PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد پژو 206 SD v 8

pakbakhteh
04-11-2014, 22:39
سلام ..
هفته قبل پس از صحبت با چند نفر از دوستان با تجربه در زمینه خودرو تو رنج قیمتی 37 تومن یه SD v8 ثبت نام کردم .
از تصمیمم خوشحال بودم که یه خودروی خوبی رو ثبت نام کردم اما متاسفانه از همون یک دو روز پس از ثبت نام چند نفری میگن مدل 93 و 92 این ماشین کیفیت خوبی ندارد چرا و چگونه نمی دانم ( شاید بی ارتباط به موضوع تحریم ها نباشد ) به هر حال چون به نظرات بچه های این فروم اعتقاد دارم خواهش می کنم راهنمایی بفرمائید آیا انتخابم درست بوده یا خیر.
اگر این صحبت ها درست است که بصورت کارتکس بفروشمش اگه نه چون واقعیتش خودم خوشم از SD میاد که گیرش بدم .
سپاسگزارم .

pakbakhteh
07-11-2014, 18:47
بچه ها لطفا در این زمینه نظرتونو بفرمائید.
با تشکر

mehdi-2009
13-11-2014, 20:40
بچه ها لطفا در این زمینه نظرتونو بفرمائید.
با تشکر
س کیفیتش نسبت به مدل های قبلیش کمی افت داشته مثل همه ماشین های دیگه داخلی ولی بازهم قابل قبوله وهیچ مشکلی نداره وازبقیه هم رده هاش یه سروگردن بالاتره......

imanaaa357
10-12-2014, 16:13
سلام
چند روز دیگه باید 206 sd رو از نمایندگی تحویل بگیرم.میشه راهنمایی کنین که چیا رو باید حتما چک کنم.ممنون میشم جواب بدین

Pourya-pc
10-12-2014, 19:42
سلام
چند روز دیگه باید 206 sd رو از نمایندگی تحویل بگیرم.میشه راهنمایی کنین که چیا رو باید حتما چک کنم.ممنون میشم جواب بدین

سوییچ رو بهتون میدن و میگن به سلامت . شما نهایتا زاپاس و جک و لوارم جانبی ... رو چک کنید ، موتور هم روشن بشه و دنده ها جابرن تمومه .

SAMI EB
10-12-2014, 20:15
سلام
دوست عزيز نميخوام ته دلتون را خالي کنم ولي بعد از دو هفته از تحويل خودرو منتظر ايرادات زير باشيد
1- سفت شدن و پله اي شدن کلاچ به دليل بد ديسک و صفحه
2- روغن ريرزي از واشر درب سوپاپ
3- ايراد در کوئل هاي خودرو .
4- سرو صداي داشبودر
5- و بعضا مقداري ايرادات برقي
ابلته ممکنم هست هيچ کدوم اين ايرادات را نداشته باشه ولي ماشين ايرانيه ديگه بي ايراد نميتونه باشه

imanaaa357
10-12-2014, 20:49
ممنون از پاسخ شما. دزدگیر و غیره به نظرتون بزارم یا قفل مرکزی خودش خوبه؟

SAMI EB
10-12-2014, 21:12
ممنون از پاسخ شما. دزدگیر و غیره به نظرتون بزارم یا قفل مرکزی خودش خوبه؟

دژگير اره بزاريد سنسور دنده عقبم که تو مدل هاى جديد داره و احتياجى نيست بزاريد . قفل مرکزيش راديويي هست و از طريق دکمه هاى روى ريموت بازوبست ميشه