PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی از شما هنرمندای عزیز

atefe77
06-11-2014, 21:43
سلام به همه
من عاطفه م.:n16:
سال دوم تجربی
از بچگی عاشق هنر بودم:n12:
تابستون پیش ده بار بین هنر و تجربی رشتمو عوض کردم:n13:
درسته که تا حالا معدلم 20 بوده ولی فک میکنم تو کنکور هیچ پخی نمیشم:n29:
چون عمرا تلاش نمی کنم:n15:

عاشق گرافیکم ولی فقط توی نقاشی با مدادرنگیو و طراحی حرفه ایم و از بقیه چیزا چیزی سر در نمیارم:n14:
البته تا حالا نه کلاس رفتم و نه کار کردم
وقتی کارای یه سری هنرمند مثل شما ها رو میبینم از خودم ناامید میشم:n03:
نمیدونم شما از اول اینجوری حرفه ای بودید یا نه ؟اگه نه چجوری یاد گرفتین؟:n01:
خلاصه که مامانو بابامم راضی نیستن دختر خرخونشون بره هنرستان...
ولی اگه بهشون بگم با اکراه قبول می کنن.
و اگه بخوام برم باید برم یه شهر دیگه چون شهر ما هنرستان خوب نداره.
در ضمن پزشکیو و دندون پزشکیو هم دوس دارم
اما مردش نیستم که درس بخونم براش...:n22:

و نمیدونم آینده شغلی گرافیک چطوره؟
این چیزایی که همه جا نوشتس رو می دونم
می خوام بدونم کدومش واقعا پیدا میشه؟

شما اگه تو شرایط من و به جای من می بودید...
و میدونستید به هر دو علاقه دارید ...
اما تو تجربی درس نخواهید خواند و پزشک نخواهید شد...
و در هنر هم هوش خلاقانه نداشتید...
چه تصمیمی برای آیندتون می گرفتید؟:n26:

باور کنید مدتی ک اومدم تجربی از زندگیم هیچ هدفی ندارم...

تــــــــــــــــــــــو رو خدا راهنماییم کنید
خوااااااااهش میکنم

ELSIN
09-11-2014, 18:27
سلام به انجمن خوش اومدید :n16:

شما هدفتون رو پزشکی یا دندون پزشکی قرار بدید و در کنار اون به علایق دیگه تون هم برسید ، این نظر شخصی منه و میتونه برای شما خیلی مناسب نباشه و مشخصا خودتون تصمیم نهایی رو باید بگیرید اما سعی کنید همه جوانب رو در نظر بگیرید

موفق باشید

Miss Artemis
09-11-2014, 19:39
شما شرایط خودتون رو بهتر میدونین و من فقط شرایط گذشته ی خودم رو میتونم برای شما توضیح بدم.

من هم درسم خیلی خوب بودم و معلم ریاضی م وقتی فهمید به هنر علاقه دارم خیلی سعی کرد نظرم رو عوض کنه و گفت اگر ریاضی نری به خودت ظلم کردی و این حرفا ...

شرایط من با شما فرق داشت. پدر و مادرم راضی بودن به اینکه من دنبال علاقه م برم و تو شهرمون هم هنرستان خوب بود

من از تصمیمم راضی هستم چون چهارسال هنرستان رو واقعا لذت بردم از تحصیلم.

اما شاید اگر جای شما بودم و هنرستان خوب تو شهرمون نبود دیپلم رو میگرفتم و برای دانشگاه سعی میکردم هنر قبول بشم که البته طبیعتا تغییر رشته یه کم سخت میشه.

این نکته ی مهم رو بگم که مثل بقیه فکر نکنین که هنر درس خوندن نداره. شیمی داره ، فیزیک داره ، تاریخ داره و ..... یعنی اگر میخواین از درس خوندن راحت بشین هنرستان نرین چون اصلا اینطور نیست.

جدای از درس ، کار عملی ها هم جدی هستن و سخت .

خلاصه توصیه ی من اینه که دنبال علاقه تون برین چه هنر و چه پزشکی.

اما برای هر دوی این علایق تون باید خیلی سختی و زحمت بکشین.

پس ببینین به کدوم بیشتر علاقه دارین چون به هر کدوم بیشتر علاقه داشته باشین تحمل سختی هاش راحت تر میشه.

sara_program
10-11-2014, 10:48
عاطفه جان من احساس می کنم تصمیم داری هر رشته ای که زحمت کمتری بهت می ده رو انتخاب کنی! ولی دوست عزیز این را در نظر داشته باش هر رشته ای سختیای خودشو داره. من دوستانی داشتم که هنرستانی بودن. درسای خیلی سختی هم داشتن. کنکورشون هم عملی بود . واقعا سخت بود. (البته دوستای من درس نخون بودن:n02: زود هم شوهر کردن و درس رو رها ردن) یکی از دوستام هم بود رشتش تجربی بود معدلش هم زیر 19 نمی شد یک ماه پیش دیدمش، آرایشگر شده ، کلاً تیپ و رفتارش هم تغییر کرده. یعنی اینو می خوام بهت بگم که رشته ای که انتخاب می کنی صرفاً آیندتو نمی سازه. علاقه شخصی حرف اولو می زنه. جدای از سختی هایی که باید بکشی ببین به چی علاقه داری. مطمئن باش توی جو که قرار بگیری سختیهاش رو به جون می خری

حرف آخر هم اینکه ببین علاقت برای پزشکی چیه، یکی از شاگردام بهم گفت خانم من می خوام دکتر بشم که لباس سفید بپوشم و تو فامیل پز بدم! عاطفه جان ایشالا علتی که به پزشکی علاقمند شدی منطقی باشه

atefe77
01-01-2015, 09:05
دست همتون درد نکنه فعلا که دارم تجربی می خونمو راضیم هستم اگه بتونم برای پزشکی می خونم اما به خودم قول دادم یه روز دوباره پیگیر هنر بشم!:n39::n02: