PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Trust Clean پاک نمیشه!

mehdi_ok1
05-09-2006, 23:49
رو سیستمم چند تا برنامه هست که هر چی پاکش میکنم باز هستش
1)TrustIn Bar که یه میله به زیر Tool Bar اضافه میکنه
2)Trust Clean
3)Trust Contextual

چه بلایی سزش بیارم که پاک بشه؟

با تشکر

chovalier
06-09-2006, 00:02
رو سیستمم چند تا برنامه هست که هر چی پاکش میکنم باز هستش
1)TrustIn Bar که یه میله به زیر Tool Bar اضافه میکنه
2)Trust Clean
3)Trust Contextual

چه بلایی سزش بیارم که پاک بشه؟

با تشکر
سلام
خب راههای زیادی هست
ولی اینو قبلا خودم نوشته بودم پس:
نوشته شده توسط خودم :biggrin:

سلام
دوستان اجازه هست منم یه چیزی بگم؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جای این همه کار بیا و از رجیستری برکن اون رو
مث درختی که از ریشه در میاری:
از منویStartگزینه ی Runرو انتخاب کن
اون تو بنویس RegEdit
آموزش:
حذف کردن برنامه هایی که پاک نمی شوند!
به دلایلی که برای ما معلوم نیست بسیاری از برنامه ها به طور کامل پاک(Uninstall) نمی شوند در نتیجه بسیاری از کاربران سعی می کنند با حذف پوشه یا شاخه ی آن برنامه مقدمات پاک شدن آن را انجام دهند اما نام چنین برنامه هایی برای همیشه در فهرست Add/Remove Program باقی خواهد ماند برای آنکه فهرست این برنامه ها را از بین ببریم بایداز رجیستری استفاده کنیم:
ابتدا به کلید زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Cure nt Version\uninstall
و سپس کلید متناظر با این کلید را باز کنید و حالا برنامه هایی را که نمی توانستید پاک کنید از اینجا حذف کنید تا برای همیشه از بین بروند!!!!!!!
چطور بود دوستای خوبم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا ما هم یه چیزایی بلدیمم ها!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم
موفق باشید*علی

mehdi_ok1
18-09-2006, 22:55
سلام
خب راههای زیادی هست
ولی اینو قبلا خودم نوشته بودم پس:
نوشته شده توسط خودم :biggrin:

نشد داداش چه کار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
18-09-2006, 23:50
نشد داداش چه کار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام مهدی جان
غیر ممکنه عزیز
شما می تونی یه ویروس اسکن کنی بعد نتیجشو بهم بگی؟
بعدم هر چی هست اونجاست
البته فقط یه راه دیگه هم هست
قبل از این کار باید یه نسخه ی Backup از رجیستری بگیری
به این شکل:
برو تو رجیستری بعد از منوی فایل گزینه ی Export... رو انتخاب کن و هر جا که می خواستی سیو کن تا اگه خراب کاری کردی تو رجیستری همه چیزو از دست ندی
وقتی رفتی تو رجیستری دکمه ی Ctrl+F رو بزن
بعد اسم برنامه ای رو که می خوای پاک شه رو بنویس و سرچ کن
هر چی پیدا کردی حذفش کن(چیز اضافی ای رو حذف نکنی یه وقت)
بعد از هر جستجو دکمه ی F3 رو بزن تا یه بار دیگه جستجو کنه
سوالی بود بپرس
ممنونم
موفق باشی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
19-09-2006, 00:09
فقط میتونم بگم یه ویندوز جدید نصب کن
من هم همین مشکل رو داشتم و هر دفعه اونو حذف میکردم بازم به طور خودکار نصب میشد تا اینکه ویندوز رو عوض کردم و دیگه نصب نشد.

خیلی از آنتی ویروس ها مثل کسپر اسکای هم میشناسنش ، پاکش هم میکنن ولی دوباره نصب میشه

باید بگم که تروست مجموعه 4 تا 6 تا نرم افزاره که نمیدونم برای چی هست و همه اینها با هم نصب میشن!!!

chovalier
19-09-2006, 02:29
من هم همین مشکل رو داشتم و هر دفعه اونو حذف میکردم بازم به طور خودکار نصب میشد تا اینکه ویندوز رو عوض کردم و دیگه نصب نشد.

خیلی از آنتی ویروس ها مثل کسپر اسکای هم میشناسنش ، پاکش هم میکنن ولی دوباره نصب میشه

باید بگم که تروست مجموعه 4 تا 6 تا نرم افزاره که نمیدونم برای چی هست و همه اینها با هم نصب میشن!!!
بله اینطوری هم می تونه باشه

mehdi_ok1
19-09-2006, 21:02

حق با توست

رکورد زدم و 10 ماه ویندوز عوض نکردم

my friend
20-09-2006, 12:01
حق با توست
رکورد زدم و 10 ماه ویندوز عوض نکردم
خاله من حدود 5 ساله که ویندوزشو عوض نکرده
چون در هفته 1 ساعت هم پاش نمیشینه و فقط کارای دانشگاهشو باهاش انجام میده!
عجیب اینجاس که تو این 5 سال هیچ ویروسی توی کامپیوترش نیست!