PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دانلود با قابلیت زمان بندی به چز idm?

tak2750
07-11-2014, 11:46
سلام
من یه نرم افزار برای دانلود میخام که امکانات idm رو داشته باشه.یعنی زمان بندی فایل ها برای دانلود شبانه.و همچنین قابلیت دسته بندی و درست کردن صف.
از ای دی ام نمیخام استفاده کنم چون میزنه فایل ها رو خراب میکنه.چند بار شده فایل با حجم یه گیگ با پسنوند رار باهاش دانلود کردم گفته فایل 100 درصد دانلود شده و لی موقع باز کردن دیدمم ارور داده

mhda69
07-11-2014, 12:27
سلام
من یه نرم افزار برای دانلود میخام که امکانات idm رو داشته باشه.یعنی زمان بندی فایل ها برای دانلود شبانه.و همچنین قابلیت دسته بندی و درست کردن صف.
از ای دی ام نمیخام استفاده کنم چون میزنه فایل ها رو خراب میکنه.چند بار شده فایل با حجم یه گیگ با پسنوند رار باهاش دانلود کردم گفته فایل 100 درصد دانلود شده و لی موقع باز کردن دیدمم ارور داده
دوست عزیز من سالهاس ک کارم دانلوده با idm و تابستون امسال هم ب سرم زد دانلود منیجر های دیگه رو امتحان کنم
حدود8تا دانلود منیجر دیگه ک معروف تر بودن و میگفتن شاخه رو امتحان کردم ک 2.3 تاش بد نبودن
اما بدون اغراق میگم ک بهترین دانلود منیجر همون idm هستش از هر لحاظ...شک نکن
شما برای حل مشکلت یه زحمتی بکش یه ویندوز عوض کن...ترجیحا8.1...ویندوز بدون دستکاری و تمیز از سافتگدر دانلود کن(نسخه RTM و MSDN بدون هیچ آپدیتی)نه ویندوزای آشغالی ک مغازه ها میفروشن
بعد آخرین نسخه مرورگرت(کروم یا فایرفاکس) رو نصب کن و بعدشم آخرین نسخه IDM رو هم از همون سافتگذر بگیر بنصب و کرک کن
محاااااله دیگه مشکل خراب شدن فایل هارو داشته باشی
من خودم پارسال همین مشکل رو داشتم حدود11گیگ دیتام خراب شد باز نمیشد
اما الان مدت هاس دیگه مشکلی ندارم

arminba
14-11-2014, 11:56
µTorrent استفاده کندانلود از این لینک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رمز فایل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silence so loud
14-11-2014, 12:57
اینو امتحان کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]