PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا موافق با رعایت کردن حق کپی رایت در یک وب سایت دانلود هستید؟

kian98
05-11-2014, 14:47
باسلام
فکر کنید که یک وب سایت دانلود بسیار بزرگ هست که هرچیزی که فکر بکنید توش برای دانلود هست. از بازی گرفته تا برنامه و کتاب و برنامه موبایل و.... (از شیر مرغ تا جون آدمیزاد) سرعت دانلود توی این سایت هم بسیار زیاد باشه. انواع و اقسام امکانات رو هم داره. آیا موافقید که این سایت حق کپی رایت رو قبول نکنه و برای تمام نرم افزار و برنامه های غیر رایگانش کرک هم بزاره. و یا اینکه فقط نرم افزارهای رایگان قرار بده؟ توی نظرسنجی بالا شرکت کنید.

Thor God
05-11-2014, 19:20
هنوز برای کشوری مثل ایران زوده.
ما میخوایم 2 دلار خرید کنیم کلی ترفند باید بزنیم، جون میدیم آخرش هم بی خیال میشیم !

این بحث ها در حال حاضر زوده :n26:

omn1990
06-11-2014, 00:13
به نظر من اگه يه سايتي بتونيد بزنيد كه بهترين نرم افزارهاي رايگان جايگزين نرم افزاراي پولي رو معرفي و واسه دانلود بزاريد خوب ميتونه باشه.واسه نرم افزاراي پولي سايت ------ عاليه ورقيب زياد هست.راستي يه سوال سايتايي مث soft98چطوري انقد سريع به ساعت نميكشه اپديت نرم افزارارو واسه دانلود ميدن.كسي ميدونه؟

kian98
06-11-2014, 17:21
دوستان راستی یه چیز رو بگم!

این رو هم در نظر بگیرید که اون سایت توی ایران باشه.
به نظر خودم که واسه همچین سایتی استقبال میکنن.

هنوز برای کشوری مثل ایران زوده.
ما میخوایم 2 دلار خرید کنیم کلی ترفند باید بزنیم، جون میدیم آخرش هم بی خیال میشیم !

این بحث ها در حال حاضر زوده :n26:
من که نگفتم بخرید.
گفتم این سایت همه چیزش رایگان و دارای کرکه.
شما کافیه برید توش دانلود کنید.

Thor God
06-11-2014, 19:15
دوستان راستی یه چیز رو بگم!

این رو هم در نظر بگیرید که اون سایت توی ایران باشه.
به نظر خودم که واسه همچین سایتی استقبال میکنن.

من که نگفتم بخرید.
گفتم این سایت همه چیزش رایگان و دارای کرکه.
شما کافیه برید توش دانلود کنید.

خوب پس منظورتون از رعایت حق کپی رایت، رعایتِ حق کیه ؟ سازنده نرم افزار ؟
بنده هم بر همین اساس گفتم در حال حاضر رعایت حقوق نرم افزار و خرید اون در ایران خیلی سخته که برای کاربر عادی ممکن نیست.

موفق باشید

hamed29
06-11-2014, 19:33
عملاً سخته
تمام سایت ها نمی نویسن نرم افزار کرک هست یا نه، کلاً فایل فشرده شده رو میزارن و میگن دانلود فلان نرم افزار
دانلود که میکنی میبینی بله... :n02:
نرم افزارهای رایگان خیلی هاشون به درد نـخورن و اگه بخوایم با اینها کار کنیم، همون بهتر که با کامپیوتر و ... خداحافظی کنیم

amin tala
21-12-2014, 12:38
من که هروقت از نرم افزارهای کرک شده استفاده میکنم دچار عذاب وجدان میشوم.اما خب چی کنیم دیگه.البته بماند که برخی شرکتهای بزگ جهانی چه کارهایی که نمیکنند.به هرحال اقا اصلا چرا برخی نسخه ازمایشی یا بتا رو بصورت رایگان میذارند و بعد نسخه اصلی که اومد اونو پولی میکنند؟یه جور سوء استفادست دیگه.
یا اصلا چرا ما رو تحریم میکنند:n23:. اونوقت مهندسهای ما هم مجبور بشن و بیان برای نرم افزاراشون کرک بیذارن:n10:.حالا هی بگید ایران تو تحریمه و اوضاع بده.خب اگه تحریم نبودیم که باید برای همین فتوشاپ خودمون هم 300 دلار خرج میکردیم. به این میگن اقتصاد مقاومتی.:n25:

tabriz-info
22-12-2014, 16:10
دیگه دزدی از این آشکار تر داریم؟

البته مشکلی نیست ها

گناهاش گردن همونایی هست که نمزارن قانون کپی رایت بین المللی داشته باشیم

باقیات الصالحات حساب میشه دیگه :n02::n10:

Jackbil
05-02-2015, 17:43
100 درصد با اینکه بگیم نرم افزارای رایگان به درد نمیخورن مخالفم.
نمونش بلندر ...
قابلیت ادیت ویدئو داره ...
ساخت انیمیشن سه بعدی و دو بعدی داره ...
آموزشهای رایگان فراوون داره ...

حالا حجمش یک صدم نرم افزارای پولی هم نیست.
فقط دانلودر کم داریم که اونم دلیلش اینه که در کشورهای خارجی سرعت دانلود بالاست و مجبور نیستن کیلوبایت به کیلوبایتش رو بشمارن.
وگر نه یو گت هم دانلودر خوبیه

IR Brand
15-02-2015, 15:13
داستان ایران با کل دنیا فرق می کنه