PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم کپی شدن در هارد سی گیت

Ehssan_it
08-11-2014, 04:27
سلام
من یک هارد 1 اکسترنال (بدون اداپتور) سی گیت دارم می خوام چند تا پوشه انتقال بدم خطالی زیر رو میده
از هارد به سیستم میشه انتقال داد و بالعکسش نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
08-11-2014, 09:37
سلام
من یک هارد 1 اکسترنال (بدون اداپتور) سی گیت دارم می خوام چند تا پوشه انتقال بدم خطالی زیر رو میده
از هارد به سیستم میشه انتقال داد و بالعکسش نمیشه

فایل ها رو از کجا دارید کپی میکنید؟

Ehssan_it
08-11-2014, 17:47
از یک درایو به ریشه هارد یا داخل یک پوشه در هارد که در هر 2 صورت خطا میده

EXTREME
08-11-2014, 18:15
از یک درایو به ریشه هارد یا داخل یک پوشه در هارد که در هر 2 صورت خطا میده

از یک درایو یا هارد دیگه هم کپی کنید همین ارور رو میده ؟
یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید

Ehssan_it
09-11-2014, 04:23
کپی از دیگر درایوها نیز همین پیام را می دهد.
خدمت شما دوست عزیز

EXTREME
09-11-2014, 11:11
کپی از دیگر درایوها نیز همین پیام را می دهد.
خدمت شما دوست عزیز

هاردتون دو تا ارور داره ارور اولی که سکتورهای ریمپ شده است و به روش نرم افزاری قابل حل نیست ولی اگه تعداد ارور زیاد نشه مشکلی نیست

در مورد ارور دوم مشکلاتی که در کپی و پیست دارید بیشتر میتونه از این ارور باشه راه هایی که برای رفع این ارور گفته شده

دیفرگمنت کردن هارد چک کردن اتصالات هارد و کابل برق و پاور سیستم
پارتیشن بندی مجدد هارد و آپدیت بایوس مین و فریم ویر هارد

Ehssan_it
11-11-2014, 06:27
فکر کنم اسکرین شاتی که دفعه پیش گذاشتم اشتباهی واسه خود هارد لپ تاپ بوده
الان عکس صفحه health مربوط به هادر اکسترنال رو براون میزارم

EXTREME
11-11-2014, 10:12
فکر کنم اسکرین شاتی که دفعه پیش گذاشتم اشتباهی واسه خود هارد لپ تاپ بوده
الان عکس صفحه health مربوط به هادر اکسترنال رو براون میزارم

اوضاع این هاردتون که خرابه تعداد relocated sector ها خیلی زیاد شده و نرم افزاری قابل حل نیست بدسکتور و دیلی سکتورهم دارید ضمن اینکه فکر کنم هد هارد هم مشکلاتی داشته باشه هارد رو ببرید به یک تعمیر کار نشون بدید

absineh
11-11-2014, 13:02
با سلام مشکلاتی که این هارها دارند مشکل هارد سیستم من هم مشابه اینهاست بفرمایید که هارد را چگونه فریم ویرش کنیم هارد هیتاچی 500 گیگه متشکرم .

absineh
11-11-2014, 13:07
سوالی درمورد هارد دارم برای اینکه سیستم بوت سریع داشته باشه باید هارد را روی ahci یا ide میشه فرق بین این دو توضیح بدید متشکرم.

EXTREME
11-11-2014, 14:48
سوالی درمورد هارد دارم برای اینکه سیستم بوت سریع داشته باشه باید هارد را روی ahci یا ide میشه فرق بین این دو توضیح بدید متشکرم.

برای حالت ahci باید بایوس این قابلیت رو حمایت کنه و خود هارد هم قابلیت ncq داشته باشه که تو نرم افزار hd tune مشخصه که داره یا نه
حالت ahci یک روش دسترسی محلی به اطلاعات در صف اطلاعات است در این حالت دیگر هد حرکت ناگهانی ندارد و اولویت دسترسی به اطلاعات محلی است

absineh
11-11-2014, 19:08
مادربورد h81m-c واین قابلیت را دارد وهارد هم هیتاچی 500 گیگه منظورم کارایی و تبادل اطلاعات روی کدام سریع تراست روی ide یا ahci البته بعضی از نرم افزارها مثل HD REGENATOR برای اینکه هارد را تعمیرکنه روی AHCI قبول نمیکنه ارورش اینه که هارد را روی IDE بزار بعد مراحل را انجام بدید.

EXTREME
11-11-2014, 19:57
مادربورد h81m-c واین قابلیت را دارد وهارد هم هیتاچی 500 گیگه منظورم کارایی و تبادل اطلاعات روی کدام سریع تراست روی ide یا ahci البته بعضی از نرم افزارها مثل HD REGENATOR برای اینکه هارد را تعمیرکنه روی AHCI قبول نمیکنه ارورش اینه که هارد را روی IDE بزار بعد مراحل را انجام بدید.

من رو ی هر دو حالت تست کردم تاثیرش زیاد محسوس نیست ولی شما همون ahci بزارید بهتره

absineh
11-11-2014, 23:21
آقا سلام این هم وضعیت هاردمنه گفتن عکس ببینیدشاید راه حلی داشته باشدمتشکرم از این که زحمت می کشید وما را راهنمایی می کنید.

Ehssan_it
12-11-2014, 04:42
اوضاع این هاردتون که خرابه تعداد relocated sector ها خیلی زیاد شده و نرم افزاری قابل حل نیست بدسکتور و دیلی سکتورهم دارید ضمن اینکه فکر کنم هد هارد هم مشکلاتی داشته باشه هارد رو ببرید به یک تعمیر کار نشون بدید

ممنون از جوابتون
ایا با بردن به تعمیرگاه برای این کار ممکنه داده های هارد از بین بره ؟

EXTREME
12-11-2014, 08:26
ممنون از جوابتون
ایا با بردن به تعمیرگاه برای این کار ممکنه داده های هارد از بین بره ؟

باید بهشون بگید اطلاعات مهم دارید ابتدا اطلاعات رو استخراج کنن سپس اقدام به تعمیر بکنن