PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آبدیت samsung f8880 55i

arman_7z
06-11-2014, 12:37
سلام می خوام tv رو آّبدیت کنم نسخه فعلی فریمور 1105 می باشد میخوام به فرمور 1115 ابدیت کنم. اخرین ابدیتشو از چه سایتی بگیرم؟ به نظر شما ابدیت کنم؟ نسخه فعلی سیستم صوتی غیر فعال! ممنون میشم راهنمایی کنید.

mr_peyman5623
06-11-2014, 18:45
بستگی به مدل دقیق تلویزیون داره! الان توی آلمان آخرین ورژن ۱۱۲۰.۵ هستش
مدل دستگاهتون رو دقیق بفرمایید (برچسب پشت تی وی)

matinpour
07-11-2014, 00:44
سلام می خوام tv رو آّبدیت کنم نسخه فعلی فریمور 1105 می باشد میخوام به فرمور 1115 ابدیت کنم. اخرین ابدیتشو از چه سایتی بگیرم؟ به نظر شما ابدیت کنم؟ نسخه فعلی سیستم صوتی غیر فعال! ممنون میشم راهنمایی کنید.
دوست عزیز
از این سایت استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arman_7z
08-11-2014, 22:11
سلام پیمان جان مدل tv ua55f8880am ممنون میشم.

arman_7z
08-11-2014, 22:13
سلام این لینک که شما دادین برای 44 اینچ برا ما 55 فرقی نداره؟ بعدش از این سایت دانلود کنم تی وی ابدیت کنم همه چی درست یه وقت این ابدیت برای کشورای اروپایی نباشه! رو ایران جواب نده! مرسی از راهنماییت

matinpour
09-11-2014, 11:21
سلام این لینک که شما دادین برای 44 اینچ برا ما 55 فرقی نداره؟ بعدش از این سایت دانلود کنم تی وی ابدیت کنم همه چی درست یه وقت این ابدیت برای کشورای اروپایی نباشه! رو ایران جواب نده! مرسی از راهنماییت
دوست عزیز
اول اینکه 46 اینچ نه 44 و اینم برای 55 اینچ

arshia_bmg
26-01-2015, 00:29
ba slm! ye soal dashtam! update o dlw kardam vali to softwere update , update with usb nadare ! chi kar bayad bokonam???

matinpour
26-01-2015, 11:44
ba slm! ye soal dashtam! update o dlw kardam vali to softwere update , update with usb nadare ! chi kar bayad bokonam???

دوست عزیز
اول اینکه مدل تلویزیونتان را ننوشتید و در صورتی که تلویزیونتان قابلیت آبدیت از usb را نداشته باشد باید بوسیله کابل لن و بصورت آنلاین آبدیت کنید.

arshia_bmg
28-01-2015, 01:53
با سلام ! من کشور تلویزیون رو تغییر دادم ! f8880 46 الان باید چه کنم؟؟ تو دفترچش نوشته بود میشه

matinpour
28-01-2015, 10:15
با سلام ! من کشور تلویزیون رو تغییر دادم ! f8880 46 الان باید چه کنم؟؟ تو دفترچش نوشته بود میشه

دوست عزیز
برای این منظور به منو--->پشتیبانی ---> بروز رسانی و از آن قسمت آبدیت مورد نظرتان را انجام دهید.

morady-
17-02-2018, 08:32
سلام دوست عزیز اگرممکن برای این مدل آبدیتهای قدیمی وجدیدراخواستم UA55F8880AM ممنون میشم

morady-
21-02-2018, 08:33
نمیدنم امروز ازهرکی کمک بخوای بی توجه میشن چرا نمیدونم شایدهم رسم چنین شده

matinpour
22-02-2018, 15:05
سلام دوست عزیز اگرممکن برای این مدل آبدیتهای قدیمی وجدیدراخواستم UA55F8880AM ممنون میشم
دوست عزیز
اگر تلویزیون تان مشگلی ندارد نیازی به آبدیت ندارد ولی اگر اصرار به این کار دارید .
مدل نام گذاری ایران برای تلویزیون شما UA55F8880AM و مدل اصلی که در منوی سرویس شما ثبت شده UA55F8000AM می باشد و می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

morady-
25-02-2018, 04:14
سلام دوست گرامی مشکل من این که بعد ازآبدیت نسخه 1128 وآنکه تنظیمات کارخانه ای کردم وبه این مشکل برخوردم که وقتی مجددن smart hub را رااندازی کردم app فروشگاه غیرفعال شده یعنی نمیتونم به فروشگاه وصل بشم حال خود هاب راهم ریست کردم بازنتیجه حاصل نشد ولی قبل این آبگریت 1128 هربار که حتی تنظیم کارخانه ای میکردم چنین مشکلی پیش نمیومد حال بنظرشما اشکال نرم افزاری نیست استاد عزیز چون استادی گفت که بیشتراین اشکلات نرم افزاری میتون باشه بهمین خاطر ازشما تقاظای نرم افزار داشتم ودوست گرامی تاالان هم onlin بروز رسانی میکردم حال بنظرشما با usb مشکلی پیش نمیاد جهت ارتقا ویک راهنمایی اگرداشت باشید ممنون میشم باسپاس ازگرامی

morady-
26-02-2018, 04:02
سلام گرامی جواب حقیر راپاسخ نمیدهی ممنون میشم

matinpour
26-02-2018, 19:56
سلام دوست گرامی مشکل من این که بعد ازآبدیت نسخه 1128 وآنکه تنظیمات کارخانه ای کردم وبه این مشکل برخوردم که وقتی مجددن smart hub را رااندازی کردم app فروشگاه غیرفعال شده یعنی نمیتونم به فروشگاه وصل بشم حال خود هاب راهم ریست کردم بازنتیجه حاصل نشد ولی قبل این آبگریت 1128 هربار که حتی تنظیم کارخانه ای میکردم چنین مشکلی پیش نمیومد حال بنظرشما اشکال نرم افزاری نیست استاد عزیز چون استادی گفت که بیشتراین اشکلات نرم افزاری میتون باشه بهمین خاطر ازشما تقاظای نرم افزار داشتم ودوست گرامی تاالان هم onlin بروز رسانی میکردم حال بنظرشما با usb مشکلی پیش نمیاد جهت ارتقا ویک راهنمایی اگرداشت باشید ممنون میشم باسپاس ازگرامی
دوست عزیز
البته آنلاین اگر سرعت اینترنت تان بالا باشد بهتر است و تا کاملا مراحل دانلود و نصب تمام نشده تلویزیون را خاموش نکنید.
و اگر با usb
به روز رسانی دستی
سايت سامسونگ رفته واز قسمت پشتيبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و
سپس آن فايل را در کامپيوتر استخراج کنيد ( چون اگر اول آن را استخراج نکونيد آن فايل فعال
نمی شود و حتما بايد همنام همان فايل زيپ شده باشد) سپس به وسيله فلش به تلويزيون وصل
کنيد و از قسمت منو - پشتيبانی - ابديت نرمافزار آن را نصب کنيد.

morady-
04-03-2018, 04:46
[QUOTE=matinpour;9046973]دوست عزیز
البته آنلاین اگر سرعت اینترنت تان بالا باشد بهتر است و تا کاملا مراحل دانلود و نصب تمام نشده تلویزیون را خاموش نکنید.
و اگر با usb
به روز رسانی دستی
سايت سامسونگ رفته واز قسمت پشتيبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و

سپس آن فايل را در کامپيوتر استخراج کنيد ( چون اگر اول آن را استخراج نکونيد آن فايل فعال
نمی شود و حتما بايد همنام همان فايل زيپ شده باشد) سپس به وسيله فلش به تلويزيون وصل
کنيد و از قسمت منو - پشتيبانی - ابديت نرمافزار آن را نصب کنيد.[/QUOT

سلام دوست گرام فایلرا دانلود کردم وبعدازاستخراج پوشه را درusb کپی کردم و لی متآسفانه هنگام آبگرید درtv این پیغام داده میشه پیغام فایل نامعتبراست داده میشود حال مشکل چیست گرامی البته پوشه هست T-FXPUABCوضمنن یک پوشه درون این فلودر هست image که هردو فلودر راامتحان کردم لطفآ اگرزحمتی نیست برایتان توزیح کاملی داده باشید وهچنین روش استخراج فایل وبا چه پسوندی بایستی فایل در درایو usb کپی کرد تا فایل درtv شناخت شود ممنون میشم منتظرپاسخ شما گرامی هستم