PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لومیا 930 یا نوت 4؟

Amir-Persian
01-11-2014, 21:37
سلام دوستان

مدتی هست میخوام یه گوشی بخرم، در حال حاضر بین این دو گوشی تردید دارم.
اط یک طرف لومیا 930 هم زیباست و هم دوربین خوبی داره از آن طرف نوت 4 اندروید هست و قبلا باهاش کار کردم.
لومیا چون ویندوز فون هست مشکلات اندروید را نداره اما تنوع اپلیکسینش زیاد نیست.

نظر شما چی هست دوستان؟ شما کدوم را انتخاب میکنید و چرا؟
ممنون از راهنماییتون :n16:

ho3in2012
01-11-2014, 23:13
من نوت 4 رو انتخاب میکنم
به دلیل صفحه نمایش بهتر ، قلم هوشمند ، باتری قابل تعویض ،
سیستم عامل اندروید که همه جور برنامه ای براش پیدا میشه اونم مجانی
دوربینشم خیلی از لومیا 930 فک نکنم ضعیف تر باشه
بررسی نوت 4 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir-Persian
02-11-2014, 01:34
مرسی بابت راهنماییتون

یه سوال دیگه، قیمت نوت 4 نزدیک 680 یورو هست. گوشی نکسوس 6 هم 500 یورو. ارزش داره برای نوت 4 این تفاوت قیمت؟؟؟

ho3in2012
02-11-2014, 02:01
دوست عزیز انتخاب بین این دو گوشی سلیقه ای هستش
چون تفاوت سخت افزاری چندانی ندارن (CPU و GPU و Ram شون یکیه )
نوت 4 قلم داره ، دوربینش بهتره ، باتریش قابل تعویضه و با توجه به اینکه صفحش کوچیکتره تراکم پیکسلیش یکم بیشتره و سنسور اثر انگشت و ...
نکسوس 6 پشتیبانی نرم افزاری خیلی فوق العاده ای داره میتونه خیالت راحت باشه مثل گوشی های آیفون
خیلی راحت براش آپدیت میاد و جز اولین محصولاتی هست که آپدیت های اندرویدو دریافت میکنه

MOSTAFA_ABBASI
02-11-2014, 02:43
بین این دو تا به نظر من ۹۳۰ بهتره ولی اگر خودم بودم ام ۸ وینفونی یا اندرویدی می خریدم.

Amir-Persian
02-11-2014, 18:30
بین این دو تا به نظر من ۹۳۰ بهتره ولی اگر خودم بودم ام ۸ وینفونی یا اندرویدی می خریدم.

به نظرتون تبلت و گوشی هر دو اندروید باشه بهتر هست یا گوشی ویندوز+ تبلت اندروید؟
چون من احتیاج به یک تبلت هم دارم. از طرفی میخوام زیاد پول بابت گوشی و تبلت پردخت نکنم.
مثلا لومیا 930+ سامسونگ گلکسی تب 4 خوبه؟

MOSTAFA_ABBASI
03-11-2014, 00:32
من نظرم اینه که شما یه وان ام ۸ بخرین با یه سرفیس پرو ۳ یا نکسوس ۹
اگر بد بود بیا سر منو ببر خخخ
ترکیب دو تا اندرویدی عالیه کامل با هم سینک می شن.

Amir-Persian
03-11-2014, 03:02
من نظرم اینه که شما یه وان ام ۸ بخرین با یه سرفیس پرو ۳ یا نکسوس ۹
اگر بد بود بیا سر منو ببر خخخ
ترکیب دو تا اندرویدی عالیه کامل با هم سینک می شن.

راستش سورفیس پرو 3 خیلی خوبه اما گرونه! :n03:
به نظرتون قدرت گوشی بیشتر مهم هست یا تبلت؟ منظورم این هست که برای کدومش به صرفه هست که بیشتر پول داد؟‌ مثلا یک گوشی پرچمدار+تبلت معمولی یا یک گوشی معمولی+یک تبلت قوی؟

ممنون

MOSTAFA_ABBASI
03-11-2014, 03:36
آره عالیه اما گرونه دیگه کاریش نمی شه کرد.
به نظر خودم گوشی.
ببینید نکسوس ها مثلا همین نکسوس ۹ قیمت مناسبی داره و ۴۸۰ دلار برای مدل ۳۲ گیگ عالیه.
البته چون گوشی بیش تر به کار میاد بهتره که براش بیش تر پول داد.
شما می تونید یه پرچمدار فوق العاده مثل ام ۸ و یک تبلت بسیار عالی و قوی با قیمت مناسب مثل نکسوس ۹ بخرین.
خواهش می کنم.
اگر بودجتون رو بگین بهتر میشه راهنمایی کرد

ashkan323
04-11-2014, 10:12
سلام دوستان

مدتی هست میخوام یه گوشی بخرم، در حال حاضر بین این دو گوشی تردید دارم.
اط یک طرف لومیا 930 هم زیباست و هم دوربین خوبی داره از آن طرف نوت 4 اندروید هست و قبلا باهاش کار کردم.
لومیا چون ویندوز فون هست مشکلات اندروید را نداره اما تنوع اپلیکسینش زیاد نیست.

نظر شما چی هست دوستان؟ شما کدوم را انتخاب میکنید و چرا؟
ممنون از راهنماییتون :n16:
دوست عزیز همونطور که دوستان گفتن هرکدوم از این گوشیها برتریهای خودشون رو دارن اما من به شخصه گوشی نوت 4 رو پیشنهاد میکنم چون با گوشیهای سری نوت آشنا هستم و میدونم که بسیار قدرتمند هستند و از نظر کیفیت مخصوصا صفحه نمایش و باتری و ... قدرتمند هستن. البته لومیا هم گوشی دوس داشتنی هست و البته قدرتمند، اما بنظرم از هرنظر چه ساپورت نرم افزاری آندروید و چه کیفیت ساخت بالا مخصوصا در نوت جدید یعنی نوت 4 این گزینه رو برای خرید مناسبتر میکنه (البته اگر انتخاب کردید بهتره نوت 4 رو بگیرید که دارای پردازنده اسنپ دراگون هست نه مدل دیگری که اگزینوس داره). درمورد تبلت هم اگر یه تبلت از برند سامسونگ مانند تب 4 بگیرید هم از نظر سینک شدن با گوشیتون به علت ارتباط قوی محصولات سامسونگ با یکدیگر بهتر عمل میکنه و هم تبلت با کیفیتی هست و جزو بهترین های بازار. دلیل اینکه گفتید یکی ویندوزی باشه و یکی آندرویدی رو نمیدونم چون امروز آندروید محبوب ترین سیستم عامل در بین ابزارهای ارتباطی هست و چه از نظر قدرت و انعطاف و چه ساپورت نرم افزاری و همچنین بروز رسانی فوق العاده عمل میکنه و روز به روز هم بهتر میشه. امیدوارم هر انتخابی میکنید چیزی باشه که بیشترین راحتی و انعطاف رو در اسنفاده ازش ببرید چون از نظر من راحتی و مطمین بودن دستگاه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری بسیار مهمتر از مسایل دیگر هست. موفق باشید

Amir-Persian
05-11-2014, 02:37
دوست عزیز همونطور که دوستان گفتن هرکدوم از این گوشیها برتریهای خودشون رو دارن اما من به شخصه گوشی نوت 4 رو پیشنهاد میکنم چون با گوشیهای سری نوت آشنا هستم و میدونم که بسیار قدرتمند هستند و از نظر کیفیت مخصوصا صفحه نمایش و باتری و ... قدرتمند هستن. البته لومیا هم گوشی دوس داشتنی هست و البته قدرتمند، اما بنظرم از هرنظر چه ساپورت نرم افزاری آندروید و چه کیفیت ساخت بالا مخصوصا در نوت جدید یعنی نوت 4 این گزینه رو برای خرید مناسبتر میکنه (البته اگر انتخاب کردید بهتره نوت 4 رو بگیرید که دارای پردازنده اسنپ دراگون هست نه مدل دیگری که اگزینوس داره). درمورد تبلت هم اگر یه تبلت از برند سامسونگ مانند تب 4 بگیرید هم از نظر سینک شدن با گوشیتون به علت ارتباط قوی محصولات سامسونگ با یکدیگر بهتر عمل میکنه و هم تبلت با کیفیتی هست و جزو بهترین های بازار. دلیل اینکه گفتید یکی ویندوزی باشه و یکی آندرویدی رو نمیدونم چون امروز آندروید محبوب ترین سیستم عامل در بین ابزارهای ارتباطی هست و چه از نظر قدرت و انعطاف و چه ساپورت نرم افزاری و همچنین بروز رسانی فوق العاده عمل میکنه و روز به روز هم بهتر میشه. امیدوارم هر انتخابی میکنید چیزی باشه که بیشترین راحتی و انعطاف رو در اسنفاده ازش ببرید چون از نظر من راحتی و مطمین بودن دستگاه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری بسیار مهمتر از مسایل دیگر هست. موفق باشید

ممنون دوست عزیز بخاطر راهنماییتون
میشه توضیح بدید چرا اسنپ دراگون بهتر از اگزینوس هست؟

باز هم ممنون

ashkan323
05-11-2014, 03:05
خواهش میکنم. چون اگزینوس ساخت خود کمپانی سامسونگه و معمولا در رتبه دهی ها کمی ضعیفتر عمل میکنه و اسنپ بدلیل فراگیر و تخصصی بودن از قدرت بالاتری برخورداره اما درکل این گوشی بسیار قوی هست اگر مشکلی برای صبر کردن ندارید اجازه بدید گوشی بیاد و طی تست های مختلف قرار بگیره تا خیالتون از خرید راحت شه

NOR-1
05-11-2014, 03:19
هر دو سی پی یو عالین فقط چون اگزینوس انحصاری سامسونگه و فقط سامسونگه که همچین رابط کاربری سنگین و اکثرا بلا استفاده میزاره رو گوشی فکر می کنیم اسنپ بهتره ولی در اصل یکین