PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صداي قيژ قيژ تلفن هنگام وصل بودن مودم ADSL

behnamcp
28-10-2014, 13:27
به نام ايزد منان
با تقديم سلام و احترام
تلفن خونه ما وقتي سيم تلفن مودم به مودم وصله صداي قيژ قيژ ميده لازم به ذكره مودم adsl من tplink8811 است لطفا منو راهنمايي كنيد

mehrdad123
28-10-2014, 13:39
به نام ايزد منان
با تقديم سلام و احترام
تلفن خونه ما وقتي سيم تلفن مودم به مودم وصله صداي قيژ قيژ ميده لازم به ذكره مودم adsl من tplink8811 است لطفا منو راهنمايي كنيد
یه چیز طبیعی هست باید از spliter استفاده کنید

niofar
28-10-2014, 15:28
با عرض سلام و تشکر
spliter رو دقیقا و دقیقا باید کجا نصب کرد؟

mehrdad123
28-10-2014, 15:51
معمولا برای هر تلفن یک spliter قرار میدن کارشم اینطوریه که یک ورودی داره و دوتا خروجی یکی وصل میشه به مودم و دیگری به تلفن

niofar
28-10-2014, 16:19
بله میدونم
سوال من اینه که نمیدونم باید اسپلیتر رو تو اتاق دقیقا قبل مودمم وصل کنم یا قبل اینکه سیم تلفن وارد خونمون بشه؟

EXTREME
28-10-2014, 17:46
بله میدونم
سوال من اینه که نمیدونم باید اسپلیتر رو تو اتاق دقیقا قبل مودمم وصل کنم یا قبل اینکه سیم تلفن وارد خونمون بشه؟

شما باید برای هر تلفن یک splitter بزنید برای تلفن بیسیم فقط به تلفن مادر وصل بشه

سه تا قسمت داره اسپلیتر یک line است که به پریز تلفن میخوره یک phone که میخوره به تلفن یک قسمت هم مودم است که هم میتونید از اون بزنید به مودم هم میتونید نزنید مشکلی پیش نمیاد فقط مهم اینه که بین تلفن و پریز تلفن اسپلیتر قرار بگیره اگر برای هرتلفن یک اسپلیتر گذاشتید میتونید مودم رو به هر پریز تلفن متصل کنید تلفن و caller id این نوع دیوایس ها هستند که در صورت نبود splitter نویز روی خط ایجاد میکنند
سیم های تلفنی هم که استفاده میکنید سالم باشه