PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت گرافیک nvidia gtx 470

banangaga
27-10-2014, 18:45
سلام دوستان.
نزدیک به 3 ساله که دارم از کارت گرافیکم استفاده میکنم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم. تا اینکه دیروز که اومدم سیستمو روشن کنم ویندوز بالا نیومد.
یعنی بعد از لوگوی ویندوز بلو اسکرین میداد.
تمام سیستمو چک کردم بالاخره فهمیدم زمانی که درایور کارت گرافیک رو uninstall میکنم مشکل برطرف میشه.
کارت گرافیک رو آپدیت کردم مشکل حل نشد. ویندوز رو عوض کردم بازم همون مشکل هست.
به نظرتون چیکار کنم؟
PNY nvidia gtx 470

mmf66
27-10-2014, 19:31
از درایور های قدیمی تر که استفاده کردی مشکلی نداشت استفاده کن ببی نتیجه چی میشه

banangaga
27-10-2014, 19:48
از درایور های قدیمی تر که استفاده کردی مشکلی نداشت استفاده کن ببی نتیجه چی میشه

این کارو کردم مشکل حل نشد.

yoseffaraji
27-10-2014, 20:05
احتمال داره GPUدچار سردی لحیم شده باشه که با هیت دادن یا ریبال درست میشه.البته دوستان هم نظرات خودشونو بدن شاید کار به اینجا نرسیده باشه:n13:

banangaga
27-10-2014, 20:30
اگه قطعات کارت گرافیک دچار لحیم سردی بشن، سیستم چه عکس العمل هایی نشون میده؟
اصولا چطور میشه کارت گرافیک رو تست کرد بدون اینکه لازم باشه روی سیستم دیگه ای نصبش کرد؟

yoseffaraji
27-10-2014, 22:31
اگه قطعات کارت گرافیک دچار لحیم سردی بشن، سیستم چه عکس العمل هایی نشون میده؟
اصولا چطور میشه کارت گرافیک رو تست کرد بدون اینکه لازم باشه روی سیستم دیگه ای نصبش کرد؟
تصویر مشکل پیدا میکنه.مثلا خط های رنگی تو تصویره (خط های سبز یا قرمز)یا نقطه های ریز.مثل عکسی که گذاشتم.ولی من یه گرافیک داشتم که درایورش نصب نمیشد بعد از هیت دادن درست شد ولی نمیشه بصورت قطعی گفت که کارت شما هم با این روش درست بشه.چون هیت دادن مهارت میخواد و کسی که بلد نباشه احتمال داره کارت رو به فنا بده.هر چند کارتی که هیت بخوره زیاد دووم نمیاره شاید یه مدت درست بشه ولی بعد چند وقت دوباره مشکل پیدا میکنه.
یه چیزی مثل این عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
27-10-2014, 22:36
سلام دوستان.
نزدیک به 3 ساله که دارم از کارت گرافیکم استفاده میکنم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم. تا اینکه دیروز که اومدم سیستمو روشن کنم ویندوز بالا نیومد.
یعنی بعد از لوگوی ویندوز بلو اسکرین میداد.
تمام سیستمو چک کردم بالاخره فهمیدم زمانی که درایور کارت گرافیک رو uninstall میکنم مشکل برطرف میشه.
کارت گرافیک رو آپدیت کردم مشکل حل نشد. ویندوز رو عوض کردم بازم همون مشکل هست.
به نظرتون چیکار کنم؟
PNY nvidia gtx 470

باید با یک گرافیک دیگه تست کنید تا بشه نطر داد گرافیک ایراد داره یا نه