PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی پیشنهادی با 700 تا 800 تومن

behzad_iran
29-10-2014, 23:28
درود به همه بهترین گوشی که با این قیمت میتونم داشته باشم که از همه نظر خوب باش مثل زیبایی و کارایی و نرم افزاریو .... معرفی کنید .از htc , nokia خوشم نمیاد .مرسی

behzad_iran
30-10-2014, 01:17
انگار هیچ کسی جواب نمیده تو این انجمن .به هر حال پیروز باشید .من که رفتم دیکه هم بر نمیگردم.جایی که کسی کمک نکنه به درد نمیخوره.خدانگهذار

sonkia
30-10-2014, 10:50
بهترین گزینه واسه شما هوآوی هانر 3ایکس (جی750 )
صفحه نمایش بسیار با کیفیتی داره
سخت افزار قوی همراه با رم 2
باتری عالی
و...

sonkia
30-10-2014, 10:52
در ضمن دوست عزیز شما فک میکنم پُستتون رو ساعت 12 شب گذاشتین, انتظار دارین اون موقع شب سریع جواب بگیرین؟؟؟!!!
مگه واتس اپ؟؟ :|

arashaj74
30-10-2014, 16:31
huawei p6
رو پیشنهاد میکنم.طراحی و ابعادش بی نظیره و تو بستش قاب هم داره.تراکم پیکسلی صفحه ۳۲۰هست(بالای ۳۰۰رو چشم انسان تشخیص نمیده)بدنه یکپارچه فلزی داره و باریک ترین گوشی اندرویدی جهان هست.۶ماهه دارمش
مشکلش اینه که بعضی مواقع آنتن و وای فای میره(۹۹٪مواقع ردیفه و ۱٪میره)

arashaj74
30-10-2014, 16:32
یادم رفت بگم دوربینش هم عالی هست

behzad_iran
30-10-2014, 17:45
ممنون از شما درباره خوبی ها و معایب گوشیهایی که معرفی می کنید هم بگید .مثلا میگن ساپورت هوواوی ضعیفه و آپدیت دیر میده و بازبان فارسی مشکل داره تو اس دادن انتر نداره و اینجور چیزا.مرسی

arashaj74
30-10-2014, 17:48
ممنون از شما درباره خوبی ها و معایب گوشیهایی که معرفی می کنید هم بگید .مثلا میگن ساپورت هوواوی ضعیفه و آپدیت دیر میده و بازبان فارسی مشکل داره تو اس دادن انتر نداره و اینجور چیزا.مرسی
با زبان فارسی مشکل نداره.هر گوشی ای خواستی بخری حتما تراکم پیکسلیش بالای ۳۰۰باشه که خیلی خیلی مهمه

sonkia
30-10-2014, 17:51

از گوشی های هوآوی همیشه نسخه U رو بگیر که نسخه جهانیه و با فارسی هم هیچ مشکلی نداره
مثلا همین مدل هانر 3 ایکس مدل u10 و t00 داره که شما حتما مدل u10 رو خریداری کن

behzad_iran
30-10-2014, 17:55
مرسی از شما یک سوال دیگه اینکه otg چیه که میگن نداره ؟و اینکه آپ دیتش عقبتر از بقیه هست و آپ 5 براش نیومده و انجورچیزا؟میگن اسپیکرش هم خوب نیست و دوربینش تو شب مشکل داره ؟اینا درسته یا نه .راهنمایی کنین .مرسی

sdfssdfs
30-10-2014, 18:28
مرسی از شما یک سوال دیگه اینکه otg چیه که میگن نداره ؟و اینکه آپ دیتش عقبتر از بقیه هست و آپ 5 براش نیومده و انجورچیزا؟

otg همین usb on to go هست
ینی میتونی با کابل otg فلشتو به گوشی وصل کنی

اپدیتم به غیر از nexus بقیه گوشی ها فرق خاصی با هم ندارن اتفاقا من هواوی دارم اپ اومده براش ولی اگه میخوای همیشه ادرویدت بروز باشه nexus بهترین گذینس که قیمتش کمی بالا تره

behzad_iran
31-10-2014, 14:45
مرسی دوست عزیز.به نظت بهترین گوشی تو این رنج قیمت از همه نظر چیه ؟خوبی هاشو عیباشو بگو لطفا .هوواوی و سامسونگ و بقیه .بازارشون نرم افزار و کاراییشون و کدومشون حدماتش بیشتر و همین امکانات otg nfc 4g update رابط کاربری و مسیجینگ که خیلی باهاش مشکل دارن که میگه با فارسی راحت نیست و اینتر نداره وداغ کردن و باطری نگه داشتن و محکم بودن و زیبایی و خوش دستی و دوربین فیلم و عکس تو شب و روز وهنگ کردن و سرعت کا رکرد و برای روت کردن و اینجر چیزا راحته و.... خواهش میکنم سه تا گوشی معرفی کنین و بهترینشو هم بگین.راستی یه سوال دیگه که لگ یعنی چی که میگن؟ مرسی از یاری شما

arashaj74
25-12-2014, 22:03
بهترین گوشی که در حال حاظر میشه نو این بازه خرید Asus zenfone 5