PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت عقب کشیده شدن خودکار ساعت کامپیوتر در ماهی غیرسپتامبر چیست؟

sky1sky
02-11-2014, 10:05
سلام :n16: دیشب به طور اتفاقی دیدم که د رکامپبوتر ساعت 1 شب به طور خودکار تبدیل به ساعت 12شد !!!! علت چیه؟سیستم مذکور عاری ازنشانه های ویروسی و بدافزار می باشد (انتی ویروس جاری : نورتون 360 که نتیجه اسکن فعلی را بدون هیچ گونه فایل مخرب نشان می دهد)
جالب اینه که این عقب رفتن ساعت در ماه نوامبر اتفاق افتاده ! در طی این سال ها غیر از ماه سپتامبر که ساعت ویندوز اتومات میاد عقب ، در سایر ماه ها هم یه چند بار دیگه ای مشاهده کردم این اتفاقو ! کسی می دونه علت چیه ؟؟؟مرسی:n13:
TimeZone سیستم هم روی شهر تهران تنظیمه

radarz
30-11-2014, 11:47
میتونه از باطری بایاس باشه --- شما یکبار دیگه تنظیمات را انجام بده و اپدیت زمان اون رو هم فعال کن - تو تنظیمات تاریخ و ساعت میتونی بخش اپدیت رو ببینی

saeed774
25-12-2014, 21:22
به تنظیمات ساعت برو ( با دوبار کلیک کردن روی ساعت ) ، در قسمت Time Zone روی Change Time Zone کلیک کن . همونجایی که باید تهران رو انتخاب کنی زیرش یه گزینه هست با عنوان Automatically Adjust Clock for DayLight Saving Time که تیک خورده ، شما باید اون تیک رو برداری و صفحات باز شده رو اوکی کنی همین .
البته من ویندوز 7 دارم و با مشخصات اون گفتم . ممکنه در ویندوز اکس پی جای این گزینه فرق داشته باشه . بالاخره شما در تنظیمات ساعت دنبال عبارت بالا بگرد و تیکش رو بردار .