PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا اومدن ویندوز

mofi
31-10-2014, 02:59
سلام و عرض ادب :)
آقا دور از جون شما ما یه غلطی کردیم ویندوز ایت ریختیم
همه چی خوب بود تا یه روز لب تابمو بردم بیرون، ویندوز بالا اومد و بعد از چند ثانیه صفحه رفت!
بعد که اومدم خونه کاشف به عمل اومد که وقتی شارژرش رو میکَنم ال سی دی خاموش میشه و وقتی وصلش می کنم روشن!
این از این؛ که هر کاری کردم نتونستم درستش کنم و مجدداً مهاجرت کردم به سون.

الآن هم وقتی روشن می کنم صفحه ی «استارتینگ ویندوز» میاد و بعد حدوداً 10 ثانیه میره، یعنی صفحه روشنه؛ ولی کلاً مشکیه
و بعد از حدود یه دقه صفحه ی لاگ آن بالا میاد

همه نوع ویندوزیم امتحان کردم از استارتر تا اویلتیمیت، 32 و 64 بیت ریختم همین جوری بود :'(
کسی ایده ای داره که مشکل ممکنه از کجا باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممکنه مشکل از سی دی ویندوزم باشه؟

(اینم بگم، قبلاً چهار تا درایو داشتم، گفتم هاردم یه نفسی بکشه خواستم کلشو فرمت کنم، ولی تو ست آپ ویندوز همه درایو هارو که پاک کردم دیگه 3 تا درایو بیشتر نمی زاره بسازم. مثلاً 200 گیگ فضا خالی مونده ولی گزینه newش غیر فعاله. نمی دونم گفتم شاید ربطی داشته باشه به مشکلم)

پیشاپیش بر دست کسی که کمکم می کنه بوسه می زنم و یه حال اساسی بهش می دم :D

sdfssdfs
31-10-2014, 04:58
مشکل پارتیشن بندی که نداری خود ویندوز اگه توی بوتش بخوای پارتیشن بندی کنی اجازه نمیده از یه مقداری بیشتر تعداد پارتات رو زیاد کنی که فک کنم 3 تا باشه
بعد از نصب ولی میتونی پارتیشن هاتو بیشتر کنی

مشکل ویندوزتو باید تو بخش وین 8 بپرسی نه 7
ولی بد نیس یه امتحان با جدید ترین دیسک اپدیت شده ویندوز که تو نت هم به وفور موجوده بکنی

Ghaioom
31-10-2014, 06:16
تو ویندوز میخوای درایواتو نصف کنی؟
تو ویندوز تا وقتی که فایلهای داخل اون درایو رو کم نکنی نمیزاره عزیزم ! :د
خب اینجا یه مشکلی هست انگار کارتون درسته ولی بازم نمیزاره بسازی. اینجا شما با partition magic برو انجام بده احتمالا باید درست بشه.
ببای

ali_mohandes
31-10-2014, 09:25
از اول پارتیشن بندی کن و1پارتیشن بساز وبعد از نصب ویندوز بقیه پارتیشن هارو بساز
یعنی وقتی ویندوز نصب می کنی همه پارتیشن هارو حذف کن وبعد یه پارتیشن64گیگابایتی بساز ووقتی ویندوز نصب شد می تونی بقیه پارتیشن هارو از داخلل ویندوز درست کنی
موفق باشید

mofi
31-10-2014, 11:24
مشکل پارتیشن بندی که نداری خود ویندوز اگه توی بوتش بخوای پارتیشن بندی کنی اجازه نمیده از یه مقداری بیشتر تعداد پارتات رو زیاد کنی که فک کنم 3 تا باشه
بعد از نصب ولی میتونی پارتیشن هاتو بیشتر کنی

مشکل ویندوزتو باید تو بخش وین 8 بپرسی نه 7
ولی بد نیس یه امتحان با جدید ترین دیسک اپدیت شده ویندوز که تو نت هم به وفور موجوده بکنی

نه بابا من قبلاً از تو خود بوت ویندوز 4 تا درایو ساخته بودم، همین سی دی ویندوزم بود
سرعت نتم در اون حد نیس که بخوام ویندوز دانلود کنم، آخرین ورژنش که فک کنم همین اولتیمیت سرویس پک 1 باشه دیگه؟ به دوستم گفتم بیاره
(خو الآن ویندوزم سونه :) )

تو ویندوز میخوای درایواتو نصف کنی؟
تو ویندوز تا وقتی که فایلهای داخل اون درایو رو کم نکنی نمیزاره عزیزم ! :د
خب اینجا یه مشکلی هست انگار کارتون درسته ولی بازم نمیزاره بسازی. اینجا شما با partition magic برو انجام بده احتمالا باید درست بشه.
ببای

هاردم کلاً فرمته، الآن جز ویندوز چیزی توش نیس
خود ویندوزم 5 گیگ بیشتر اکستند نمی کنه!! :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مشکل اصلی من پارتیشن بندیم نیس، این ویندوزه با این بالا اومدنش سرویس کردتم :(

از اول پارتیشن بندی کن و1پارتیشن بساز وبعد از نصب ویندوز بقیه پارتیشن هارو بساز
یعنی وقتی ویندوز نصب می کنی همه پارتیشن هارو حذف کن وبعد یه پارتیشن64گیگابایتی بساز ووقتی ویندوز نصب شد می تونی بقیه پارتیشن هارو از داخلل ویندوز درست کنی
موفق باشید

یعنی این کارو بکنم مشکل بالا اومدنش حل میشه؟؟؟؟؟؟؟

میگم یه وخت مشکل سخت افزاری نباشه :((((

ali_mohandes
31-10-2014, 12:34
نه بابا من قبلاً از تو خود بوت ویندوز 4 تا درایو ساخته بودم، همین سی دی ویندوزم بود
سرعت نتم در اون حد نیس که بخوام ویندوز دانلود کنم، آخرین ورژنش که فک کنم همین اولتیمیت سرویس پک 1 باشه دیگه؟ به دوستم گفتم بیاره
(خو الآن ویندوزم سونه :) )

هاردم کلاً فرمته، الآن جز ویندوز چیزی توش نیس
خود ویندوزم 5 گیگ بیشتر اکستند نمی کنه!! :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مشکل اصلی من پارتیشن بندیم نیس، این ویندوزه با این بالا اومدنش سرویس کردتم :(

یعنی این کارو بکنم مشکل بالا اومدنش حل میشه؟؟؟؟؟؟؟

میگم یه وخت مشکل سخت افزاری نباشه :((((

اگه این کارو که گفتم کامل انجام دادی درست میشه ویندوز 64بیتی 7یولتیمیت سرویس پک1 همینه درسته همین رو نصب کن همون دستوری که توی پست قبلی دادم قنگ موبه مو اجرا کن نشد بگو دویاره بهت می گم

mofi
31-10-2014, 13:41
اگه این کارو که گفتم کامل انجام دادی درست میشه ویندوز 64بیتی 7یولتیمیت سرویس پک1 همینه درسته همین رو نصب کن همون دستوری که توی پست قبلی دادم قنگ موبه مو اجرا کن نشد بگو دویاره بهت می گم

باشه علی جان مرسی. بزار سی دی شو بگیرم ببینم چی می شه، اگه مشکلی داشتم حتماً مزاحم میشم
حالا حتماً درایو سی رو باید 64 گیگ بزارم؟ نمیشه بیشتر بزارم؟!! کل هاردم 700 تاست

ali_mohandes
31-10-2014, 14:00
باشه علی جان مرسی. بزار سی دی شو بگیرم ببینم چی می شه، اگه مشکلی داشتم حتماً مزاحم میشم
حالا حتماً درایو سی رو باید 64 گیگ بزارم؟ نمیشه بیشتر بزارم؟!! کل هاردم 700 تاست

چرا می تونی بزاری من هاردم1000هست درایو های من :
C:64GB
D:128GB
E:369GB
F:369GB
حالا هرجوری که خواستی بذار مشکلی پیش نمیاد

mofi
31-10-2014, 19:22
چرا می تونی بزاری من هاردم1000هست درایو های من :
C:64GB
D:128GB
E:369GB
F:369GB
حالا هرجوری که خواستی بذار مشکلی پیش نمیاد
آقا دمت گرم، ایول داری علی جون:n16:
همون سرویس پک 1 هوم پریمیوم 64 ریختم ردیف شد:n19:
خیلی لایک داری:n06:

ali_mohandes
31-10-2014, 20:43
آقا دمت گرم، ایول داری علی جون:n16:
همون سرویس پک 1 هوم پریمیوم 64 ریختم ردیف شد:n19:
خیلی لایک داری:n06:
خواهش می کنم دوست عزیز سوالی چیزی داشتی من درخدمتم
موفق باشی
:n19::n11::n06:
راستی چرا هوم پرمیوم؟بهترینش یولتیمیت هس
همه ویندوز هارو از حالا به بعد می تونی نصب کنی فقط از این به بعد دیگه درایو هارو پاک نکن تاویندوز های دیگه هم بتونی بدون مشکل نصب کنی.
موفق باشی

mofi
31-10-2014, 22:29
خواهش می کنم دوست عزیز سوالی چیزی داشتی من درخدمتم
موفق باشی
:n19::n11::n06:
راستی چرا هوم پرمیوم؟بهترینش یولتیمیت هس
همه ویندوز هارو از حالا به بعد می تونی نصب کنی فقط از این به بعد دیگه درایو هارو پاک نکن تاویندوز های دیگه هم بتونی بدون مشکل نصب کنی.
موفق باشی
آخه سیستمم ضعیفه، اولتیمیت بریزم پرفورمنسم خیلی میاد پایین، همین کارمو راه میندازه ;)
نه دیگه خداوکیلی عذابی که تو این یه هفته من کشیدم غلط بکنم دیگه بهش دست بزنم... قشنگ 20 بار ویندوز عوض کردم! از همه کارامم عقب افتادم :n28: