PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرند 2 ...یا ال جی ال 90 ....یا اسپایدر 1

mohamadreza1995
29-10-2014, 10:39
من میخوام بین ال جی ال 90 و گرند 2 و اسپایدر 1 یکی رو انتخاب کنم

نمیدونم واقعا لازمه پول بیشتر جم کنم و بدم به سامسونگ گرند 2 دو سیم یا همون ال جی ال 90 یا اسپایدر1 جی ال ایکس کفایت میکنه؟

میخوام بدونم گوشی ال 90 ال جی چجوریه ؟ کسی تجربه کار کردن باهاش رو داره ؟ نسبت به گرند خوبه ؟ بده ؟ چه چیزایی کم داره ؟ البته صفحه نمایش مد نظرم نیست هر چقدر کوچکتر بهتر...یا به نظرتون اسپایدر 1 چجوریه ؟ خوبه ؟
با این همه امکانات زیاد و قیمت خوب

campuzlit
29-10-2014, 12:29
?GLX یعنی داری ال جی و سامسونگ رو با جی ال ایکس مقایسه می کنی؟

من قیمت دقیق گرند 2 رو ندارم اما فکر نکنم زیر 750 باشه. ولی L90 رو چند روز پیش برای خواهرم خریدم نسبت به قیمت گوشی خیلی خوبیه. اگه چیز خاصی مدنظرت هست بگو برات توضیج بدم.

ضمن اینکه برند معتبر ال جی با کیفیت ساخت خوب (Made in Korea) با دو سال گارانتی رو هیچ وقت با جی ال ایکس مقایسه نکن. من قبلا چوب گوشی بی کیفیت رو خوردم از همین برند فوق آشغال GLX.

miladsalary
29-10-2014, 12:37
من میخوام بین ال جی ال 90 و گرند 2 و اسپایدر 1 یکی رو انتخاب کنم

نمیدونم واقعا لازمه پول بیشتر جم کنم و بدم به سامسونگ گرند 2 دو سیم یا همون ال جی ال 90 یا اسپایدر1 جی ال ایکس کفایت میکنه؟

میخوام بدونم گوشی ال 90 ال جی چجوریه ؟ کسی تجربه کار کردن باهاش رو داره ؟ نسبت به گرند خوبه ؟ بده ؟ چه چیزایی کم داره ؟ البته صفحه نمایش مد نظرم نیست هر چقدر کوچکتر بهتر...یا به نظرتون اسپایدر 1 چجوریه ؟ خوبه ؟
با این همه امکانات زیاد و قیمت خوب
سلام دوست عزیز اولا اصلا طرف جی ال ایکس نرو که فقط اعدادش خوبه ولی در عمل زهی خیال باطل.
بین اون دوتا هم الجی صفحه نمایش 4.7 اینچی داره و سخت افزار خوبی داره ولی گرند دو صفحه نمایش 5.25 اینچی داره و 1.5 گیگ رم و سخت افزارش هم خوبه حالا نظر خودتونه کدوم رو بپسندین.
اول از همه نیازتون رو هم مشخص کنید که چه استفاده ای میخواین از گوشی کنین...
اگر هم نیاز به تحقیق بیشتر داری به سایت موبایل ایران یه سر بزن.
به نظر خودم برو از نزدیک باهاشون کار کن ببین کدوم یکی رو میپسندی [emoji6]

mohamadreza1995
30-10-2014, 00:23
uppppp
دوستان دیگه ال جی ال 90 گوشی خوبیه هس یا نه ؟ واقعا لازمه 200 بیشتر بدم حدود 830 تومن گرند بگیرم یا 600 بدم و ال جی بخرم ؟

Iloveu-ALL
30-10-2014, 13:35
uppppp
دوستان دیگه ال جی ال 90 گوشی خوبیه هس یا نه ؟ واقعا لازمه 200 بیشتر بدم حدود 830 تومن گرند بگیرم یا 600 بدم و ال جی بخرم ؟

بستگی به خودتون داره ... اگه سخت افزار ال90 جوابگو کار هات هست همینو بگیر
1 گیگ رم ال 90 در عمل فرقی چندانی با 1.5 گیگ رم گرند 2 نداره.
بدی ال90 اینه که تراکم پیکسلی صفحه نمایش بالا نیست. البته پنل خوبی داره و رنگ ها به خوبی نمایش داده میشه
اگه 200 تومن بدی میتونی گزینه های بهتری از grand 2 بگیری مثل s3 - xperia z - huawei 3x
نه حتما لازم نیست که اون مقدار پول بدید و اگه ال90 بگیرید هیچ ضرری نکردید بستگی به شما داره ... ال90 راحت جوابگو تمام نیاز های شما هست.
دوربینش خوبه ... سخت افزارش جوابگو بیشتر کار ها بدون مشکله ... باتریش در مقایسه با گوشی های هم قیمت خوبه ... اندروید 4.4 داره
ولی هنوز معلوم نیست به اندروید 5 آپدیت بشه (فقط برای xperia Z اعلام شده که آپدیت 5 رو میگیره)