PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال فایل بین گوشی و لپ تاپ از طریق wifi

HITB0Y
06-11-2014, 03:38
سلام
میخوام از طریق وای فای بین گوشی و لپ تاپ فایل انتقال بدم...
آی پی ه هردو روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ست کردم....ولی وقتی این آی پی رو تو مرورگر میزنم هیچ اتفاقی نمیافته...قبلنا خیلی راحت کار میکرد!
حتی مک آدرس گوشی هم به صورت دستی تو تنظیمات مودم وارد کردم ولی فایده نداشت!
مودم رو ریست فکتوری کردم,اسم وای فای رو عوض کردم,پسوردش هم عوض کردم,تنظیمات اینترنت آپشن هم ریست کردم ولی بازم درست نشد!
فایروال هم خاموشه
ویندوز 7
لطفا راهنمایی بفرمایید

afshin b
06-11-2014, 07:53
نیازی به IP دادن دستی نیست. برنامه ی airdroid رو برای گوشی اندرویدی تون دانلود کنین، لپتاپ و گوشیتون رو به مودم وصل کنین و بذارین خودشون IP بگیرین. برنامه ی airdroid رو که روی گوشی باز کنین بهتون یه IP میده که با مرورگر لپتاپ بازش میکنین و بقیه رو خودتون متوجه میشین

HITB0Y
06-11-2014, 19:29
منم دقیقا منظورم همونه!این آی پی رو خود نرم افزار توی گوشی داده که تو مرورگر بزنم ولی کار نمیکنه!
اینم مطمئنم که مشکل از گوشی نیست,توی لپ تاپ یه جای کار میلنگه!ولی نمیدونم کجا!!

afshin b
06-11-2014, 19:43
آی پی مودم رو میتونید باز کنین؟ 192.168.1.1
فیلشک.ن باز نیست؟

HITB0Y
06-11-2014, 20:02
دیروز که مودم رو ریست کردم آی پی اش باز میشد!ولی الان نه!!
ف*یلتر ش*کن هم بسته اس!

afshin b
06-11-2014, 20:32
دیروز که مودم رو ریست کردم آی پی اش باز میشد!ولی الان نه!!
ف*یلتر ش*کن هم بسته اس!

مودم رو یبار خاموش و روشن کنین و بعد تست کنین

brothers000
04-08-2015, 12:35
برای اینکه تاپیک اضافی باز نکرده باشم همینجا سوالمو مطرح میکنم
مشکل بنده هم زمانی هست که از طریق برنامه Airdriod میخوام بین گوشی (بوسیله وای فای) و کامپیوتر (بوسیله پورت لن) از طریق مودم که هر دو وسیله به اون متصل هستند ارتباط برقرار کنم
در این صورت گوشی از طریق این برنامه به کامپیوتر متصل نمیشه و نهایتا بعد از بارها تلاش برای اتصال به صورت "ریموت کانکشن" متصل میشه !
در صورتی که قبلا و با یه کامپیوتر قدیمی که به پورت 1 مودم وصله و ویندوز ایکس پی هم روش نصب هست خیلی راحت با گوشی از طریق همین برنامه ارتباط برقرار میشد
ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند در اختیار بنده قرار بدن
با تشکر