PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عود و تجارب شما

Atghia
05-11-2014, 21:29
سلام دوستان
همگی کم و بیش با عود آشنایی داریم گذشته از خواصی که میگن برای رایحه درمانی کاربرد داره وسیله ای هست برای خوشبو کردن محیط کار یا منزل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در این تاپیک با امید به همکاری شما از تجاربتون در این زمینه استفاده خواهیم کرد:n16:

خب راستش من همیشه مدل های مختلف عود رو که به صورت شاخه هایی هست که با عطرهای مختلف امیخته شده و سوزونده میشه دیدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که حالا درون جاعودی های مختلف مخصوصا بعضی مدل های خوشگل و فانتزی جلوه خاصی داره

حالا از شما میخوام هر نوع عودی که به دید خودتون رایحه دلنشینی داره معرفی کنید
چه مارکی هست؟ در چه حد قیمت؟

علاوه براین ممنون میشم اگر کسی از نوع روغن و مایع اون استفاده کرده کمی در مورد نحوه استفادش توضیح بده

30vil
05-11-2014, 23:17
من از عود Lions که عکس شیر روی جلدش داره استفاده میکنم عودهای دیگه هم تست کردم اما این از همه خوشبوتر و ملایم تر بود

قیمتشم فکر میکنم حدود 25 تومان خریدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VAHID
05-11-2014, 23:28
اره قبلنا (سال ها قبل) مامانم صبح ها روشن میکرد ,نمیدونم چ راحیه ای بود کمی سنگین بود ولی بوی خوبی میداد :n01:
مخصوصا صبح ها عطرش تو هوا خوب بود

ملا نصرالدین
06-11-2014, 20:53
یه سری عود هایی هم هست که همراه شمع هست.بوهایش کلا با بوی این عود های معمولی تفاوت دارد.
چینی هم هستند

منظورم اینهاست

که در اشکال مختلفی وجود دارد

در مورد تجربه هم استفاده از عود برای من کلا چیزی جز سر درد نداشته

Rossin
07-11-2014, 00:59
من از عود Lions که عکس شیر روی جلدش داره استفاده میکنم عودهای دیگه هم تست کردم اما این از همه خوشبوتر و ملایم تر بود

قیمتشم فکر میکنم حدود 25 تومان خریدم

این عود خیلی خوب بود ولی اخرین بار پارسال از حوالی میدون فردوسی خریدم 5 تومن فکر نمیکردم انقدر گرون شده باشه:n02:
از عود با عطر چوب سندل استفاده میکردم
رایحه ای خوش آیند داشت خیلی هم تند نبود
همیشه از یه مارک خاص استفاده نمیکردم ولی اغلب هندی و چینی بودن!

30vil
10-11-2014, 18:21
این عود خیلی خوب بود ولی اخرین بار پارسال از حوالی میدون فردوسی خریدم 5 تومن فکر نمیکردم انقدر گرون شده باشه:n02:

من از فروشگاهی در خیابان انقلاب نرسیده به کلانتری روبرو خیابان وصال این عود را تهیه کردم در هر بسته هم 20 تا عود موجوده نمیدونم شاید گرون خریده باشم اما عودهای ایرانیش هم از 5 تومان بیشتر بود

Rossin
10-11-2014, 18:56
من از فروشگاهی در خیابان انقلاب نرسیده به کلانتری روبرو خیابان وصال این عود را تهیه کردم در هر بسته هم 20 تا عود موجوده نمیدونم شاید گرون خریده باشم اما عودهای ایرانیش هم از 5 تومان بیشتر بود

نمیدونم شاید واقعا گرون شده یا اون مغازه چون فقط عود داشت به قیمیت عمده بهم داد!
بهرحال ممنون:n01: