد.اکنون بالای صفحه روی change کلیک کنید.

اکنون در کادر پایین پنجره باز شده نام کاربری (username) خود را وارد کنید و “Check Names” رو بزنید.

OK رو بزنید.اکنون در پنجره ی Permissions for appx در لیست بالا گزینه ی administrators رو انتخاب کنید و پایین جلوی full control تیک Allow رو بذارید.

حلا میتونید همه ی پنجره ها رو ok کنید و بعد از انتخاب appx در سمت چپ، روی rootpackages در سمت راست دوبار کلیک کنید و مسیر پوشه ی جدید رو وارد کنید.

reza0707
09-11-2014, 22:53
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه بفرمایید.

ابتدا به درایو سی و پوشه ی program files برید و در تب view تیک show hidden items رو بذارید.

با برنامه ی take ownershipex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دسترسی به پوشه رو فراهم کنید.

هم اکنون وارد پوشه شوید، اینجا تمامی برنامه های استور رو میبینید.میتونید به یه درایو دیگه کپی کنید که بعد از نصب دوباره ویندوز هم پاک نشن.

گام دوم: تغییر تنظیمات رجیستری

شما لازم نیست که الان این تنظیمات رو تغییر بدید اگه فایل ها رو کپی کردید و هنوز توی درایو سی هستن.ولی اگه پاکشون کردید یا ویندوز رو عوض کردید باید تو رجیستری مسیر جدید فایل ها رو بدید.

کلید لوگوی ویندوز و r رو فشار بدید و بنویسید: regedit و اینتر رو بزنید.

اکنون به مسیر زیر بروید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتی روی appx در پنل سمت چپ یه بار کلیک کردید، باید در پنل سمت راست کلیدی به اسم packageroot رو ببینید.

ابتدا روی همان appx در سمت چپ راست کلیک و Permissions رو انتخاب کنید.

ابتدا مطمپن شوید که در لیست پایین آیتمی حاوی TrustedInstaller انتخاب شده باشد.اکنون بالای صفحه روی change کلیک کنید.

اکنون در کادر پایین پنجره باز شده نام کاربری (username) خود را وارد کنید و “Check Names” رو بزنید.

OK رو بزنید.اکنون در پنجره ی Permissions for appx در لیست بالا گزینه ی administrators رو انتخاب کنید و پایین جلوی full control تیک Allow رو بذارید.

حلا میتونید همه ی پنجره ها رو ok کنید و بعد از انتخاب appx در سمت چپ، روی rootpackages در سمت راست دوبار کلیک کنید و مسیر پوشه ی جدید رو وارد کنید.

آقا این کارو کردم ولی الان هیچ کدوم از نرم افزارا باز نمیشن
وقتی هم اومدم کپی کنم ی سری کپی شدن ی سری نشدن اونایی ک کپی شدن اودم برگردونم بازم ی سریش نرفت
چ کنم؟

reza0707
09-11-2014, 22:56
مسیر پوشه رو همون قبلی زدم درست شد
فقط مشکل اینه که بازم رفتیم سر خونه اول
تو همونجا نصب میشن

Ali_RNT
10-11-2014, 05:38
احتمالا اونایی که کپی نشدن باز بودن یا یه برنامه از اونا استفاده میکرده، کپی نشدن و بخاطر همین هم اجرا نشدن.بررسی میکنم ببینم مشکل از چیه...